Месеци остават три, през Октомври ще си мама ти

  • 10 824
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Честита нова темичка, само хубави новини в нея.
Този уикенд нямах много време и не можах да ви изчета. Но тази вечер ще се заловя сериозно да ви изчета. Пожелавам на всички лека седмица.  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен!

Силвана, слушам, че си била към моето родно място - Родопите! Ахх как се разнежих. Лятото там ес трахотно.... като не вали. Дано не ви е валяло, че майка ми разправя, че всеки ден вали.

За течението говорите. Аз от към третия месец съм с обилно. Преди около 3 седмици така ми се развиха гъбите, че едва си седях на задника. Чак и на мъжа ги предадох. Правих един курс с глобули и крем. Сега сам значително по-добре. Нямам парене и болежки, но ми остана течението. И аз така от време на време се подмокрям, все едно водичка ми изтича. Даже се шашкам да не е околополодни води.

А за контракции и аз имам. Може да си въобразявам, ама май ми се получават най-вече като лежа по гръб. Като се обърна настрани или не ги усещам или нямам  newsm78. Иначе болки нямам никакви (да чукна на дърво). Не са ми предписали НИКАКВИ лекарства за контракциите. Нямало смисъл и само да се наливам с вода. Така и правя де, ама и много вода губя с тези жеги тук. Постоянно се потя.

А за наместването на бебето, четох в един английски форум, че ина вариант и лекар да го намести с ръце през корена около 1-2 седмици преди термина.

# 17
  • Мнения: 63
Аз нали съм със щурите идеи. Сега се присетих да си купя докторски слушалки и да си слушам бебето когато си искам Simple Smile. Даже и таткото ще моге да го чува Simple Smile. Кво ще кажете?

# 18
  • София
  • Мнения: 463
Аз имам слушалки -не се чува  Sad

# 19
  • Мнения: 76
Хоп и аз в новата тема Ginbay благодаря Hug

# 20
  • Мнения: 141
и аз имам слушалки от апарат за кръвно...пробвах един път да чуя биенето на сърчицето на бебето,ама чух само къркорене на червата ми Laughing

# 21
  • Мнения: 99
Здравейте и от мен в новата тема  Hug

Сега се прибирам от ЖК, всичко е ОК с мерките и теглилките  Peace Само доки не беше там и другия понеделник пак ще хода за да ме види на видеозон а и да се запиша за "Презентация - естесвено раждане" организират я в родилното където ще раждам и не мисля да я изпусна  Wink А и да се похваваля купих си еднократни гащи за родилното, не знам дали ще ги ползвам там и дали са удобни ама нека да има в чантата (почнах и аз да я стягам Laughing )
После пообиколихме с щерката за пердета и за шивачка която да е на моето мнение, отидохме да видим какви дивани правят по поръчка и какъв ще си харесам и май се ориентирах  Party Абе горе долу до сага се очертава хубав ден  Wink Сега съм си наумила да направя малко компоти от кайсийки, че ги тачим много у нас и то денят ще мине  Crazy

Деси радвам се на добрите новини за вас  Hug Благодаря за упражненията които си дала, със сигурност ще ги пробвам, вижда ми се доста отпускащо  Peace Моето бебе май се върти на където си иска, веднъж ритка в ребрата, друг път в пикочния мехур а пък като реши да е много активно почвам да се чудя дали не са две  Crazy

А за вибрацийте и имената и аз не съм чувала, само съм чела някъде, че има значение зодията и името и бяха предложени имена за всяка зодия  Peace

Чува се със слушалките ама трябва да е много тихо в стаята и много търпение да налучкаш бебчо да е с гръбче към корема ти  Peace

# 22
  • Мнения: 851
Здравейте момичета,
Отново успях да се класирам в челните странички на новата тема  Crazy
Уикенда мина бързо - нашия таткоимаше снощи рожден ден и направихме събиране с приятели...Чаках го с такова нетърпение - малко хора и аз да видя  Wink , но след първия час и половина клюмнах сериозно. Последните гости си тръгнаха в 00:30 и да ви кажа аз вече бях се почти излегнала на едно столове, с краката във въздуха и срам не срам, дори не можах да изпратя половината гости. Нека ми е за урок......нали си мисля , че мога както преди - на крака 4 часа....да ама не става.
Хубава семдмица на всички и много Hug от мен

# 23
  • Мнения: 63
 Close хм, пък аз си мислех, че ще стане!

# 24
  • Мнения: 141
МVinzenz, нищо не ти пречи да пробваш Peace
Може и да се чува сега бебето, като е по-голямо вече, аз бях пробвала май в началото на 5 месец някъде

# 25
  • София
  • Мнения: 463
Аз пробвам от месеци със слушалките ,нищо не се чува .Моето сърце и дишане си чувам ,червата също ,но беби изобщо не се чува ,дори да е будно и де се движи- всякак съм пробвала. Последно миналата седмица пробвах  no

# 26
  • Мнения: 571
 Hug И аз благодаря за темичката Simple Smile
Аз утре съм на преглед ище чуем и тоновете на бебчето Simple Smile
ще се отчитам тогава ...
После в петък най-вероятно бегаме малко на моренце, вече нямам търпение да сменя малко обстановката ...

# 27
  • Мнения: 8
Момичета, я кажете какво слагате в тези "чанти за родилното", че вече съвсем се ошашавих!

А за вибрациите тук намерих някакви неща по темата. След статията има връзка към значенията на отделни имена. На мен, честно казано, ми е досадно да чета и нямам намерение много да се съобразявам  Stop

Каки, дано Андрейчо вече е по-добре! Горе главата  Hug

# 28
  • Мнения: X
Здравейте момичета,аз бях на преглед днес.Пуснаха ми урина.Ама на преглед на часно,утре съм при моита доки. PeaceТа,имам леко възпаление на пикочните пътища,но с хапченца ще мине.Гледаха и бебка и я изкараха в 25 седмица с термин 22 октомври. smile3511.Как стават тея работи.Ходила сзм и при други двама и си каъват термин 9 октомври и,че си отговаря на седмиците,а тоъи ни искарва с 2 назад. ooooh!Направо се побърках.Аиде за сега това от мен.  bouquet

# 29
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Запис и бягам да чета, докато се разсъня за училище  Party

Общи условия

Активация на акаунт