МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 17, чуй я, виж я ,наслади й се,ела в кръчмата

  • 18 603
  • 425
  •   1
Отговори
# 390
# 391
  • Мнения: 5
чакането до понеделник ме влудява  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Моля някой с ББ да каже какво предстой в 43 епизод

# 392
  • Мнения: 332
Добро утро дами. Нали съм любопитна и надникнах в 43 епизод - голямо приказване на Кенан и пулене на Ламия е. И каква целувка има - изпепеляваща Mr. Green
Серията предвещава да е много интересна

Последна редакция: сб, 25 юли 2009, 09:02 от vania_61

# 393
  • Мнения: 13 512
чакането до понеделник ме влудява  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy
Моля някой с ББ да каже какво предстой в 43 епизод
BBКенан благодарение на Макбуле намира ЛАмия и и казва,че знае за детето. Джамил с помощта на момче, което проследява Сузан също стига  до Ламиа.Срещнаха се и се сбиха, естествено.
Нимет хваща в крачка Шюкрю и ще му извади душата.Kenan се побърка от радост с детето.

# 394
  • София
  • Мнения: 15 486
A забелязахте ли Джамил, уж се стопил, уж не ядел и не излизал никъде от къщи, в такава депресия бил,изоставил се, а чак напълнял и почернял, с тен го дадоха?

# 395
  • Мнения: 73
Ламия най-после да е щастлива и спокойна,да се усмихва и пак да и се натресе някой с въпроси .

# 396
  • Мнения: 5
Кенан дали ще заведе Ламия в неговата къща в смисъл веднага ли ще заживеят заедно.А ще се обичат ли изобщо  newsm78

# 397
  • Мнения: 118
здравейте момичета, гледах 43 серия но на турски нехванах точно какво си говорят но ще ви разкажа все пак какво видях  Wink
ББ Кенан намери Ламия и говориха нещо предполагам за детето но не са се карали, човека на Джамил му звънна да му каже че  е намерил Ламия и той мн. се зарадва и като чу че Кенан е там усмивката му се скри, събра си багажа и тръгна, Кенан качи Ламия и Сузан на джипа и тръгнаха а ония ги проследи, после Ламия и Кенан дълго говорят на плажа,  Джамил сваля голямата брата,  мъжът на Енисе май и изневерява, Кенан казва на Афифе че е баща на Мелек, Кенан отива в бунгалото на Ламия и Сузан е там с детето, каниго да влезе  и после нямам думи толгова се разчувствах че нямям думи трябва да се види  Cry , Джамил се появява накрая и вижда Кенан на плажа с детето и Ламия ги гледа одстрани, така свършва, погложди ме и си пуснах следващата и видях че се бият и Ламия пак избяга с онзи фотограф ли какъв е там.

# 398
  • Мнения: 6
здравейте момичета, гледах 43 серия но на турски нехванах точно какво си говорят но ще ви разкажа все пак какво видях  Wink
ББ Кенан намери Ламия и говориха нещо предполагам за детето но не са се карали, човека на Джамил му звънна да му каже че  е намерил Ламия и той мн. се зарадва и като чу че Кенан е там усмивката му се скри, събра си багажа и тръгна, Кенан качи Ламия и Сузан на джипа и тръгнаха а ония ги проследи, после Ламия и Кенан дълго говорят на плажа,  Джамил сваля голямата брата,  мъжът на Енисе май и изневерява, Кенан казва на Афифе че е баща на Мелек, Кенан отива в бунгалото на Ламия и Сузан е там с детето, каниго да влезе  и после нямам думи толгова се разчувствах че нямям думи трябва да се види  Cry , Джамил се появява накрая и вижда Кенан на плажа с детето и Ламия ги гледа одстрани, така свършва, погложди ме и си пуснах следващата и видях че се бият и Ламия пак избяга с онзи фотограф ли какъв е там.

ББOх, аз даже си поплаках, когато Кенан влезе при Мелек! Много трогващо беше...

# 399
  • Мнения: 332
Мале ужасни сме. Всички гледаме напред и се пулим като Ламия, защото само гледаме без да разбираме и после пак го гледаме по Нова. Като зомбирани сме.

# 400
  • Мнения: 5
Мале ужасни сме. Всички гледаме напред и се пулим като Ламия, защото само гледаме без да разбираме и после пак го гледаме по Нова. Като зомбирани сме.


Аз не само гледам напред,гледам по Нова и по Диема Фемили повторението,даже и някой серии си ги свалям и пак ги гледам  Laughing Laughing Laughing Crazy

# 401
  • Мнения: 2
здравейте момичета, гледах 43 серия но на турски нехванах точно какво си говорят но ще ви разкажа все пак какво видях  Wink
ББ Кенан намери Ламия и говориха нещо предполагам за детето но не са се карали, човека на Джамил му звънна да му каже че  е намерил Ламия и той мн. се зарадва и като чу че Кенан е там усмивката му се скри, събра си багажа и тръгна, Кенан качи Ламия и Сузан на джипа и тръгнаха а ония ги проследи, после Ламия и Кенан дълго говорят на плажа,  Джамил сваля голямата брата,  мъжът на Енисе май и изневерява, Кенан казва на Афифе че е баща на Мелек, Кенан отива в бунгалото на Ламия и Сузан е там с детето, каниго да влезе  и после нямам думи толгова се разчувствах че нямям думи трябва да се види  Cry , Джамил се появява накрая и вижда Кенан на плажа с детето и Ламия ги гледа одстрани, така свършва, погложди ме и си пуснах следващата и видях че се бият и Ламия пак избяга с онзи фотограф ли какъв е там.

къде ги гледаш ?

# 402
  • Мнения: 332
Сега вече мога да сготвя една манджичка, да ида утре спокойно на работа и да дочакам понеделник. След като цяла Турция и цяла България знае, че детето е от него, вече знае и той.

# 403
  • Мнения: 118
здравейте момичета, гледах 43 серия но на турски нехванах точно какво си говорят но ще ви разкажа все пак какво видях  Wink
ББ Кенан намери Ламия и говориха нещо предполагам за детето но не са се карали, човека на Джамил му звънна да му каже че  е намерил Ламия и той мн. се зарадва и като чу че Кенан е там усмивката му се скри, събра си багажа и тръгна, Кенан качи Ламия и Сузан на джипа и тръгнаха а ония ги проследи, после Ламия и Кенан дълго говорят на плажа,  Джамил сваля голямата брата,  мъжът на Енисе май и изневерява, Кенан казва на Афифе че е баща на Мелек, Кенан отива в бунгалото на Ламия и Сузан е там с детето, каниго да влезе  и после нямам думи толгова се разчувствах че нямям думи трябва да се види  Cry , Джамил се появява накрая и вижда Кенан на плажа с детето и Ламия ги гледа одстрани, така свършва, погложди ме и си пуснах следващата и видях че се бият и Ламия пак избяга с онзи фотограф ли какъв е там.

къде ги гледаш ?
гледам ги в  youtube пишеш Dudaktan Kalbe и номера на серията която искаш да гледаш http://www.youtube.com/

# 404
  • Мнения: 118
здравейте момичета, гледах 43 серия но на турски нехванах точно какво си говорят но ще ви разкажа все пак какво видях  Wink
ББ Кенан намери Ламия и говориха нещо предполагам за детето но не са се карали, човека на Джамил му звънна да му каже че  е намерил Ламия и той мн. се зарадва и като чу че Кенан е там усмивката му се скри, събра си багажа и тръгна, Кенан качи Ламия и Сузан на джипа и тръгнаха а ония ги проследи, после Ламия и Кенан дълго говорят на плажа,  Джамил сваля голямата брата,  мъжът на Енисе май и изневерява, Кенан казва на Афифе че е баща на Мелек, Кенан отива в бунгалото на Ламия и Сузан е там с детето, каниго да влезе  и после нямам думи толгова се разчувствах че нямям думи трябва да се види  Cry , Джамил се появява накрая и вижда Кенан на плажа с детето и Ламия ги гледа одстрани, така свършва, погложди ме и си пуснах следващата и видях че се бият и Ламия пак избяга с онзи фотограф ли какъв е там.

ББOх, аз даже си поплаках, когато Кенан влезе при Мелек! Много трогващо беше...
BB какво ти просълзяване аз със глас ревах, незнам защо така тежко ми стана

Общи условия

Активация на акаунт