Гоблени-58

  • 33 599
  • 408
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1
След последните нововъведения в  mylivepage не можах да изпратя съобщение, затова пиша тук. Не ми се отваря страницата със сметката а имам регистрация. Ако може да ми я изпратите с  e-mail /elenatzanou@yahoo.com/. Не мога да помогна много в това хубаво начинание, защото живея извън БГ, но се включвам с голямо желание.

# 391
  • Мнения: 2 925
сега вече можеш.
Просто тази тема е за приятели, трябваше да пишеш в другата, Празнувате ли рождения си ден?Simple Smile
 

# 392
  • Мнения: 59
Е не мога да се сдържа Хипатия  smile3501 чудесен гоблен и избор на рамка.
Пепен много готина Палечка  Flutter
Дидкин красива е розичката  Wink
Марулче как да не се откажа аз едва сега шия роклята на мама мечка, нямам шанс пред Катето  Hug тя ме издуха  newsm62

# 393
  • Мнения: 129
пустата Кетри ни издуха всички  Grinning шие като дзвер при това с ноктопластика  Laughing
Зорииии бистрото не е за мен а за едно другарче-а другите два не знам какво ще ги правя снощи ги разгледах набързо и ми се видя бая трудничко .Във всеки случай ще ги оставя да поотлежат малко да си довърша вазата с маковете че не мога така като вас по няколко наведнъж.Дано през това време се докопам до някоя от срещите ви че да ми обясните това онова-за първи път виждам Дим. и пуста лакомия съм си поръчала не един а два и то щампа-луда съм си и си го знам

# 394
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 655
Прасчо, ако ще започваш есента на Хипатия, те предизвиквам на състезание. Аз я започнах, но ще шия и Робини междувременно, така че имаш шанс  Laughing

# 395
  • Мнения: 87
Харесва ми идеята за рожденните дни, включвам се - моят е на 16 юли.

# 396
  • Мнения: 2 925

ах, Ara_bella, ах:)))
Включих те.
Ела обаче тук

# 397
  • Мнения: 496
Да се похваля с последната си придобивка,много бързо я получих



Мисля да приключвам с ebay поне до края на годината  Embarassed

# 398
  • Мнения: 15
здравеите мили моми4ета! някой да има идея туй 4удо на кого е? преди малко го видях оставено за рамка, и веднага го щракнах защото много ми хареса. на някой дали не му се намира в архив4е?
п.с. страхотни гоблени пак!поздравления!

# 399
# 400
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Да се похваля с последната си придобивка,много бързо я получих



Мисля да приключвам с ebay поне до края на годината  Embarassed
Аууу ,много те моля, ако имаш начин да ми дадеш схема и ключ.
Много го искаммм.

# 401
  • Мнения: 0
Това чудо е на lanarte  имам схемата в рм ,ако те устройва ще ти я изпратя  bouquet
я да видим дали ще мога да прикача

ГОТОВО
http://dump.ru/file/2954891

Последна редакция: вт, 23 юни 2009, 15:56 от ktk

# 402
Здравейте, искам да попитам знае ли някой къде и как мога да продам някои от гоблените си? оригинални на Вилер са, изписах си ги преди няколко години от Австрия, но сега се налага Sad

# 403
  • Мнения: 2 925
и аз ги искам:)
Честито да  ти е:)

parce_m,
този дизайн ми прилича много на Ланарте

# 404
  • Мнения: 496

Аууу ,много те моля, ако имаш начин да ми дадеш схема и ключ.
Много го искаммм.

Разбира се,че ще ти дам схемата,лошото е,че зимата са станали аварии в стаята със скенера и сега е в ремонт всичко. Проблем ли ще е,ако се отложи малко във времето? Не мога да си намеря и дисковете със драйвъри за принтера и скенера  newsm78,също така и каталога на DMC не си откривам,та с ключа как да стане....Освен да ти донеса мострички като идвам към София?

 Това чудо е на lanarte  имам схемата в рм ,ако те устройва ще ти я изпратя  bouquet

И аз искам тази схема Blush Ще е проблем ли да я качиш някъде и да дадеш линк тук Hug ?













Общи условия

Активация на акаунт