На море и планина,все съм с ПЛЕТКА в ръка

  • 36 143
  • 306
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 9 903
браво, canu6a! Слабост са ми добре направените чанти   bouquet

# 301
  • Мнения: 3 550
canu6a, браво за чантата! Хем изчистена, хем елегантна.
майка му на тити, да се носят със здраве новите терлички на малкия юнак!

# 302
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
 EmbarassedБлагодаря за похвалите! Скоро ще покажа и другите си произведения, имам няколко неща започнати, не чанти, но пак на една кука.

# 303
  • Мнения: 440
Сбъдваща мечти, пончото е наистина много красиво!   bouquet Комбинацията на цветове е страхотна, със здраве да си го носи детето!
maika mu na titi, буйките са много сладки!   bouquet Ти си майстор на малки обувчици според мен. Много харесвам едни шити, които съм виждала на профила ти.
canu6a, чантата ти е много красива, с тези цветенца и светъл цвят, точно като за топлия сезон! Поздравления!   bouquet Каква прежда ползва?
Моето последно завършено нещо е един топ за каката. Запалихте ме, мисля че Анелия сподели, че Софист била много мека прежда, още тогава си взех едно чиле да я пробвам, но все се чудех какво да оплета. После Фифундрела като сподели за белия си топ, че глътнал само 150 гр. от нея и реших, че моята ще ми стигне за детски топ. Цветенцата надолу са от едно списание, kabzimalka беше си плела туника с тези мотиви и много ми хареса. Е стига толкова - виждате какво е да чете човек тук и да има на разположение време и прежда.  Mr. Green Ето го готов - преждата даже остана.

# 304
  • на брега на реката
  • Мнения: 141
ето я преждата на снимка, а е кроше бобини с тегло 0,500 грама от пловдивска фирма, по нета си я поръчах.[im
By canu6ka at 2009-08-13g][/img] отиде близо половината бобина за чантата.

# 305
  • Мнения: 0
canu6a - и на мен ми хареса чантата.
veni - не съм я виждала досега тази плетка, но наистина е интересна.
Аз се чудя какво да захвана, не че имам време. Нещо съм в дупка май  Joy
От много идеи и никакво време - та накрая нищо  Laughing Но да не се оплаквам много, като изплета нещо - ще показвам.

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 17:59 от zoo

# 306

Общи условия

Активация на акаунт