Мечти...

  • 10 166
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710
Ами  моите все около къщи и богатства се въртят:)
Имам и една, да съм звезда и да взимам Оскара. Лимузина, червен килим.. такива баналности.
Или да съм гадже на някоя холивудска звезда, целия свят да умира за него, а той да умира за мен:))
По време на всяка олимпиада мечтая да съм шампионка във всички спортове, които гледам.
Мечтая да мога да рисувам, да свиря на пиано.... какво ли не.

# 31
  • Мнения: 2 478
10cent's твоите мечти искрено ме разсмяха. И не, че не са хубави, но си представях, че ги е писало 10-годишно момиченце. Толкова мили и непоследователни  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 277
Синът ми получава Нобелова награда за мир или медицина...

# 33
  • Мнения: 58
Синът ми получава Нобелова награда за мир или медицина...
друго, това не се приема  Wink

# 34
  • Мнения: 4 586

Джакпотът на италианското тото отдавна мина сто милиона евра. Италианците мечтаят като разпрани.

# 35
  • Мнения: 5 710

Джакпотът на италианското тото отдавна мина сто милиона евра. Италианците мечтаят като разпрани.

о, имаме телепатия. точно пуснах тема:)

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 574
.......................................

Даааа, направи ми впечатление в една друга тема и дори го четох на глас в офиса- чак спорехме  Laughing Едни бяха на мнение, че ще ти писне бързо, други като мен, че няма как!  Grinning

# 37
  • Мнения: 1 008
Да ми писне от какво?Сега ми писва,
сега е друго...
Дядо ми ще каже "Е, кой бега от убавото".

# 38
  • Мнения: 1 217
Моята се доближава до тази на Ерика. Искам не много голяма едноетажна къща на брега на морето, с голяма веранда и двор със зелени, големи дървета между чиито корони да си вържа голям хамак. Децата и близките ми  да са здрави и да не им липсва нищо.

# 39
  • Германия
  • Мнения: 240
Мечтая за тривиални неща, които повечето от вас вече са постигнали... Иначе мечтата на Ерика ми харесва, но още много хляб имам да ям, преди да дойде време да мечтая за подобни работи.

# 40
  • Мнения: 6 206
.......................................

Даааа, направи ми впечатление в една друга тема и дори го четох на глас в офиса- чак спорехме  Laughing Едни бяха на мнение, че ще ти писне бързо, други като мен, че няма как!  Grinning
Ако е нормален човек - писва.
Познавам няколко такива - нито са щастливи, нито доволни от живота си. Едната дори наскоро я нищихте в тема, но не я познавам отблизо толкова да й коментирам душевния комфорт. Пък и не е опряла до моето съчувствие.
Ще й писне на третата година, като пообиколи света, види всичко. Тогава трябва да търси смисъл в други неща.
И как се търси смисъл в нови неща, като си видял всичко. Говоря за интелигентни хора - върху каквито имам наблюдения.
Нооо, това да са проблемите. Пожелавам ги всекиму, най-вече на мечтателите.

# 41
  • Мнения: 830
Карнавала в Рио, аз сама...    Mr. Green
Да видя Земята от Космоса...

Другото са битови драми- Ферари, яхта, остров... Laughing Laughing Laughing и поне още едно детенце  Wink

# 42
  • Добрич
  • Мнения: 1 148
Аз като Pasinet /както винаги тя е точна/ - машина на времето и да се телепортирам там,където бях безкрайно щастлива...
 
Всичко друго с труд и инат се постига........

# 43
  • Мнения: 502
   Искам да поживея в Африка,после в Япония,в Китай,след това Куба,Аржентина,Бразилия....И като се напътувам,години наред,да се установя в Нова Зеландия...

# 44
  • Мнения: 2 133
Мечтая си да карам спортна, двуместна, открита кола.Да ми се вее косата под звуците на Бон Джоуви.Ама не по нашите магистрали, а нейде из лондонските вилни зони.

Общи условия

Активация на акаунт