МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 16, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 38 174
  • 435
  •   1
Отговори
# 420
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 Лейла-`Оставяш след себе си много болка Джемил`- това и аз го повтарям от началото на филма. Ама какъв край! Добре че и утре почивам че да гледам заедно с вас!

Това не са думи на Лейла, а на собствената му съвест. Джемил говореше със себе си, не с мъртвата... Лейла не би казала, че я е убил от това, че не я е обичал. Той я обичаше, и то много, а Лейла умря вперила поглед в Кенан, забрави ли? Сцената представи самообвиненията на Джеми. Абе да дойде аз да го утеша...
Не съм забравила. Джами и съвест??? newsm78 Две взаимно изключващи се понятия! Peace

# 421
  • Мнения: 1 064
geradost, моля те, не заслужавам ли поне един ден??? Виж  колко самоотвержено го защитавам...

Ох, толкова бързо излизат постовете, че не прочетох. Неделя ми е идеално! Аз ли да му кажа или ти?

Redemi, не отричай очевидното. 10 минути ни отделиха в тази серия за мъките на съвестта на Джемил!

# 422
  • Мнения: 267
geradost, моля те, не заслужавам ли поне един ден??? Виж  колко самоотвержено го защитавам...
geradost ,мила,  bouquet,ти го направи,но аз отказах - той си е ваш  Peace
аааа добре    bouquet
Бланка,ако искаш получаваш неделята само  Whistling няма как имаш заслуги  Mr. Green
Ще трябва Буба да му каже,ама и аз мога да го направя утре  Whistling
Редеми, при теб ще дойдем с яхтата  да пием по едно  Wink

# 423
  • Мнения: 5 140
Ние с дъщеря ми решихме, че както беше застанала м/у двамата ще избере да мине посредата, от 2 стола на земята се пада. Whistling

# 424
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
                  Моля,някой на лични да ми пише,кога ще разбере Кенан,че е баща на бебето?

# 425
  • Мнения: 1 064
Гледали ли сте Анатомията на Грей? Там имаше подобна дилема и единият сезон завърши точно със същата сцена - Грей между двамата претенденти и тя гледа като теле, точно като Ламия, ама сцената е едно към едно. Само че тогава сезонът завърши през май и трябваше да чакам цяло лято да снимат следващия. Изгорях да го мисля какво ще направи Грей. И като дойде новият сезон - разочарование. Нищо не стана. Пак го подхванаха по стария начин, нали трябва още 20-25 серии да изкарат, няма как да дадат развръзка още в първата серия.

# 426
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 281
Ламия сама се отказва от Кенан Tired значи не е той виновен.Той, когато я търси тя се дърпа.А сега и от Джемил я е страх.

# 427
  • Мнения: 22 867
                  Моля,някой на лични да ми пише,кога ще разбере Кенан,че е баща на бебето?


По-добре с ББ или и на мен на лични.

# 428
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 457
 #2gunfire #2gunfire Джемил на прекрасния варненски бряг- само през трупа ми !  Mr. Green Гера добре си дошла само с бате Керем... Hug Hug

# 429
# 430
  • Мнения: 5 140
утре ще видим

# 431
  • Мнения: 0
Немога да я разбера Ламия.Добре де,има мъже които я обичат и ценят,има дете,приятели какво не и е наред.Тя си го прави по-сложно положението.Ако искаше всичко да се подреди да му беше казала още от началото и сега нямаше да има `ах``въх`.Кенан и предложи да се ожени за него тя се дърпа.Еми като се дърпа да си ближе сега раните.Гледа като `Многострадална Геновева`.Джемил също я обича,а там по-напред в страниците имаше две момичета/жени които казваха гледната си точка.Честно казано и двете сте прави.И двамата я обичат много,ама Джамил отначало искаше да направи мръсно на Кенан за дето има всичко има слава и т.н.Ама и той е един...нали има баща известен не е останал на улицата.Ама да става филм де.Иначе наистина я обича много,и не се престурва за да не е с Кенан.Просто хем ми харесва финала хем не ми харесва.Но повече си залусжаваше Кенан и Ламия да са заедно и заради Мелег/к и заради някогашната им любов която Ламия в последния епизод казва на Джемил,че я е забравила и че необича вече Кенан и той е само баща на детето й. Simple Smile

# 432
  • Мнения: 0
някои  можели  да ми  каже   ще  имали  нов сезон на сериала

# 433
  • Мнения: 11 095
Не. Че какъв нов сезон?
а това била готина темичка, аз сега видях анкетата. Гласувах с "Няма точен момент. Джемил се е влюбил постепенно"

И нали не сте забравили? от утре (четвъртък) МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО ще се излъчва по Диема Фемили в 9.30 сутринта

# 434
  • Мнения: 11 095
и поредна смяна в програмната схема на Диема Фемили от 19 януари:
"Мелодията на сърцето" ще се излъчва от 10.30 до 12.15 и от 21.00 до 22.45ч

(само в понеделник ще започне в 9.30 сутринта)
http://www.dnes.bg/tv.php?tv=3739&date=2010-01-19

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 11:09 от diziler

Общи условия

Активация на акаунт