Гледане на карти на Мадам Ленорман

  • 126 895
  • 742
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5
И като едни новобранец аз така си тълкувам нещата:
Стремя се към спокойствие и щастие, минала съм през не малко трудности , но съм постигнала успех в края на краищата. Сложила съм край на голяма заблуда, но съм загубила доверие.Минавам през мн трудности, но хубавите неща стават бавно.Ще имам това към което се стремя.

# 421
  • Мнения: 5
1, къде отивам 1 ===== 2 ===== 3
2 какво ще намеря 4 ===== 5 ===== 6
3, какво губя губи 7 ===== 8 ===== 9
4, къде оставам10 ==== 11 ==== 12
разглеждат се по 3 карти.
 
по тази падредба отиваш и търсиш любов ,топлина , и то много се стремиш към това самата ти си излязла това е основното нещо което те вълнува. какво ще намериш ами мечка тоест приятел верен и стабилен човек , но пак  има преп ядствия на пътя ви които обаче ще преодолете.Губиш абе тук излиза като че ли ще изгубиш някакво възраждане и ново начало , не ми е ясно ккаво искат д акажат картите, .Ще постигнеш желаното това е ясно отново дом и път към него в лицето на кораба, е трудностите ясно че ги има , но важен е резултата.

# 422
  • Мнения: 5
Сега чета, че за всяка карта отговаря и определен срок от време. Но в моята подредба за какъв период става въпрос?Последния ред ли трябва да се вземе под внимание или последната карта?

# 423
  • Мнения: 5
ами в тази подредба явно втория ред трябва да есе гледа и вероятно комбинацията от трите карти сбора им.Или пък последната само .Но по добре си изтегли една карта само на въпрос кога да очаквем промените ? на стр 12 и след това бяхем с меги коментирла за времето , би ли споделила какво пиша в твоята книга за това .В смисъм до кое се доближава като време тези от стр 12 , или нещо друго.

# 424
  • Мнения: 5
Ха. падна ми се градина. Срок от 3 месеца.Цялата информация от черпя от вас.

# 425
  • Мнения: 5
Зимма, а как да гледам за друг човек. Той ли трябва да си бърка тестето?

# 426
  • Мнения: 5
  Само ти работиш с картите. Размесваш си картите мислиш за въпроса , цепиш и подреждаш.
 струва ми се доста скоро те очакват добрите промени, дори може и по скоро от тези три месеца.

Последна редакция: пт, 30 окт 2009, 15:41 от zimma

# 427
  • Мнения: 3
Здравейте сладурни !! Бих се радвала ако ми се изтълкуват и на мен тези карти

ИЗТЕГЛИХ КАРТИТЕ:
28  32  10
25  22  12

# 428
  • Мнения: 5
Непременно ще пиша когато се случат тези хубави неща. Ей така ме запалихте с тия карти. Вчера сутринта прочетох темата, на обяд поръчах картите и днес вече се уча.

# 429
  • Мнения: 5
azadi а въпроса какъв е?

# 430
  • Мнения: 5
искам само д акажа че се тълкува много по лесно когато се знае въпроса и съответно подредбата по коаято са теглени картите , за да с евиди на коя позиция коя карта отговаря !Лично аз предпочитам исамите карти , но може и без тях разибра се.

# 431
  • Мнения: 5
азади. Да аз съм напишаса тук в темата за въпроса. Simple Smile

# 432
  • Мнения: 42
http://strangerealms.multiply.com/photos/album/27/Petit_LeNorman … nch_Cartomancy_LS





Подредбата е:
 Картите се подреждат по следния начин:
1-2-3
4-5-6

Но се четат по двойки и само по вертикал, т.е.хоризонталните връзки между картите не се взимат под внимание!
Двойката 1-4 показва, какви събития в мналото или миналия живот все още намират отклик във вашето " днес", и са причина за днешните ви  "блокади", проблеми.
Двойката  2-5 говори за това , как това събитие от миналото влияе на сегашния ви живот.
Последната двойка  3-6 разкрива, какво можете да познаете , постигнете и достигнете , пробивайки тези вътрешни блокади. Какво ще получите в крайна сметка.


теглените карти са за тази подредба нали.

# 433
  • Мнения: 42
може би си имала или имаш брак,или връзка с обвързан мъж.любовта не е  кротка,спокойна а е имало и леко ''лютиви'' моменти. винаги е трябвало да избираш. винаги си поставена на кръстопът. сега е точно такъв момента за теб.смятам че ще се справиш със всичко. макар коса и птици да говорят за трудност,то винаги има резултат при тези карти.ако помислим за птиците като такива-те се трудят,но успяват да направят гнездото си,техния дом. така с цена на спор и мъки,ще се постигне задоволителен изход от 'кантарното''положение сега.
 мъжът тук е неориентиран в ситуацията,объркан,притеснен,а дамата е в дилема.

# 434
Do megi

за последната подредба, аз казвам същото като теб само, че накрая за мен коса + птици, е изненада ( криза ) някаква, която ще донесе безпокойство и грижи.

Общи условия

Активация на акаунт