Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 885
  • 742
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 42
Уиуи-взела си решение,с което си сложила край на нещо,така си отваряш път на следващ етап от развитие.предполагам ченещо си научила ,което те е огорчило, зада те доведе до решението.според мен си имала една спънка или пречка ,която винаги е била на пътя ти.каквито и надежди,мечти да си имала все нещо те е спирало.в момента  положението в което се намираш  е изпълнено с добри чувства. спокойствие и хармония,са на днвен ред..срешаш се с приятели,можеби от там си получила обещание,което очакваш да се реализира.струва ми се че се срамуваш от нещо newsm78,от някого..картите са хубави,какъв ти е въпроса,като чели имаш объркано отношение по въпроса,или си намесила повече въпроси и заедно стова сама си си отговаряла.  newsm78

# 76
  • Мнения: 910
Сърдечно благодаря Меги.   bouquet  bouquet  bouquet

# 77
Здравейте дами. Ако допускате мъже във вашия форум, то ще се похваля, че преди ден се сдобих с картите на Ленорман - една интересна колода български карти от началото на 20-ти век. От интернет разбрах, че това не са Таро карти и попаднах на тази интересна тема.
Първият ми въпрос е защо моите карти нямат бои, а само картинка и описание? Това възможно ли е?
Второто е относно значението на "облачно небе", "звезди", понятието "близко" и "далеч" и други. Явно това зависи от системата на раздаване. Но никъде не пише как се тълкуват "облаците" например!
Нямам още книгата на Виталий Зайченко, но явно трудно ще се намери по пазара и ще се наложи да ви моля за помощ.

Поздрави на всички  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 910
Аз имам книгата, обещала съм и на друг от форума да я сканирам но все не ми остава време. Ще я донеса утре и ще помоля колежката за я сканира и ще ви я пусна. В Youtube има клипчета с подредби, някой от вас гледал ли ги е

# 79
  • Мнения: 42
радвавме се че се увеличаваме и че има интере и при тези карти.
относно за боите,имаги в различен вариант.моите същоса с надпис и номер,но съм решила да си изпиша сама боите им.
 подредби,тълкуване из нета,коллкото искаш,но за жалост слаба работа из  бг-форуми,поне аз не се натъквам на такива.
 когато се използва подредба с лична карта тогава гледаме положението на околните,като разтояние до нея.
 за облака -мрачност,неяснота,внезапност,неприятност.
 звездите-развитие,реализация.мечта,планове. изключителна благоприятна карта

# 80
Ето, днес минах по Славейков и близките книжарници (дори тези "Езотеричните" около малките Пет кьошета), но книгата я няма. Ясно е, че трябва да си я предаваме в електронен формат, след като някой се навие да я сканира.
Относно видовете тестета ми стана ясно, че основните са два: Син бухал - с боя като при картите за игра и Червен бухал - с описание и без означение за боята. Има тестета, съчетаващи и двете характеристики - например "Carta Mundi", но те са за улеснение на гледащия.
Кажете коя от подредбите, дадени в руския сайт http://www.ezosite.ru/token/lenorman/ е най-лесна за начинаещи?

# 81
  • Мнения: 197
Момичета, май лошо ми се пише!  Sad Тази подредба никак не ме радва, почти няма " положителни" карти, и някак всичко е омрачено....
Вие какво ще кажете?
http://astroland.ru/cgi-bin/lenorman/7h_w/print.pl?11=32&21= … mp;10=16&5=33
Eто и едно интересно циганско подреждане на картите
http://www.vdagroup.ru/foretelltarot/lenormand/form.php
При нужда от превод - на ЛС! Hug

# 82
  • Мнения: 307
http://www.pe-bg.com/?cid=3&pid=19186
Видях,че тези могат да се открият (може би Wink) и в нашите книжарници. Днес ще проверя дали ги има.
Имаш ли някакво мнение за тях?

За съжаление аз съм обърнала целия град и няма такава книга.Във всички онлайн книжарници е изчерпана,дори писах до издателството и те ми отговориха че няма нито 1 останала бройка.Моля те пиши ако я намериш Praynig

Не открих Sad. Но до една книжарница не стигнах - там ми е надеждата Peace
Намерих,последната останала бройка Peace

# 83
  • Мнения: 42
Nightwish. картите на са ти лоши. по-голямата част от ежедневието си  го отделяш на мечти,планове. внимавай сама да не си напраиш капан от илюзиите си. но всепак ще се радваш на твое постижение.опора ще имаш. не се отдавай на завист. в момента имаш личен проблем,мъж който  тие близък е благорасположен,не ти говори празни приказки. ще ти е от помощ човек от който най малко си очаквала .за бъдещето ще си наранена от лъжа,ще те заболи,но бързо ще намериш изход.
 според мен това newsm78,
Уиуи -вчера бях на покупки за първолака.а вечерта ти написах тълкуването, и когато да го изпратя,хоп нета се изгубил. сега отивам на кафе,после ще ти пиша. Hug

# 84
  • Мнения: 197
MEGGI 76, много благодаря! Права си за мъжа, който е благоразположен, а лъжата ...хм ...ами май и нея я усещам още от сега!   bouquet
Уиуи, там от където си взе книжката дали има още?  Blush

# 85
  • Мнения: 910
няма, и тази ги намерих с голям зор, дори ми я продадоха с надценка, ама мерак де. Чаках ги цяла седмица да ми я търсят. Нямало да се преиздава повече

# 86
  • Мнения: 197
 Sad Много жалко! А има ли вариант да я скенираш и да я пратиш на желаещите, срещу някаква сума , разбира се, каквато прецениш ? Thinking

# 87
  • Мнения: 910
Няма проблем, ще го направя абсолютно безвъзмездно, само да ми остане временце Hug

# 88
  • Мнения: 307
Уиуи,коя е твоята книжка? Аз от вчера имам тази

По малките часове я прочетох "диагонално" и имам вече много въпроси...но нека посъбера още впечатления Peace

# 89
  • плевен
  • Мнения: 644
Направо като видя тази книжка ми окапват очите,многооооооооооооооооооооо я искам.Тайно и благородно ви завиждам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт