МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО -5,чуй я ,виж я наслади и се

  • 33 131
  • 436
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Еееее хайде сега,Кенан не е искал първи да се жени.Стомана-Перник му предложи та чак и халки на момента й докараха и то с лодка.
е да де ама ако беше силен щеше да откаже на джавидан, а той какво направи ... залъга я само

А вашия Джемил не лъже ли и не манипулира ли всички около себе си дори и баща си ще унищожи

# 31
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Еееее хайде сега,Кенан не е искал първи да се жени.Стомана-Перник му предложи та чак и халки на момента й докараха и то с лодка.
е да де ама ако беше силен щеше да откаже на джавидан, а той какво направи ... залъга я само
Да ама и тя разбра как стоят нещата и въпреки всичко се хвана на хорото.
Гласувах с втора опция.

# 32
  • Мнения: 122
buba_bs
права си
залъга себе си че ще забрави ламия, но излъга и джавидан в очакванията за любящ съпруг
въпреки че и тя си е виновна
и тя се усещаше че има нещо между кенан и ламия ... ама си затвори очите
нека сега и двамата да си страдат!

# 33
  • Мнения: 0
Не знам защо преди малко като си написах мнението не се постна. Както и да е.
По темата- Кенан е човек на изкуството, той е със сложна душа, не всеки може да разбере какво изпитва един творец, как се чувства във всеки един момент. От малък е имал тежък живот- предпоставка за това, че е заключил сърцето си и не иска да изпитва любов. НО... все някога трябваше да отключи сърцето си и тогава се появи Ламия- ключът за сърцето му.

# 34
  • Мнения: 0
Не знам защо преди малко като си написах мнението не се постна. Както и да е.
По темата- Кенан е човек на изкуството, той е със сложна душа, не всеки може да разбере какво изпитва един творец, как се чувства във всеки един момент. От малък е имал тежък живот- предпоставка за това, че е заключил сърцето си и не иска да изпитва любов. НО... все някога трябваше да отключи сърцето си и тогава се появи Ламия- ключът за сърцето му.
Hug Hug Hug БРАВО и ти си от нас Hug Hug

# 35
  • Мнения: 529
Кенан каза на Ламия,че той страдал....Ами Ламия,ами Джавидан,ами Лейла???????? Всички страдат и то заради него............тъпак(извинете ме Embarassed)
Макбуле немога да я гледам,нито нея-нито баща й.Щяла да гледа бебето като братче или сестриче,ще рече човек ,че е десет годишна,а не голяма жена.Подслушвачка.

# 36
  • Мнения: 91
 Laughing интересен спор много ми допада,я по добре едните да си приберат Джамил другите Кенан така и двамата ще си имат хареми и няма какво да делят и да си отмъщават.

# 37
  • Мнения: 122
А вашия Джемил не лъже ли и не манипулира ли всички около себе си дори и баща си ще унищожи
а моля моля
джамил е на geradost  и buba_bs
мен ме кефи само и не се натискам за него Mr. Green

# 38
  • Мнения: 31 226
Джамил е абсолютно влюбен в Ламия, приятелката хилеща се като тиква непрекъснато също, само че в него. Нещо объркаха любовта. Grinning

# 39
  • Мнения: 0
Кенан каза на Ламия,че той страдал....Ами Ламия,ами Джавидан,ами Лейла???????? Всички страдат и то заради него............тъпак(извине те ме Embarassed)
Макбуле немога да я гледам,нито нея-нито баща й.Щяла да гледа бебето като братче или сестриче,ще рече човек ,че е десет годишна,а не голяма жена.Подслушвачка.

за Макбуле те подкрепям но другото не не не  Naughty Naughty
за Джавидан това е несподелена любов за Лейла това вече е минало но за Ламия е настояще

# 40
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Не знам защо преди малко като си написах мнението не се постна. Както и да е.
По темата- Кенан е човек на изкуството, той е със сложна душа, не всеки може да разбере какво изпитва един творец, как се чувства във всеки един момент. От малък е имал тежък живот- предпоставка за това, че е заключил сърцето си и не иска да изпитва любов. НО... все някога трябваше да отключи сърцето си и тогава се появи Ламия- ключът за сърцето му.
Браво,много добре казано.  bouquet

# 41
  • Мнения: 122
Laughing интересен спор много ми допада,я по добре едните да си приберат Джамил другите Кенан така и двамата ще си имат хареми и няма какво да делят и да си отмъщават.

ама тогава ще ни замре темичката  Whistling

да си кажа за анкета: гласувах че е влюбен но не го осъзнава   bouquet

аз изчезвам
почитателките на джамил да удържате фронта  Naughty

айде със здраве  
както казват в някои филми
 Hug

# 42
  • Мнения: 91
аа не вярвам да замре
Може да спорим кой е по добър в леглото  Twisted Evil, или да се избием с коя да прекарват повече време . Аз ги харесвам и двамата така, че ще редувам за разнообразие ако разрешите  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 0
Ей момичета аз ви напускам за малко отивам до Босфора,че Кенан ми звънна за да го утеша какво да се прави отивам Laughing Laughing Grinning Hug Hug

# 44
  • Мнения: 0
Кенан каза на Ламия,че той страдал....Ами Ламия,ами Джавидан,ами Лейла???????? Всички страдат и то заради него............тъпак(извинете ме Embarassed)
Макбуле немога да я гледам,нито нея-нито баща й.Щяла да гледа бебето като братче или сестриче,ще рече човек ,че е десет годишна,а не голяма жена.Подслушвачка.

Ламия страда, защото е толкова наивна и по детски чиста, че е не разбира всичко ясно и точно.

Лейла е страдала, защото Кенан я отблъсква, но още в много ранен етап от връзката им. Тя е просто много чувствителен човек и не е могла да се оттърси от чувствата си към него. Ако съпругът й беше мъж на място, Лейла щеше отдавна да забрави Кенан и животът им щеше да е друг. Я си спомнете как Джамил и удряше по някое шамарче за здравей-здрасти!!! Такъв мъж не само че ще ме отблъсне, но и ще го намразя, и аз да съм на мястото на Лейла и аз щях да идеализирам Кенан и цял живот да го обичам!!!

Джавидан- фина и интелигентна жена, но... влюбена и заблудена. Страда, защото сама си причини болката с тоя брак. Още, когато тя предложи на Кенан брак, той я предупреди, че може и да не я направи щастлива, и тя отговори- "ще се разделим" . Тъй че сега да не хленчи!!!

Общи условия

Активация на акаунт