МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 14, чуй я, виж я ,наслади й се

  • 29 862
  • 444
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 213
И мен криворазбраният морал от типа "какво ще кажат хората" (превод: не е важно как сте в семейството, здравословно, емоционално и т.н., важно е какво си мислят хората за нас) също ме съсипва, като го видя  Thinking Важно е човек да не се оставя в такава ситуация, винаги има изход  Peace

# 436
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 270
 
Важно е човек да не се оставя в такава ситуация, винаги има изход  Peace

За това трябва да имаш силна вяра и надежда  Confused
Като те лъжат в очите и те гледат как страдаш не знам как ще се оправиш Tired #2gunfire
Дразня се как всички се лъжат и забаламосват. Да си кажат каквото има и да става каквото ще.  ooooh!

# 437
# 438
  • Мнения: 213
La Libellule, за радост, а и за жалост си много права  Hug

# 439
  • Мнения: 20
Някой да каже с бели букви какво ще стане във серията в понеделник?Предварително благодаря.

# 440
  • Мнения: 5 140
ехоооооо  Hug
аз съм на моерто и не съм гледала бая серии, колко ще имам да наваксвам  ooooh! Whistling

# 441
  • Мнения: 638
Свалям сериала от DMCA-removal-from-Google,no все още не е ка4ена 37-ма.Обикновенно до ве4ерта ка4ват серията която са давали през деня.

# 442
  • Мнения: 13 512
в lapache.инфо  q ima

# 443
  • Мнения: 1 064
Добро утро на всички! Вижте на какво попаднах - сцени от "Мелодия на сърцето" и от "Сълзи над Босфора", снимани в едно и също помещение. Не са променени дори картини, лампи, нито аксесоарите:


Кабинетът на Джавидан


Кабинетът на адвокатката от "Сълзите"

Етажерката от кабинета на Джавидан я има и в другия филм и по нея са наредени същите предмети. Не пускам снимка, защото нямаше достатъчно общ кадър.

# 444

Общи условия

Активация на акаунт