Ето лятотото дойде - тръгвам с ПЛЕТКА на море :)

  • 24 736
  • 317
  •   1
Отговори
# 300
# 301
# 302
  • Мнения: 402
Amelly, дано всичко се подреди!!!
Много хубава е била тази срещичка, страхотни снимки!
Аз съвсем си зарязах плетките, ежедневно влизам и ви чета, но ентусиазмът ми за плетки е в отпуск Blush

# 303
# 304
  • Мнения: 641
fri_flyt, http://picasaweb.google.com/irina7474/Sabrina200706# модел 23.

Amelly, стискам палци  всичко да се подреди!

# 305
  • Мнения: 14
ЗДРАВЕЙТЕ ОТНОВО МОМИЧЕТА!!!
Отдавна, ама много отдавна не съм се разписвала тук, но ви държа под око много строго! Поздравления за красотите!!!   bouquet
Аз се мъча с една плетена чанта (надявам се да заинтригувам феновете), наполовина ми е готова, но като помисля за цип и подплата ...  Embarassed  Rolling Eyes  Дано да успея да я понося това лято. За съжаление имам все по-малко време за плетки, макар децата да са ми ваканция и да са на село.

И честит рожден ден на нашата арт мама   bouquet   bouquet   bouquet
МНОГО МНОГО ЗДРАВЕ И УСМИВКИ  !!!

# 306
  • Мнения: 3 550
Някой се интересуваше от плетене на машина:
http://picasaweb.google.com/miruche4ka/1987?authkey=Gv1sRgCKSMuq … ;feat=directlink#

# 307
  • Мнения: 525
тити сега влизам малко да ви видя и виждам, че си в Сливен.Можехме да се видим даже, но аз  в момента съм във Велинград.Ще се прибираме на 20.06 , ако си там пиши.
Ако не закъснявам с информацията търси магазин Събина, на същата уличка има още един магазин за прежди.

# 308
  • Мнения: 9 905
няма да се видим значи  Peace а къде е този магазин Събина? А в магазина срещу бензиностанцията до пазара има дръжки за чанти.

# 309
  • Мнения: 440
Честит рожден ден на Арт мама!   bouquet Желая ти много слънце и прекрасни цветове да присъстват в живота ти, както ги виждаме в нещата, които изработваш.
Днес и майка ми е рожденничка Wink

# 310
  • Мнения: 525
тити  от главната , пресечката на кукления театър надолу -първата пресечка в ляво на 15-20 метра от дясната страна.
След него има още един.Дано да съм обяснила добре, но и да не си ме разбрала която и жена да питаш мисля, че ще те насочи.

# 311
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Много ви благодаря! Трогнахте ме!
Аз тъкмо почерпих с още горещ сладкиш в тези жеги и сега отиваме на игра.
Довечера ако имам време ще ви чета, че днес даже си купих нова прежда. Само дето си занесох всички куки надалеч преди няма седмица и ще чакам до утре да я заплета...

# 312
  • Мнения: 3 550
Честит празник и честита нова придобивка! Grinning

# 313
  • Мнения: 1 523
Честит рожден ден на арт мама и от мен!Много творческо вдъхновение желая! Flowers Bouquet

# 314
  • Мнения: 402
Честит Рожден Ден, арт мама!
Много усмивки и настроение за арт дейности ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт