Отговори
# 720
  • Мнения: 143
Силве,хич не съм се сещала да те натоваря някой път с по запазените неща?Нещо против?
Няма проблем Данче,децата ще се радват много.

# 721
  • Мнения: 4 370
Стоева е психолог. Но за един хомеопат, това е добра специалност. Даре, аз пак казвам, не съм си  водила детето при нея и не мога да споделя лично мнение. Не работи със ЗК. Но един хомеопат , за да приложи правилно лечение, трябва да ти направи интервю от което да разбере не само физическото състояние, ами и психическото. Аз затова писах, че личната я ползвам само за диагностика на физическото състояние и после винаги звъня на хомеопата.

# 722
  • Мнения: 903
Ани, а каква е практитката, за тези обаждания плащаш ли по някакъв начин на хомеопата.
Аз искам да отида на хомеопат във Варна, но нямам възможност да ходя постоянно, та затова питам как се процедира. Аз за Стоева съм чувала и хубави и лоши отзиви. Но си мисля да я пробвам за себе си, защото болестите станаха много и пия доста хапчета и не е добре работата.
Ани, много кофти за къщата, ако имате застарховка не се притеснявай, ще ви платят щетите. Много неприятно се е получило, ама не се ядосвай, да сте здрави, а пък другото ще се оправи.

# 723
  • Мнения: 4 370
Диде, нямаме застраховка! Но живи и здрави да сме , ще изкараме още пари и все някога ще я оправим!

А принципа на класическия хомеопат е следния. Отиваш на преглед, при моя хомеопат прегледа е 30лв. Прегледа трае около час. Провежда доста обширно интервю, защото хомеопата не лекува болестта , а лекува човека. След това държа с него непрекъсната връзка,чуваме се през 2-3 дни и му докладвам за състоянието на детето. Ако няма подобрение, сменя лекарството, на база симптомите, които са се появили. И така до пълното му излекуване. Докато му се обадя и му кажа, че Иван е здрав, други пари не ми взима. А тука какво правех - отивам при личната, после при тоя при оня и една болест, колкото и лека да е , ако щеш една хрема, влачим я с месеци и само му подтискаха симптомите, уж е излекуван, а после пак се почва. Тук лекаря и на частно да е , те преглежда, изписва лекарства и край. Докато хомеопата лекува до край. Също така,ако се наложи за остри състояния да му се обадя и много късно вечерта , си вдига тел и ми казва точно какво да направя. И естествено , че няма как да му платя. Но той знае , че после пак ще отида при него и пак ще му дам 30 лв, които си важат за 30-40 дни. При хомеопат се ходи и като си здрав, за да ти назначи конституционално лекарство. Това е лекарството което те държи здрав. То е индивидуално за всеки човек, според индивидуалните му особености.
Мен тоя вариант ме устройва, понеже през месец -два ходим до Варна и не ми пречи да минем и през хомеопата.

# 724
  • Мнения: 903
Ани, мерси за изчерпателния отговор. Ако не те затруднявам дай ми на лични координатите на твоя хомеопат във Варна. Вече ми писна от традиционната медицина. Едно лекуват, друго разболяват.

# 725
  • Мнения: 4 370
Много си права. Нали малко по горе писах за прахчетата с аспартам. Аз нали винаги ходя при личната за преглед. Тя изписва рецепта, която вече не спазвам а се обаждам на хомеопата си. Последния път му изписа някакви прахчета за кашлица. Ок може и да помагат за премахване на кашлицата, но бяха с аспартам. А всички знаем какви са последствията от прекомерна употреба на аспартам. Най лошото е мозъчни тумори. Целта на традиционната медицина е точно тази - едно да ти излекува, друго да ти разболее. Поне аз до тоя извод стигнах!
Диде ще ти напиша координати малко по късно, че тука съм на един басейн в момента и му нямам координатите.

# 726
  • Мнения: 1 128
Цитат
че тука съм на един басейн в момента и му нямам координатите
Ани , вие така ли работите във вашата фирма  Joy???
Момичета мислете заглавие за новата тема, на 49 стр. сме!!!

# 727
  • Мнения: 4 370
 hahaha EE де да работехме така!

В момента съм в Пампорово, на почивка!

# 728
  • Мнения: 112
Ани кви са тия прахчета, как се казват?
Тони, пиши си кога ти е свободната неделя, че да събираме отбора. Flutter
Измислих едно заглавие : "Греят хиляди слънца, в наште Шуменски сърца" Валентинска Шуменска, Номер - пореден  Laughing

Последна редакция: ср, 03 фев 2010, 12:47 от Раличка

# 729
  • Мнения: 1 128
Ралинко, да предожа малка промяна "Греят 29 слънчица, в наште Шуменски сърца". 29 са дечицата ни.

# 730
  • Мнения: 4 370
Ха- Ха , Дарито се уплаши от бройката! Че не се знае кой ще обере разликата между хиляда и 29!  hahaha
Заглавието се супер! Действай Рале!

Рале, не им запомних името, но като се приберем у нас ще погледна и ще ти ги напиша. За кашлица май са супер ефикасни, само тоя аспартам в тях ме притеснява!

# 731
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Здравейте,ШУМЕНСКИ мами! Hug

 Най-после открих темата на съгражданките си!Надявам се да ме приемете сред вас. newsm03
 Тук виждам присъствието на една страхотна мама и много добър човек - АНИ!  АНИ -  newsm51!
 Почини си добре,Ани,много добре си се ориентирала.

 Забравих да се представя:казвам се Нели,имам дъщеря на 16 год. и син,който през април ще стане на 6 год.
 Ще се радвам,ако мога да бъда сред вас и дори да ви познавам.  bouquet

# 732
  • Мнения: 1 128
Цитат
Ха- Ха , Дарито се уплаши от бройката! Че не се знае кой ще обере разликата между хиляда и 29! 
Joy Направо ме хвана на месопрестъплението!

Добре дошла Нели. Аз те засякох в друга тема и си помислих, че тая мама дето живее под  Илчов баир само шуменка ще да е!

# 733
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
   diva  Hug,благодаря за посрещането!Аз пиша и в други теми,веднъж търсих тема за Шумен,но не открих.Радвам се,че ви намерих!А аз живея в подножието на Илчов баир,затова за местоживеене написах така. Laughing

# 734
  • Мнения: 112
Здравей Нели, радваме се, че се присъединяваш към нас!  Hug Естествено има и други шуменски форуми в други сайтове за мами и дечица. Хубаво е, че групичката ни се разраства.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт