СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - класиране/записване

  • 68 411
  • 1 557
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 172
И аз благодаря.
Такива са!
Спокойна нощ,усмихнато утро и изпълнен ден с положителни емоции! smile3525
 smile3505 на спора...

# 31
  • Мнения: 2 280
blanc на мен от исодг ми писаха, че диркторката ще проверява лично онзи случай със "самопризнанията" - ти имаш ли повече инфо?
Наистина поздравления за храбрата директорка от Младост.... дано има повече коректни хора, защото за тази професия се иска огромно сърце.... възнаграждение знам, че няма адекватно...

и един въпрос ... някой купувал ли си е имунизационен паспорт някъде от центъра.... славейков, ндк или там някъде?
Аз..зад 2 ДКЦ на Глладстон (мисля) има кницарница (на Офис 1 мисля), където продават...УСПЕХ с намирането  Hug

# 32
  • Мнения: 2 280
И аз искам да се присъединя към похвалата на директорката на 64 ЦДГ в Младост..
БРАВО..дано всички са така..
За сега имам надежда, че директорките съвестно ще проверяват всички критерии..
Със сигурност НЕ ЗАПИСВАТ преди да се консултират със ИСОДГ и с това дали всички документи, които са представени са тия, които се иска, дори след няколко проверки.
Така,че...мисля,че неправомерно посочените предимства ще бъдат "хванати" от директорките и записването на децата, ще бъде отменено.
Разбирам,че много от родителите, които са ги посочили наистина имат реална нужда и са отчаяни (поради което са лишили децата си от реален шанс), но.. наистина ситуацията е такава, че точно с измама трудно някой би предизвикал съчувствие..
ХОРА работят и в ДГ и в ОБЩИНАТА , но.. да се опитваш да измамиш всички и да смяташ, че можеш да ги надхитриш.. е обидно за всички.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 554
Не е по К4 , а от социалната опашка е класирано.
Градината е 64 ЦДГ.
Сигналът от тук (няма да издавам от кого).
Нали правим списък със сигнали (все пак не ми пращайте измислени такива Wink)
Оказа се,че градината има мейл и им писах да са внимателни при проверката на детето.
А директорката добросъвестно ми отговори -вече 3 писма имам.
Това е.
 Наистина съм щастлива.Евала на Директорката.

Браво на директорката. Все още имало честни хора в таз държава.

В миналата тема видях, че си цитирала един случай от 62-ро ОДЗ - майката ми е бивша колежка - журналист. Извиваха й ръцете по доста неприятен начин, а Мишо наистина се съсипа от болести, детето. Сигурно смятаха, че има достатъчно пари за ЧДГ.

# 34
  • Мнения: 288
добро утро Щурчо много ти благодаря за инфо !  трябваше ми за добра приятелка, на нея са й приели док още в понеделник - но тя се притеснява, че са й ги приели само с здравна профилактична карта, в която са нанесени имунизациите ... та да си нямала проблем иска да извади и имун паспорт на детето.... не знам... може би е излишно, но тя си преценява...

и още един въпрос мила "щурчо", че и името даже не ти знам   Embarassed, но сигурно си свикнала.... ти четири /4/ цечица ли имаш? Grinning
честно казано, може и да не съм преброила правилно.... но и три да са.... направо ти се чудя и възхищавам...   bouquet  толкова труд в къщи, в работата, а и тук във форума си безупречна и откъм присъствие и съвети и познания!  Hug Hug Hug
Приятен ден и много късмет!


Последна редакция: ср, 27 май 2009, 07:59 от ivasl

# 35
  • Мнения: 4 465
и още един въпрос мила "щурчо", че и името даже не ти знам   Embarassed, но сигурно си свикнала.... ти четири /4/ цечица ли имаш? Grinning
честно казано, може и да не съм преброила правилно.... но и три да са.... направо ти се чудя и възхищавам...   bouquet  толкова труд в къщи, в работата, а и тук във форума си безупречна и откъм присъствие и съвети и познания!  Hug Hug Hug
Приятен ден и много късмет!


Четири са тамън. Щурчо е нашата гордост бих казала. Да са и живи и здрави!

# 36
  • Мнения: 3 634
Не работи коректно опцията "Извести".

# 37
  • Мнения: 4 393
Съжалявам, ама запис  Embarassed Не ми работи бутона извести, а не ми се ще да ви губя от поглед  Hug

# 38
  • Мнения: 339
и аз ,за да следя Hug

# 39
Здравейте, някъде из предишната тема една майка каза, че е ползвала К4 заради сестра си....

Няма ли и този случай да го проверите? 73то ОДЗ май беше. Вероятно 2008.

# 40
  • София
  • Мнения: 429
Преди малко влязох в профила на детето ми в системата на ИСОГ.Там прочетох,че вече сме използвали 3т по първо желание.И въпреки,че сме класирани,ми стана любопитно сега ако някой реши да си преподреди желанията за второ класиране ще се лиши ли от 3т,за първо желание използвани в първото класиране?

# 41
  • гр.София
  • Мнения: 4 156
Здравейте, някъде из предишната тема една майка каза, че е ползвала К4 заради сестра си....

Няма ли и този случай да го проверите? 73то ОДЗ май беше. Вероятно 2008.
спокойно Peace ( Вземи се регистрирай, или обяви,най-сетне Wink)

ivasl, важното е,че на теб са отговорили. Няма значение,кой е стигнал до целта Laughing

# 42
  • Мнения: 104
Искам да ви споделя какво си говореха 2 майки на приети деца вчера. Едната много учудено питаше " А какви са тези деца с 8.1 точки .....от къде е това 0.1 ?!  ". А другата каза, че нейната 9-та точка била малко съмнителна и се чуди дали ще и я признаят. То детето ходило на детски център към читалище, а тя цъкнала яслена точка, че било същото.

Мисля, че наистина добре информираните майки са твърде малко. Незнам извън форума по какъв начин са били информирани родителите.

А за протеста не бяха и чували ! 

# 43
  • София
  • Мнения: 429
То детето ходило на детски център към читалище, а тя цъкнала яслена точка, че било същото.

Мисля, че наистина добре информираните майки са твърде малко. Незнам извън форума по какъв начин са били информирани родителите.

А за протеста не бяха и чували ! 
Аз незнам колко трябва да си информиран,че да разбереш ясно написано:Детето посещава самостоятелна общинска детска ясла.Явно по скоро има много малоумни родители.

# 44
  • Мнения: 104
Ами ако го е цъкнала по "грешка" защо го разказва под път и над път ?! И аз съм възмутена от наглостта на фалшивите предимства.
За съжаление не мога да подам сигнал, защото незнам как се казва, знам само номера на градината !

Общи условия

Активация на акаунт