Къде в Пловдив??? - 5

  • 81 874
  • 830
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 60
Търся фибички за коса - сребристи звездички... предполагам нещо такова без камъчетата http://i1.iofferphoto.com/img/item/773/592/21/0cf5_1.JPG
Дъщеря ми сигурно е гледала някакъв филм и някоя  от актрисите е била с нещо подобно, търсих доста по магазините но не открих Sad

Последна редакция: вт, 18 авг 2009, 22:14 от mese4ko

# 811
  • Мнения: 2 132
Момичета , трябва ми магазин с голям избор на десени за покривки и да предлагат ушиване  Praynig

В една от уличките зад Света Петка има такъв магазин и шият там, но като не знам адреса!  Tired Ако идваш от магазин Евмолпия, точно отстрани има едно кафе, малко тип ламаринена е постройката, та в пресечката посока църквата Света Петка има едно затворено заведение, където винаги има много спрели коли на една СОТ фирма, та по тази уличка на 50 метра е магазина! Леле, как го обясних и аз!  Embarassed
Аспарух мисля е това Wink

# 812
  • Пловдив
  • Мнения: 214
mese4ko  не знам къде си проверявала, но да ти дам някои предложения : в подлеза на Триномциум има магазин с всякакви неща за косата, също така в Гранд на 1-я етаж, на центъра преди Мак Доналдс имаше доста голям магазин, в Бижуленд в Капана..... ако се сетя още нещо ще пиша  Simple Smile

# 813
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
mese4ko  не знам къде си проверявала, но да ти дам някои предложения : в подлеза на Триномциум има магазин с всякакви неща за косата, също така в Гранд на 1-я етаж, на центъра преди Мак Доналдс имаше доста голям магазин, в Бижуленд в Капана..... ако се сетя още нещо ще пиша  Simple Smile

Днес минавайки през подлеза се сетих да проверя... нямаше звездички. Имаше цветчета подобни на звездите от снимката на mese4ko , а от звездите бяха само морски.

# 814
  • Мнения: 60
 Cry И аз бях в подлеза, но там са повечето цветни по-детски, а моята иска друго Sad

# 815
  • Мнения: 6 206
И в Мола има два магазина за такива джуджавки, този на втория етаж дори е по-мадамски, така че ако имаш път натам, провери и там. И аз едно време като девойка имах точно такива и много ми отиваха, но остаряхме и не сме за такива бляскавки. Tired

# 816
  • Мнения: 60
Само за Мола не се бях сетила...
Ще я заведа дано си избере нещо сама   Crazy

# 817
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Само за Мола не се бях сетила...
Ще я заведа дано си избере нещо сама   Crazy
И на кап. Райчо, точно срещу най-новата част на Маркет Център откриха нов магазин за такива неща, преди май имаше кожени облекла там.
Момичета , трябва ми магазин с голям избор на десени за покривки и да предлагат ушиване  Praynig

В една от уличките зад Света Петка има такъв магазин и шият там, но като не знам адреса!  Tired Ако идваш от магазин Евмолпия, точно отстрани има едно кафе, малко тип ламаринена е постройката, та в пресечката посока църквата Света Петка има едно затворено заведение, където винаги има много спрели коли на една СОТ фирма, та по тази уличка на 50 метра е магазина! Леле, как го обясних и аз!  Embarassed
И в магазинчето отстрани до Евмолпия шият покривки. Имат и ръчно изработени уникат. Като се качиш по стълбите преди да влезеш в самата Евмолпия, пада се вляво, след кафенето.

Аз пак да си питам моя въпрос - къде има най-голям избор на душ кабини, трябва ни такава с таван отгоре, парни ги водят, с вана отдолу?

# 818
  • Мнения: 2 011
Търся една марка дрехи... Rossodisera Продаваха ги в магазин VIP до Новотела,но са го затворили
.Момичето ми е казвало,че имат и друг магазин,но така и не питах къде е  Tired  Някой знае ли къде е?

# 819
  • Мнения: 2 132
Търся една марка дрехи... Rossodisera Продаваха ги в магазин VIP до Новотела,но са го затворили
.Момичето ми е казвало,че имат и друг магазин,но така и не питах къде е  Tired  Някой знае ли къде е?
Ако разбереш пиши тук Simple Smile В Мол-а на Стамболийски в София ги имаше, но в Пловдив не знаех, че ги продават.

# 820
  • Мнения: 2 011
Търся една марка дрехи... Rossodisera Продаваха ги в магазин VIP до Новотела,но са го затворили
.Момичето ми е казвало,че имат и друг магазин,но така и не питах къде е  Tired  Някой знае ли къде е?
Ако разбереш пиши тук Simple Smile В Мол-а на Стамболийски в София ги имаше, но в Пловдив не знаех, че ги продават.

Да,имат и в Сандански и в др. градове,но в П-в май не издържаха...А аз само техни дънки си харесвам...  Tired Ако разбера ще пиша,но дано някой ме изпревари.

# 821
  • Мнения: 6 206
Ако правилно се сещам за магазина, познавам собственика му
Той има магазин и на военна болница по пътя за ВСИ, вляво от страната на Военна болница до Видео Коко... Видеотеката и магазините са на един и същи човек. Не съм го виждала обаче едно 4-5 години и не мога да кажа нищо със сигурност.
Но това трябва да е. В същия магазин са продавали и Камел и нали? Дано не те бъркам.

# 822
  • Мнения: 1 251
Ако правилно се сещам за магазина, познавам собственика му
Той има магазин и на военна болница по пътя за ВСИ, вляво от страната на Военна болница до Видео Коко... Видеотеката и магазините са на един и същи човек. Не съм го виждала обаче едно 4-5 години и не мога да кажа нищо със сигурност.
Но това трябва да е. В същия магазин са продавали и Камел и нали? Дано не те бъркам.

Там отдавна е магазин за пури!  Wink Ако става въпрос за магазина до видеотеката и под заведението Капри!  newsm78

# 823
  • Мнения: 6 206
А, ок, аз това казвам, че ми е отпреди 5 години информацията  Simple Smile

# 824
  • Мнения: 0
Аз пак да си питам моя въпрос - къде има най-голям избор на душ кабини, трябва ни такава с таван отгоре, парни ги водят, с вана отдолу?

Едно време имаше на Рогошко шосе, като излизаш от Пловдив отдясно.

Общи условия

Активация на акаунт