МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 16, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 38 200
  • 435
  •   1
Отговори
# 390
  • Sofia
  • Мнения: 280
Ами Ламия яасно показа на Джемил че иска да я остави на мира, а ако Кенан я догони може и да остане с него точно от това го е страх Джемил  Peace

# 391
  • Морска приказка
  • Мнения: 465
 Да ви питам, Кенан не караше ли джипа, когато катастрофира, че гледам пак си е с него.

# 392
  • Мнения: 267
Добре,че Кемал се гътна,та да видим Ламия без роклята с Первола  Mr. Green .И за много страдаща се издокарала с много секси рокля  Rolling Eyes

# 393
  • Мнения: 267
Аз пък да ви питам Кенан,като знае ,че бебето е от Джеми какво търси при Ламия -нали все е много достоен

# 394
  • Варна
  • Мнения: 634
Ламия хич да не се прави на ощипана, ако наистина не искаше никой да разбере че заминава, да не беше звъняла на пашата. Много добре знае, че и Кенан и Джемил като разберат, веднага ще хукнат след нея, а и не знам дали не цели точно това  Rolling Eyes

# 395
  • Мнения: 332
изпих си уискито, изпуших си цигарите и си изгризах ноктите...моля някой да ми каже кога ще разбере Кенан че бебето е негово.И аз ще изнлещя като Макбуле вече...а днес много ме ядоса Джамил, падна ми в очите много...ама много, много съм ядосана

# 396
  • Sofia
  • Мнения: 280
Цитат
Аз пък да ви питам Кенан,като знае ,че бебето е от Джеми какво търси при Ламия -нали все е много достоен
защото Джеми не е с Ламия и не е признал детето, според Кенан той е трябвало да го направи ако я обича за това му говореше в болницата Peace

# 397
  • Мнения: 106
Аз пък да ви питам Кенан,като знае ,че бебето е от Джеми какво търси при Ламия -нали все е много достоен
точно това е доказателство кой изпитва чиста и неподправена любов към ламия. кенан не я заплашва, той я моли да тръгне с него. а според мен тя не се решава, защото джамил я заплаши, че ако тръгне с кенан, тежко й.
а джамил като знае, че детето е на кенан, защо продължава да драпа и не остави едно дете да живее в любяща среда с влюбени един в друг родители

# 398
  • Мнения: 20
Много ми е интересно какво ще избере Ламия някой знае ле?

# 399
  • Мнения: 1 064
Да ви питам, Кенан не караше ли джипа, когато катастрофира, че гледам пак си е с него.


Не, беше със спортна кола.

ако наистина не искаше никой да разбере че заминава, да не беше звъняла на пашата. Много добре знае, че и Кенан и Джемил като разберат, веднага ще хукнат след нея, а и не знам дали не цели точно това  Rolling Eyes

Този път много се оплете девойката. Не знам кой чупи сърца...
Божеееее, не мога да си пусна поста.

Деси, разбира се, че знаем кой ще избере. То аз ако не знаех, нямаше да мога да гледам, и аз щях да се пропия...

# 400
  • Мнения: 13
Ох ама какви тоалети и докарват на Ламия да паднеш.... Как мислите ще тръгне ли с Кенан?

# 401
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
аз се хващам на бас,без да съм гледала сериите напред  Peace,че Ламия няма да избере нито един от двамата  Twisted Evil Просто защото си е такава - патка от класа  Tired

ако изгубя баса,черпя по едно руло Стефани с Каберне  Wink


и,моля ви се,не забравяйте,че Кенан се държи така,защото си мисли,че бебето е от Джемил,а то не е  Peace

# 402
  • Мнения: 139
Аз искам да ви питам някой да напише с  ББ  какво ще стане в следващата серия. И дали Ламия ще тръгне с кенан?

# 403
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 470
  Лейла-`Оставяш след себе си много болка Джемил`- това и аз го повтарям от началото на филма. Ама какъв край! Добре че и утре почивам че да гледам заедно с вас!

# 404
  • София
  • Мнения: 3 878
Много мъка, поне за мен това беше много тежка серия.

Моля ви, кажете ми някой някъде в нета качвали серии от "Мелодията".Притеснявам се,че утре ще бъде супер серията,а аз няма да мога да я гледам и не искам да чакам до понеделник.

Общи условия

Активация на акаунт