Търся една рецепта

  • 6 851
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 373
Момичета обръщам се към вас с молба. Преди време бях прочела тук една рецепта, която много ми хареса. Беше предложение за ястие за по-специален повод. Значи ставаше въпрос за пържени филийки, върху тях някакъв стек, нещо от този род. Как го обясних  Embarassed дано сте ме разбрали. Начинаеща съм в готварството и моля за подробно разяснение  Blush Предварително благодаря   bouquet

# 1
  • Мнения: 311
Аз правя така: пържени филийки с яйце, отгоре пържола котлет на тиган и най-отгоре полято с гъбен сос. Подправка само черен пипер.

# 2
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз харесвам класическия  стек “Антоанета” - панирана филийка за канапе , свинско филе на тиган, кръгъл резен ябълка или праскова от компот, а може и шайба ананас , резен шунка, резен
кашкавал - всичко това се подрежда едно върху друго, овалва се  в галета и яйце и се пържи. Гарнитурата е пържени картофи и гъбен сос .  Crazy

# 3
  • Мнения: 373
kloi, а като филийката веднъж е панирана и после всичко се изпържи не става ли кофти  Confused

# 4
  • Мнения: 3 641
 kloi , не знаех за този стек, но ми звучи мнгоо добре и ще го направя .Благодаря.  HugФилийката с яйце и брашно или галета се панира? Embarassed

# 5
  • Мнения: 1 798
Добре е филийката да е от тостерен хляб,потапя се само в разбито яйце.

# 6
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
kloi , не знаех за този стек, но ми звучи мнгоо добре и ще го направя .Благодаря.  HugФилийката с яйце и брашно или галета се панира? Embarassed

Аз май грешно съм се изразила  Embarassed - имам предвид пържена филийка с яйце и мляко, както си ги правим за закуска. Съжалявам , ако съм ви подвела. Embarassed

kloi, а като филийката веднъж е панирана и после всичко се изпържи не става ли кофти  Confused

Тъй като всички продукти са си в готов вид, идеята е просто да се стиковат едно с друго и кашкавала да се поразтопи леко. Аз го топвам във фритюрника с много силно нагрято олио и става бързо, защото е нужно да се опържи само външната коричка. Ако някой е правил пържен сладолед - същия принцип е  Wink
Допълнително си го застопорявам целия стек и с две клечки за зъби, забити в двата края, за по сигурно  Whistling

# 7
  • Мнения: 3 641
Благодаря Дами, то си ясно ,ама аз да питам за всеки случай.Задължитлен още я пробвам рецептата и ще докладвам Hug

# 8
  • Мнения: 759
Това не е ли тема за "Бързите въпроси и отговори"?! Пробвай и там Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт