"Тwilight"/"Здрач"- сагата: тема 22 (за супер напреднали)

  • 18 598
  • 435
  •   1
Отговори
# 420
  • София, България
  • Мнения: 5 600
лелееее  Shocked
wa-wa  Shocked
и ти влезе специално в темата , за да порицаеш начина ми на мислене  Rolling Eyes
(кой ме издаде на моля другарката ? това е реторичен въпрос )
ако погледнеш дума по дума поста ми  - няма нито една лъжа!!!Нито съм проявила неуважение към бг-мама или към който и да е пишещ в темата или където и да е в този форум , за да има нужда някой да сигнализира за отвратилния ми пост  Rolling Eyes

Хриси, не ,не си разбрала какво става - последния horlinking или каквото е там беше пуснат от сайта на twilight ladies  ...
затова писах ни в клин ни в ръкав след един пост ... тази реакция я предвидих още снощи и дори споделих с Бони , ако не ми вярвате   hahaha

както пишеше в един друг форум на една игра, в един подпис   Laughing  и да не ви отговарят ... някой ви чете !  Flutter

# 421
  • Мнения: 34
Ку-ку, добър ден!!!!Някой Роб за сутрешно кафе няма ли да има?
Най-накрая се добрах до моето Зазоряване, ама тези от Егмонт ще им се карам - корицата е смачкана на няколко места  #Cussing out карай, нали я имам и на английски и красива.
Тина, после може ли превод по отношение на диалога ви с wa_wa, за да знам по отношение на бюлетина.

# 422
  • Враца
  • Мнения: 5 208
лелееее  Shocked
wa-wa  Shocked
и ти влезе специално в темата , за да порицаеш начина ми на мислене  Rolling Eyes
(кой ме издаде на моля другарката ? това е реторичен въпрос )
ако погледнеш дума по дума поста ми  - няма нито една лъжа!!!Нито съм проявила неуважение към бг-мама или към който и да е пишещ в темата или където и да е в този форум , за да има нужда някой да сигнализира за отвратилния ми пост  Rolling Eyes

Хриси, не ,не си разбрала какво става - последния horlinking или каквото е там беше пуснат от сайта на twilight ladies  ...
затова писах ни в клин ни в ръкав след един пост ... тази реакция я предвидих още снощи и дори споделих с Бони , ако не ми вярвате   hahaha

както пишеше в един друг форум на една игра, в един подпис   Laughing  и да не ви отговарят ... някой ви чете !  Flutter

Това, че не пиша, не означава, че не чета.
не видях забрана за изказване на различни мнения.,
не търсете под вола теле.
Не съм казала, че лъжеш, обяснението ти просто не е вярно.
намесата ми няма нищо с twilightladies.
беше пусната при време друга картинка и писах лично на редактора в бюлетина, за да обясня, защо картинката не се показва. питай я ако искаш

staro-novo - някои блогове се хостват на безплатен хостинг и пак ти казвам като сложиш картинка от тях, никой няма да провери properties на картинката от къде идва и да посети сайта.
казах каквото мисля, явно няма смисъл, ако искате можем да продължим на лични.

# 423
  • Мнения: 1 343
Момичета няма смисъл от спорове Simple Smile
Когато в сайта е забранено хотлинкването ще се качват отделно а като не е забранено да са го забранили  Twisted Evil
 Joy Joy Joy
Трафика не ми е ясен много. Може би wa wa иска да каже че със всяко зареждане на страницата тук с бюлетина се зареждат и снимките т.е. се прави излишен трафик на сайта където е качена снимката.  newsm78 и че ние виждаме снимката но не й сайта от който е качена и някой дори не цъкат върху линка даден по долу за да направят посещение на самия сайт.
Но това си е до самата уредица на сайта където са снимките. Ако не искат да се ползват като хот линк да го забранят. Да не говорим че има сайтове който пък не искат при тях да се прави но те самите правят трафик на други по големи и така до безкрай.
Когато има проблем предлагам да се прави посоченото от мона лиза а когато няма по старому.
Здрач лейдитата показаха ясно че не им е приятно да се ползва техния сайт, но пък те самите са ползвали достъпни за всички източници така че може да се слагат снимки от техните источници а не от Блога им щом е такъв проблем.  newsm78
Естествено че уважавам труда на всички.   Hug

# 424
  • Мнения: 1 775
Мона Лиза, не мисля, че някой е информирал модератор, wa_wa следи темата още от първата, дори тогава помня, че се включваше по-активно със снимки и коментари.
Май се получи недоразумение, имам чувството, че разбрахте погрешно wa_wa, защото си мислите, че тя има друго предвид.
WomanitKa е обобщила добре. Peace

# 425
  • София, България
  • Мнения: 5 600
оо аз в техния сайт не припарвам  Peace
просто обясних на момичето защо не й се появява снимката и как да си я качи на собствен сървър  Peace

и... гнъвът ми се изсипа на главата като гръмотевицата на Зевс  Grinning

Stitch , както и да е  Peace
проблемът за мен е , че не съм написала нищо, което да предизвиква такава реакция

# 426
  • Мнения: 1 343
Stich а аз немога да отделя поглед от подписа ти  Joy Joy Joy
Не ме кефи актьора ама е готин гифа   Mr. Green

# 427
  • Мнения: 21
оо аз в техния сайт не припарвам  Peace
просто обясних на момичето защо не й се появява снимката и как да си я качи на собствен сървър  Peace

и... гнъвът ми се изсипа на главата като гръмотевицата на Зевс  Grinning

Stitch , както и да е  Peace
проблемът за мен е , че не съм написала нищо, което да предизвиква такава реакция

А, аз пък мислех, че поста ти е по отношение на проблема с бюлетина на Кристабел и че не й излизаха снимките, хотлинкнати от роберт-патинсон.ко.ук... въобще съм пропуснала това за Туайлайтлейдис


Здрач лейдитата показаха ясно че не им е приятно да се ползва техния сайт, но пък те самите са ползвали достъпни за всички източници така че може да се слагат снимки от техните источници а не от Блога им щом е такъв проблем.  newsm78


Тина, после може ли превод по отношение на диалога ви с wa_wa, за да знам по отношение на бюлетина.

Ами значи, Веси, може би затова не можа онзи ден да вмъкнеш снимката с Елизабет от Туайлайтлейдис- защото не дават хотлинкинг, за да не им натоварва трафика. Чак сега ми стана ясно за този хотлинг и защо понякога снимката се появява, а после изчезва- няма проблем, щом някои страници не дават, не дават- струва им пари, а не че се правят на интересни, разбирам..
 За бюлетина тогава решението е, ако ти хареса нещо от Туайлайт лейдис, да не вмъкваш снимка, а да дадеш линк към тяхната галерия, или да търсиш друг източник, който позволява хотлинкинг, за да можеш да вмъкнеш снимката- ти решаваш, избора е свободен. Както й ти казах, ако си видяла нещото при тях, но си отишла после на друг източник, за да вземеш снимката/видеото от там, даваш им кредит по следния начин Source ... via Twilightladies.

Хайде да приключим с тези въпроси засега... караме по старому и това е.

Време е за нова тема
Мона?  Hug

Последна редакция: вт, 14 юли 2009, 13:05 от staro-novo

# 428
  • Враца
  • Мнения: 5 208
Stitch, Womanitka, Благодаря   bouquet, вече мислих да търся линкове за хотлинкването.
Мона Лиза, дали ме прочете внимателно? Защото въпреки, че писах рано по темата прочетох и цитирах точно твоите мнения, защото не отговарят на истината.
Опитвах се да ви спестя следващия път, в който при постването на картинка от сървър със забранено хотлинкване на блога със старите новини и тук  да цъфне далеч по-голям и грозен надпис, че се краде трафик.

# 429
  • София, България
  • Мнения: 5 600
снимките, които сваляте ги качвайте някъде , например тук

http://picbg.net/login.php

и после давайте линка от техния сървър  Peace

не иска регистрация .
Явно сайтовете не искат са се дават директни линкове към техните галерии, въпреки че и те са взели снимките от други места и не са тяхна собственост .
Повечето сайтове са си го написали много ясно, че снимките  не са тяхна собственост.
Показването на тези снимки на други места гененрира трафик, който струва ПАРИ.
Опитвайте се да уважавате труда и средствата, които хората влагат,. преди да правите такива коментари, моля!


това си цитирала - и не съм съгласна с теб .
Писала съм че снимките не са техни, а не че не пишат че не са техни. И че не искат хотлинк което съшо е вярно  Grinning  и съм дала линк към безплатен сървър  Peace
оттук натам всичко е свободни разсъждения

# 430
  • Мнения: 264
Момичета, нямате изчитане Simple Smile Много се радвам, за което де, толкова много информация, толкова снимки, статии и най-вече нови фенове  Hug
Бях една седмица на почивка и почти толкова ми костваше да изчета всички мнения Embarassed
За анкетата - гласувах, чела съм само ФФ на WomanitKa, бих чела и други, но да са само по историята. Хич не ми допадат такива смесени връзки Бела-Джаспър и всякакви подобни  Peace

# 431
  • Мнения: 354
Да бе, wa_wa is just trying to help, не я целете с домати. А на мен ми беше полезен този спор, да ви кажа, че доста неща ми се изясниха относно трафик, хотлинкинг, ала-бала и други от този род  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кажете как върви организацията на срещата. Аз не че ще успея да дойда, но нали я правите на моя ЧъРъДъ, та ми е особено интересно

# 432
  • Мнения: 21

Кажете как върви организацията на срещата. Аз не че ще успея да дойда, но нали я правите на моя ЧъРъДъ, та ми е особено интересно

Веси сега ще провери за торта и т.н. и ще се разберат с Мона, а аз ще чуя Мона в началото на другата седмица... Мисля, че от самата тема ще сме 5-6 парчета, и колкото още приятелки всяка от нас доведе  Laughing

А аз летя след няколко часа за БГ... ще ми липсвате (хм, а може би не? малко почивка от вас и на вас от мен може да се окаже полезна)  Grinning  Да не взривите темата докато ме няма, ей!!

# 433
  • София, България
  • Мнения: 5 600
няма няма сега ще пускам новата тема  Mr. Green
и не мързелувайте а качвайте снимките по сървърите че стаа лошо  Whistling

# 434
  • Мнения: 21

Опитвах се да ви спестя следващия път, в който при постването на картинка от сървър със забранено хотлинкване на блога със старите новини и тук  да цъфне далеч по-голям и грозен надпис, че се краде трафик.


Е, може би от тук тръгна недоразумението- първо, че "трафик" е използвано като нещо положително (което може да се краде, от което ги лишаваме), и второ, че използват думата "кражба" при положение, че те самите са крали снимките (крадеца вика "дръж крадеца")... Ние всички крадем, де- това, че не сме снимали ние, не означава, че не трябва да платим royalties на този, който е снимал ..същото важи за филма, за книгите... за песни, които се пускат по радиото и т.н.- това, че заявяваме, че не го пеем ние, а Майкъл Джексън не ни освобождава от задължението за royalties.. същото е и със снимките.... сума ти сайтове се издържат като публикуват снимки, за които не са платили (и си е кражба, няма какво да си кривим душата)

Хайде, това беше последно- но поне се изясни това за хотлинкинга и техническите проблеми

Общи условия

Активация на акаунт