Гоблени-58

  • 33 596
  • 408
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 924

doci,
на Maia ли е този дето ти го кпмплектоват?

# 31
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Мисля че е на Гобленсет схемата, не съм я виждала все още.

# 32
  • sf
  • Мнения: 10 179
ще се срамувам в ъгъла  oops- нямам какво да покажа. Не съм пипнала от седмица и повече , ама не за друго, а щото се захванах да гледам сериите на Шепот от отвъдното

poepie , мъж ти да не е в командировка, та си яхнала метлата  hahaha

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 143
Ина не съм го измислила сама  Mr. Green.Идеята я взех от тук Peace


  останалото е фантазия Rolling Eyes.Взимаш игла и конец ,няколко надписа на кафета и почваш да пишеш на панамата.Успех! Grinning
 Ето още една идейка  Wink

Кита 99- Hug   

# 34
  • Мнения: 747
Момичета, толкова красиви неща сте показали  bouquet Сигурно и аз трябва повече да шия, по-малко да приказвам Laughing
Иваничка, Зори, Веси и Гого- удивителна красота!  bouquet
Марулка, Ина- страхотен напредък!
Пепен, от тази кафеджийка наистина замириса на кафе. А дамата със сандвича и д.-то ме кара- вместо да се тормозя че съм преяла- да се усмихвам блажено Hug
Неличка, Кетри, тия мечоци не знам за малки ли са, или за големи, но винаги бих се радвала да ги гледам Hug
Неличка, не съм Марулка, ама това е Ланартева циганка, даже днес ми издрънча с дайрето от нета:) Ако искаш схемата- казвай Laughing
Ghibli, Хипатия, благодаря за тиквите!
Кетри, Хипатия, тези лодки са моите Laughing Що наистина са толкова евтини?
Срам ме е че не съм си довършила гейшата Embarassed
И да ви кажа, винаги се чувствам дръвнишки, когато пропусна да благодаря или да похваля. Дано не съм пропуснала някого Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 207
Ето ме и мен в новата тема , сега само се записвам . Но имам завършено мини ,което ще снимам тези дни.

# 36
  • Мнения: 7 106
Момичета,търся гоблени на Вервако.От къде мога да си купя?

На Вервако гоблени има в София, в магазинчето на ДМС на Стефан Стамболов 8
Хури и Ко" ООД
Адрес:  бул. "Стефан Стамболов" 8
Селище:  София
Телефон:  02 9866704
 Изпращат с куриер каквото си поръчаш. Най-добре се обади по телефона, за да провериш дали имат в наличност това, което търсиш, иначе с поръчка могат да ти го доставят, ако в момента го няма  Peace.

момичета, прекрасни неща сте показали, мечоци  Heart Eyes, на Инчето букета прекрасен   bouquet, на wesi.i.gogo нежната фея  Hug, Марулчето със циганката  Heart Eyes, Хипатия каза че ще се хвали със завършена красота, ама нещо се спотайва  Grinning....
Китче, много сладки цветове, какво трябва да се получи ?

# 37
  • София
  • Мнения: 83
Хай де и аз в навата тема да покажа какво сътворих за 2-3 дена.Можех и по.бързо ама ме домързя.
http://gallery.nani-na.biz/main.php?g2_itemId=1530
Да допълня само че това е от Колекция 1х4

# 38
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Зори, трябва да се получи това
http://www.ilievi.net/testSite1/myImage.php?myImage=11Goblenite_mi/roza.jpg
набързо минавам, да отговоря, че до понеделник, може и да не ми остане време да пиша.
Ина, много е хубава тази дръжка.
Дуданка, много ми допадна гоблена ти, но го разглеждам без долният ляв ъгъл, това е следствие от появата на баба змийка на 1500 м надморска височина при моята приятелка /това е около 400 м над мен/ бърррр
wesi.i.gogo страхотен е гоблена
доци, айде де кажи кой конец да ти донеса.
лили, искам розата, много ми допадна нали ми знаеш второто име Simple Smile

# 39
  • в една мансарда точно под звездите ..........
  • Мнения: 317
kita99 благодаря!  Hug И аз не си падам по змии. Този гоблен го стягам за подарък. Вече го завърших окончателно и го изпрах. Ще го снимам когато е с рамка.
Може ли да помоля за схемата на тази кафеджийка. Много ми допадна. pepen ти на каква панама я ши?
Продължавайте да творите и да показвате вашите красоти!
Здравче, айде скъпа. Покажи я вече тази испанка на Ланартето. С нетърпения чакам да я видя. Къде се губиш?

# 40
  • Мнения: 7 106

Ооооо, ама то е прелест някаква, страхотни цветове! Хайде искам да го видя готово, да показваш пак  Hug.

# 41
  • Мнения: 65
doci  , това направо ми грабна акъла. Влезе ми под кожата и това е. Може ли да те помоля за схема и ключ.

# 42
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да се запиша в темичката с моя исторически гоблен. То толкова исторически стана, че едва ли някой от вас изобщо си спомня, че го шия. А пък толквоа отдавна не съм влизала в темата, че сигурно повечето ще се зачудят, че изобщо шия гоблени. Laughing

Сега вече напредвам и се амбицирах да го довърша. Схемата ми е ужасна и много мъчно върви. Ама искам да шия вече друг, а докато не го свърша тоя- нищо няма да започвам. Naughty

# 43
  • София
  • Мнения: 9 850
Мира, съжалявам, че ще те разочаровам, но досега рових из схемите, които съм си свалила и точно тази не я намирам... Единствено помня, че я свалих от пикасата... Момичета, можете ли да ни помогнете да намерим схемата, понеже съм загубена голяма бяла п(а)тица? Embarassed

# 44
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 327
Здравейте!
Опитах се да ви изчета отначало, но стигнах само до 14 тема, както и 57-ма, утре - останалите Crazy Прекрасни неща шиете, аз за сега опитвам по малко.Моля за схемата на ето това: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=161171&pid=3655817 Надявам се да не се сърди Кетри, че давам линк към нейния албум. Благодаря!

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 23:39 от Seanon

Общи условия

Активация на акаунт