МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 18, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 20 870
  • 451
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Боже за 2 дни нова тема правим  Joy Joy Joy Joy
Ако можеха Кенан или Джемил да видят щяха да си сменят гражданството  smile3521 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 16
  • into the blue
  • Мнения: 771
Напишете повече за Yiğit Özşener,актьора,който играе Джемил.
Търсих в гугъла,но не ми излезе много инфо на анг.,пък турски не знам. 

# 17
  • Мнения: 0
Напишете повече за Yiğit Özşener,актьора,който играе Джемил.
Търсих в гугъла,но не ми излезе много инфо на анг.,пък турски не знам. 

ETO

# 18
  • Мнения: 267
Още в 1 или 2 тема имаше инфо за него  Peace
ето

Yigit Özsener – Игит Йозшенер  - , 37 годишен ерген,роден в Измир. 


Говори  перфектно френски и английски език.
Завършва Йълдъз Технически университет -  Електроника и комуникационна техника.-  мастер  в KOЧ Университет . На 22 год. започва обучение по актьорско майсторство в Şahika Tekand Студио .По време на обучението играе в театрални постановки и участва в театрални фестивали в България, Македония и Гърция. Игит е типичен театрален актьор , независимо  че вече 8 години има    много успешни роли във филми и сериали, а участието му в последния сериал- Мелодия на сърцето  му носи място сред най-добрите актьори. От 2001 год. е един от основателите на Обществен Театър „Магазин” , където и досега играе.
Награди : 2003 г. Лос Анджелис – Международен фестивал -  филм  Crude( Суров) и в Сиатъл – САЩ- Международен филмов фестивал – Специална награда на журито.
Хоби – безмоторно летене, гмуркане, плуване и йога.

Ролята на Джемил в сериала се изпълнява перфектно от актьора и лично на мен доста ми допада !


Последна редакция: нд, 26 юли 2009, 09:00 от geradost

# 19
  • Мнения: 248
Привет, имате ли проблем с изтеглянето на сериите от Торентс Мастерс?
при мен от служебния компютър, за 2 мин. тегли сериите, от домашния ... не иска да мръдне от 0%. Това е всеки ден, с всяка серия опитвам, тъй като те наистина до час-два след излъчването на серията, я качват. А при другите торент сайтове се чака.
Вчера пак всичко се повтори, вечерта веднага пробвам да си изтегля първи епизод от втория сезон (в случая еп.42), само в Торентс Мастерс я имаше, но... стои на на 0% и не мърда... не я тегли  Cry
И при мен така се получава затова изчаквам и тегля от замунда

# 20
  • into the blue
  • Мнения: 771
Да,това го четох.BGpapa ,geradost  мерси все пак.
Предполагам,че сте му разглеждали снимките във фейсбук,
но все пак. 
А на тази снимка ми е многго смешен  Laughing

# 21
  • Варна
  • Мнения: 17 967

Добро утро! Hug

# 22
  • Мнения: 118
добро и от мен, браво за темичката   bouquet

# 23
  • Мнения: 267
Мерси за кафенцето   bouquet
Отивам на вън да го пия и да разходя дечко -до после по някое време .Малко сладичко с кафето  Wink

# 24
  • Мнения: 86
аууу какви изкушения...кафенце,тортичка.....абе тоя Кенан много почна да ме твари......много заблудена птица.Как може да му направят героя толкова недосетлив и загубен.100 пъти му се направиха намеци и коментари за детето и тойпак не се усеща че е негово!

# 25
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
аз чак сега се излюпвам, ама мерси за кафето, сладко не искам   bouquet

# 26
  • Мнения: 213
Опааааааа  Mr. Green Ето ме и мен! Поздрави от извън София, нося ви хладинка  Hug Дано вчера не сте се опекли, на Вакарел беше 32 макс  Peace

Мерси за кафето и сладичкото - ще ги хапна  Party

Я ми кажете - аз щом не плача на този филм, има ли ми нещо  newsm78  Laughing

# 27
  • Мнения: 267
Нищо ти няма  Naughty и аз не плача,изплаках си сълзите за друго  Tired

# 28
  • Мнения: 213
Нищо ти няма  Naughty и аз не плача,изплаках си сълзите за друго  Tired
spoko  hug   remybussi  jumpuu
За анкетата - отговорих, че не е влюбен в никого  newsm50 Писала съм и преди откъде тръгвам в разсъжденията си, ама да си кажа - ако човек наистина, ама наистина се обича, така здравословно егоистично, ще направи всичко възможно, за да не си създава поне сам разочарования и главоболия. Ще направи всичко възможно, за да постигне или поне се доближи до тавана си в личен и професионален план. Така че ако се обичаше, няма да си остави магарето в калта - т.е. Ламия, музиката си, а не на последно място и себе си  Wink

Щеше да е добре ако обичаше поне музиката си - звучи добре и ако за момент го повярвам, виждам в това извисена романтика  Grinning Но не би - от скромния си личен опит знам, че любовта към изкуството може да те издърпа на повърхността, дори и ако си затънал до гуша и можеш да дишаш само колкото да твориш. След изпадането в кома на мой много близък приятел при шофиране, което беше предприел, за да ме вземе от аерогарата, две седмици само рисувах и си написах книгата.

Разбира се, хората са различни  Grinning А и това е само филм  Wink

# 29
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
за анкетата и аз като теб  ThracianLina  hug   

Общи условия

Активация на акаунт