Режимът на д-р Ори Хофмеклер 11

  • 33 830
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 149
Привет Hug
Аелис, ще се почерпя с един фреш. Wink Даа и аз последните дни малко се поглезих,хапвам нережимности,а не бива всеки ден. NaughtyЕдин път седмично е добре,ще ходя на поправителен Laughing
Jerry F, аз сега ще си пия кафенцето Hug За тигана няма да съжаляваш,ако си вземеш.На мен ми върши страхотна работа и всичко става за минути.Скарата вече година не съм я ползвала.
ili-ana кофти е човек като свикне с компютъра и после му е трудно беаз него,води до пристрастяване. LaughingОсвен,ако се развали пак,да си вземеш нещо на изплащане.Но дано още дълго време не те предаваи ти служи Wink
Моята дъщеря явно съм й липсвала,не спира да ме гушка и да ме гали днес.И снощи така като ми се залепи, 30 градуса ние залепени Laughing
Лек ден момичета,до-после Hug

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 10:42 от mery_79

# 31
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
ili-ana , заповядай - http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,249.msg501.html#msg501. Малко сухичък е, но много бързо става, аз увеличих захарта, че не беше много сладък, дано и Джери прочете, че забравих да й кажа Embarassed.

mery_79 , така са мъничките, мъчно им е за мама, мойта малката е вече на 4 г., ама вчера накарала баба си да ми звънят на работата и да ми обяснява колко много иска да ме гушка Heart Eyes.

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 10:17 от Аелис

# 32
  • Мнения: 4 406
ili-ana, неприятно това с компютъра. Тъкмо щях да пиша ако може я дъно, я процесор да смените, ама то специалистите са си казали. На нашия  диск ще му купуваме в скоро време.

Аелис, леко домакинстване  Hug Чета сега  Heart Eyes ще сложа. Моята МВ е до 600 W, но имам отпит с печене на такива неща с половината обем от този Hug

Мери
, тя Йоана вече е голяма  Heart Eyes и разбира  Hug

Нещо се оплетох с този тиган  Joy
Какво да търся - оребрен тефлонов тиган или оребрен грил тефлонов тиган, това грил от къде ли ми е дошло в главата  newsm78

# 33
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Jerry F , успокоих се, че си прочела,аз първият път сложих колкото си пише, но не беше достатъчно, поне не за мен и втория път сложих повече Wink.Моята е 800 W  и става точно за 8 мин., както си пише в рецептата, но ти ще го нагласиш някак Hug.А за тигана - и аз искам разяснения , да не си взема нещо, което ще се чудя какво да го правя Rolling Eyes.

# 34
  • Габрово
  • Мнения: 582
Момичета,аз си купих оребрен тефлонов тиган и е чудесен,върши страхотна работа.Благодаря за рецептата.Ще пробвам още днес.

# 35
  • Мнения: 2 149
Джери,идея си нямам моя какъв е,вероятно оребрен грил тиган,пече без мазнина и адски бързо става.В магазина повече ще знаят.Ако заложиш на известна марка,няма да се разочароваш.И ти като мен си падаш по печенето,сигурна съм че ще ти върши работа Wink Още повече,че си и работна домакиня,ще се родиш направо Wink

# 36
  • Мнения: 1 130
Привет на всички  Heart Eyes Hug
На няколко пъти почвам да пиша днес и на няколко пъти прекъсвам, че ме викат нанякъде - явно днес не ми е форумски ден  Wink само да кажа, че луната си я издържах учудващо за мен  Crazy
По въпроса за тиган или скара - преди месец си купих скара на Филипс - тефлонова (има оребрена част + неоребрена такава - не зная дали добре обясних) освен това е отгоре с капак - така че го ползвам и не умирисва всичко наоколо, а в същото време си е пак печеният вкус на скара - моето желание беше за тиган, но съпружието каза като ще е гарга да е рошава  Crazy- и баят му я разроших и аз де - избрах си скаричката малко над 100 парички  Mr. Green Whistling (не че не ми купи и тиган после  Joy Joy Joy е не е оребрен, но старият се беше скапал) - освен това аз съм почитател на марката Филипс - в къщи всичко е такова - ти-ви, ютия, че и сешоара даже  Joy по-скъпичко ама си заслужава  Peace а забравих да кажа, че скарата отстрани си има регулатор за степени, което също много ми хареса.
Ще изчезвам, за съжаление днес няма време да пиша поименно, тъй че го карам на общ лаф  Joy ставам, че пак ме викат - довечера ще идват майстори да разкарват стария винкел, в петък и събота ще слагат дограмата - в къщи почва да става романтика  Crazy все едно сме на палатков базов лагер, но все още си намираме гащите  Joy Чао момичета, най-вероятно ще успея да пиша чак утре от работа.
Приятен остатък от следобяда и лека вечер ви желая  Heart Eyes Hug
ПП. утре ще докладвам резултатите от луната  Wink

# 37
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
ili-ana , пробвай, да кажеш как е станал Heart Eyes.

mery_79 , наистина ли става бързо хапването в оребрения тиган?Аз като чуя "тиган" и лошо ми става - свързвам го с палачинки и пържени картофи, което ще рече поне час на печката Crazy.


Scorpi , време е да си кажа, че с нетърпение очаквам постовете ти, много уважавам хората с чувство за хумор, макар че аз самата не умея да го използвам, това не ми пречи да го ценя обаче  Hug.Много са разправии покрай ремонтите, но пък после става едно хубаво, новичко и чистичко Heart Eyes.Поздравления за лунната   bouquet.

То и у нас от понеделник май ремонт ще почва, но аз го чакам с нетърпение - нали имаме теч в банята и ще се сменят всякакви видове тръби, трудно навихме съседите, но и техните ще сменяме, че само у нас тече и на тях много не им пукаше, но след година уговорки най-сетне се съгласиха и дано наистина почнат в понеделник, че не ми се влиза в банята направо ooooh!.Освен това и в кухнята ще правим това - онова и да ви питам : ще си поръчваме кухненско, ще си купуваме нова печка и хладилник, само че сме технически неграмотни и възникнаха няколко въпроса:
Първо - вградена печка ли да си взимаме или нормална?После с онези керамичните котлони ли да е или с обикновени?Казват, че фурните на тези печки с керамичните котлони не пекат така добре като обикновените фурни, печеното не хващало златиста коричка, има ли нещо вярно в това?

Ох, скъпият днес взе да ми ги задава тези въпроси:Каква печка ще си купим?Как искаш да са шкафчетата в кухнята?Аз много обичам да си взимам нови и хубави нещица, но ме свари неподготвена, та се заемам да правя предварително проучване smile3530.

Стига съм писала, трябва за работа да се приготвям ooooh!.

Ако успея ще пиша и оттам.

Приятна вечер ви пожелавам Hug  bouquet Hug!

# 38
  • Мнения: 4 406
Аз с отчет.

Ходих да предавам един проект и срещу него Мол София, как да не се натикам  Wink
Има мини  Wink Техноммаркет. Скарички има тефлонови по 80-180 лв. хубавки, но аз към тиганите.
Има, хем са оребрени, хем тигани, тефлонови и хем са грил и са на Тефал.
Имаше само едни 55 лв.
Май щях да си го домъкна, но нямах толкова пари в карта и си казах ще си търся такъв с капак.
Обаче си тежат.

Отдолу имаше и Пикадили, добре, че успях да се измъкна само с едно тофу с маслини, иначе търсих безкалоричен сладолед  Joy ама нямаше.

Аелис, сега видях, че си писала.
Аз съм си твърдо решила такава печка да купя, нямам отказване. Ама ще се ослушвам.
При мен за вграждане е отпаднал варианта.
Да, заедно ще събираме информация Rolling Eyes Hug
 

До после, че съм скапана от жегата

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 17:08 от Jerry F

# 39
  • Мнения: 2 149
Скорпи Hug
Jerry F хубаво си се разходила.Проучила си пазара,браво,много си организирана Wink
Аелис,радвам се,че сте постигнали споразумение със съседите,дано скоро започнете да сменяте Wink
Да,наистина бързо се пече на този тиган.Днес дори и тиквички си изпекох там,много сочни станаха LaughingДжери и моя е на Тефал,те май са най-добрите в тази област.
Колкото до печка,вградена винаги ми е харесвала,но в нас нямаше как,ние сме под наем и си имаше специална поставка за печка,нямаше как да пренастроим кухнята,живот и здраве в нашата къща може и да стане Wink Моята е с керамични котлони.Много съм доволна.Пече с вентилатор,нямам забележки(става си и коричка Wink)Аелис,препоръчвам ти с 2 ръце и крака Laughing
Малката заспа,аз ще си пусна едно филмче Sunglasses

Последна редакция: чт, 16 юли 2009, 20:11 от mery_79

# 40
  • Мнения: 4 406
Аелис, акъл за хладилник мога да давам, голямо проучване му направих преди 5-6 месеца.

Мери, и ние такава печка ще си купуваме с  два керамични котлона и вентилатор на Дипломат, мъжа ми иска и грил, но май с вентилатор и грил няма. И ние сме под наем и не става да преремонтирам, а и няма къде  Wink За тигана ще си ходя в големия Техномаркет.

Хапнах си пилето с тиквички, изтеглих си "Някой като теб", но съм забравила, че съм го гледала минимум пет пъти и сега си търся нещо друго.

Приятна и хубава вечер

# 41
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Jerry F ,то аз и хладилник ще търся, бързо кажи някой , който да е хубав и да не е много скъп Heart Eyes.Заинтересува ме и с печката на Дипломат Rolling Eyes.

mery_79 , след като каза че пече хубаво, с чиста съвест ще си взема такава с керамични котлони и фурна с вентилатор Wink.А има ли нещо по-специфично по поддръжката на котлоните - в смисъл със спец. препарат ли се почистват?Ако е хубаво филмчето , да кажеш Hug.

И още един въпрос - да имате наблюдения над качеството на мебелите в магазини "Явор"?Чудим се дали оттам да си вземем кухненските шкафчета, но наш познат, който е дърводелец твърди, че ще ни направи по-качествени, но и цената е почти двойна newsm78.

Шефа изчезна на някъде, аз затова успях да стигна до компа, то и доста работа имаше допреди малко.

Хапнах салата, шницел, тиквички с к. мляко и кекс Embarassed.Трябва да има начин да пропускам сладкото вечер, само където не съм го открила  Rolling Eyes.А и тази вечер дойде един младеж от малцинствата, много пиян, шихме го, като приключихме ми вика"Госпожо, много си красив, мога ли да те цункам" Joy и реших, че е време мерки да взимам, те по-закръгленки харесват, ако поотслабна малко и няма да ме заглеждат Joy.

То вие сигурно спинкате отдавна, ама аз да си ви пожелая лека нощ Hug  bouquet Hug!

# 42
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Добро утро Hug!

Кафе Flutter:

                                                 


Почти приключи дежурството ми, сравнително добре мина Wink.Сега ще се прибера и до 10 ч. ще съм с децата, докато не дойде свекито да вземе малката, та да поспя.

Пожелавам ви приятен ден Hug  bouquet Hug!

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 582
Добро утро и от мен! Hug
Нещо много съм се скапала.Ще чакам да ми мине и тогава ще пиша.

# 44
  • Мнения: 4 406
Добро утро и от мен

Аелис, приятна почивка днес  Heart Eyes А, май тези харесват финнички и белички  Heart Eyes Другите харесват по - закръглени Heart Eyes
На първо четене хладилника да е клас А+ или А, най-добре е фризера да е отдолу и да има функция автоматично размразяване
Ние тръгнахме за един АЕГ или един Електролукс, ама взехме Либхер, малко по-скъп беше, към 700 и нещо  newsm78
После пак ще пиша

Приятен ден, момичета   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт