"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 23 (за хипер напреднали)

  • 13 203
  • 438
  •   1
Отговори
# 30
  • София, България
  • Мнения: 5 598
само да направя бюлетина и ще пусна линкове на лични към статиите  Embarassed

никой до сега в анкетата не признава че кара бракма и че бълнува  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 245

никой до сега в анкетата не признава че кара бракма и че бълнува  Mr. Green

Срам не срам на сумати си години още нямам шофьорска книжка. Намерила съм си Едуард, който да ме вози насам-натам. Laughing

# 32
  • Мнения: 12

никой до сега в анкетата не признава че кара бракма и че бълнува  Mr. Green
Аз карам Peugeot  206 ,светло синьо , лъскаво и не го броя за бръкма все още !  Mr. Green
Иначе не бълнувам !  Naughty Mr. Green

# 33
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 844
Аз бълнувам от време на време, но не постоянно като Бела. Иначе се разпознавам в някои отговори, но частично.

# 34
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Срам не срам на сумати си години още нямам шофьорска книжка. Намерила съм си Едуард, който да ме вози насам-натам. Laughing
Peace
И освен това обичам класическа музика и стари романтични книги...
Не обичам да пазарувам...
И не ме "бива много с хората"  Embarassed

# 35
  • Мнения: 12
Не обичам да пазарувам...
И не ме "бива много с хората"  Embarassed
Аз пък съм точно обратното !  Mr. Green
Обичам да пазарувам !  Peace
И съм много бърборива , даже понякога досадно бърборива !  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 1 343
Ти си направо Алис Simple Smile  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 264
И аз гласувах - бледа, непохватна /по-скоро на периоди/ и разбира се Едуард Simple Smile Което ми напомня Simple Smile - днес си поръчах тениска с надпис отпред Team Edward и гербът на Кълън на гърба Simple Smile  Joy

# 38
  • Мнения: 0
Малеее-ужас- свършили старата, че започнали нова тема!!! Удивително!! Shocked Невероятни сте!  Hug
Ето и аз да се отбележа тука при хипернапредналите!!  Mr. Green Връщам се да чета!!   Hug

# 39
  • Мнения: 34
sourire,откъде поръча, че аз много искам някаква такава,особено с надпис team Edward?
Сетих се по какво още приличам на Бела /освен общата ни любов към Едуард/ - много се изчервявам  Blush особенно като усетя погледа на някой мистичен и изпълнен с тайни .......вампир

# 40
  • Мнения: 264
От teniski.eu Имат секция за Здрач, но аз си я направих по мой модел  bowuu

# 41
  • Мнения: 12
sourire,откъде поръча, че аз много искам някаква такава,особено с надпис team Edward?
Аз много пъти съм го пускала този сайт незнам дали си  го виждала , но има мноооого неща на Здрач \тениски , одеала , възглавници , фиби , герданчета , чадъри , гривни и др.\ www.closeup.de   Simple Smile

От teniski.eu Имат секция за Здрач, но аз си я направих по мой модел  bowuu
И аз имам от там ....  newsm68

# 42
  • Мнения: 0
Добре, че чета бързо. Mr. Green Мона лиза, много готина анкета, благодаря на Бела за идеята  bouquet Гласувах, че приличам на Бела относно Едуард, относно мистериозните мъже и относно книгите и музиката-въпреки че съм върла метълка Mr. Green, но слушам и много други неща. Но, ако трябва да си призная, приличам май много повече на Алис-пълно ку-ку Laughing
Поспорили сте доста за хотлинкинга, аз се опитах да проследя спора, но коро осъзнах, че нищо на разбирам  Embarassed- така че сега не знам как и кога да качвам снимки. Ще карам постарому докато не ми се скарате! Embarassed
Абе и аз искам да си поръчам Здрач-неща, поне един герб и аз да си турна  Mr. Green- да си личи че съм team Edward! Откъде най-лесно бързо и достъпно става? Имайки предвид, че живея в градче забравено от бога! Sad
А да -сега видях линка по-горе - мерси!  Hug

# 43
  • Мнения: 1 343
Валка а бой Simple Smile
Ще си поръчаш само билет за стара загора нищо друго  Hug

# 44
  • Мнения: 109
Здравейте и от мен. Гласувах, обичам стари романтични книги и класическа музика, от друга страна пък умирам за хард рок, което ще кажете, че е странно, ама.........
Хард рока и класическата музика явно вървят ръка за ръка.Моя мъж ме сваляше навемето, като ми предлагаше "Реквием"-а на Моцарт да го преслушам и да си кажа мнението, ама не бил сигурен дали ще ми хареса,'щото трябвало да слушам метал или хард рок, за да оценя гения на Моцарт Grinning

Общи условия

Активация на акаунт