Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 938
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5
аз  имам за котва + мечка ето това Справедливост, финансова уверенност,мощна подръжка и протекция, не ми е хрумвало за началник но май пасва добре.Тоест влиятелен човек  на работата .
конник  + сърце нова любов ,премирие след криза.эмоционально значимое сообщение.
 едните съчетания ги има в този руския сайт  нямаш ли ги тях ?
http://www.ezosite.ru/token/lenorman/ цъкаш на картата и четеш има и съчетания много е полезно. а пък допълнителните съчетания вече може да си ги донагласяш според твоите разбирания какво биха могли д аознчават.

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 15:06 от zimma

# 691
  • Мнения: 5
Ето Моите Мишлета

# 692
  • Мнения: 910
Довечера и аз ще си направя голямата подредба и ще тълкуваме. Но кажете ми кака да я кача тук, така че да се виждат картите?

# 693
  • Мнения: 5
Зимма я прави на фотошопа. Аз сега ще видя дали ще се справя.

# 694
  • Мнения: 5
а много интересна колода досега не съм я виждала май !
Уиуи ако не можеш на драго сърце ще ти я приложа подредбата само като напишеш  примерно така с думи
пъстен- дете- жена - щъркел-букет - слънце -сови-планина
сърце - мъж -жена и т.н.
но в понеделник ще се отзова , а дотогава може и Веси да се справи с това.
 ха сега като се рових какво открих по една от подредбите от 43 стр.за рагвор между мъжа и змията до три мисеца , гледайте само мъж в 10 дом на косата пействам директно.
 - В раскладе для Ж: Спонтанное и молниеносное развитие отношений. Неожиданное появление мужчины, вообще: неожиданность, связанная с мужчиной. Пора пожинать плоды знакомств с мужчинами.  и още нещо метла кято отговаря з адискусиите а и се намира между мъжа и змията "героите " от въпроса ако е в дома на совите както е в случая
 - страшная нервотрёпка. Разговоры, в т.ч. по телефону и прочим средствам связи. Май настина ще има разговор!Много интересно !

Последна редакция: пт, 20 ное 2009, 18:27 от zimma

# 695
  • Мнения: 5
Зимма и аз искам тоя метод само като напишеш картите те да излизат.
Аз сканирах моето тесте и ще гледам вече да прилагам с картинки подредбите.

# 696
  • Мнения: 2
Веси и на мен много ми хареса колодата ти. Аз съм в процес на търсене на моята колода, но не бързам. От къде мога да си я купя?

# 697
  • Мнения: 5
http://ezoterica.com/fengshui-taro34
Добро утро на всички.
От този сайт съм си ги купила, бяха най евитините. Simple Smile

Имам новини.

# 698
  • Мнения: 5
Ще вземе ли изпита?

Мишки - Писмо - Птици

Според мен ще се провали на този изпит или много мъчно ще го вземе, но като се има предвид сбора- Ковчег по скоро няма да го вземе.
[/quote]

Изпита е взет много трудно с 3. Всички знаем , че тройката е най трудно изкарваната оценка. Laughing

Ето още малко от моите карти.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 08:20 от vesinko

# 699
  • Мнения: 5
полезна информация за изпита , хубаво че е взет , явно карта гроб не е чак толкова лоша като сборна карта. Наистина досега не бях виждала такива карти . Харесват ми!
я виж какво намерих http://www.interhobby.net/tarot/viCard.php3?Code=068&divideID=AC

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 10:18 от zimma

# 700
  • Мнения: 5
Да. И аз това си помислих. Но виж всеки път когато си я изтегля задължително с мен става инцидент с последствия. Sad

Зимма мерси за линка. Веднага си ги дръпнах, нищо , че 100 часа се чеплезих да ги сканирам.хахаха

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 11:25 от vesinko

# 701
  • Мнения: 5
съжалявам сега го открих!

# 702
  • Мнения: 5
Ето една голяма подредба. Питането е: Ще се приключи ли една много лоша връзка и ще има ли нова?



Отношенията им на това ниво са в голяма криза.Много лъжи, интриги. Жена е застанала между тях и е развалила отношенията им. Връзката е изчерпана. В близко бъдеще жената я очаква хубава новина за една нова любов, едно ново прекрасно начало с мъж,  който ще и донесе стабилна, жадувана, страхотна промяна в лични живот дори преместване в нов дом.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 13:53 от vesinko

# 703
  • Мнения: 5
към момента едно объркано положение , не се виждат никакви новини или известия за мъж , защот дколкото разбирам жена пита.Самата тя е неуверена в това ккаво да очаква.Като че ли опреква съдбата з атова някак чувства се нещастна ,так асякаш няма късмет.Но като че ли болката постепенно е намаляла вече и се предолява.Според мен жената провежд анякакви разговори тайно свързани с дуга жена , .Жената е очаквала някакво известие , комуникация , и е останала доста огорчена .Вероятно в близко бъдеще очакванията й на първо време ще са съпховодени с много нерност ,напрежение и съмнения.Някакво временно лутане в търсене на верния път.Много е вероятно д апостъпи незряло.Решението което ще и се наложи д авземе вероятно ще е свързано с отношения  и ще полияят в него нейните лични виждания , влечение към даден човек.Ще има съвместно съжителство с човек с който ще я защити и ще почувства близък.Защо все си мисля че може да се събре ес бивш приятел.Това възможно ли е като вариант? Дори ми се струва че ще е с някой  с който е имала дълга връзка отпреди .
 също така с имися че жената е очаквала доста време и с желание новини от някой с който се е разделила и много е възможно д ас адалеч един от друг, този човек и е донесъл страдание .
определено я очаква любов .
Чудя се дали не са се скарали заради друга жена , която може и да е колежка.Много кратка е била връзката с другата жена. Не знам но Веси бил ли казала дали е възможгно да се събере с старя си приятел, така си мисля.
 Съдбата е поготвила , промени при това положитерни , прапданалите надежди се възобновяват и е налице вдъхновение , интуитивно усещане за подобряване на полжението.В отношенията ще се понтигне яснота и честност, прекрасни хармонични чувства.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 14:55 от zimma

# 704
  • Мнения: 5
Зимма, за стария приятел и аз съм се чудела, защото е излизал и на други подредби свързани с нея. Не я познавам много добре, но ще ми кажат ако има такова развитие. Но определено и аз съм мислела дали няма да се събере точно с нейн приятел.

Гледам, че темата ни напредва, а има ограничение до 52 страници. Това какво означава, че трябва да направим нова тема като изчерпим лимита ли?

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 15:41 от vesinko

Общи условия

Активация на акаунт