МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 302
  • 455
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 15:51 от BGpapa

# 31
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Шефче, благодаря ти!! HugАма пак ще го дават в най-неподходящото време за работещи!!!! Ту-у-у-у-у-!! Тези от Нова не се научиха, че има и други желаещи да гледат ТР филми! Сега по цяла нощ трябва да гледам повторения!! И без това ставам в 5.30 за "1001", сега не трябва и да си лягам до 1.30часа JoyИ  к,о шъ праим ся???? newsm78

# 32
  • Мнения: 459
Днес ще гледаме първата серия! Дано е хубав филма! Peace

# 33
  • Мнения: 20 795
Който може ще гледа, които сме на работа ще чакаме отзиви от вас.

# 34
  • Мнения: 117
След 1001нощ и манията,която ме беше обзела по него се кълнях,че няма да погледна повече сериал.Но любопитството ми надделява и днес ще погледна да видя а какво става на въпрос в новия ,нали пак е турски  Embarassed

# 35
  • Мнения: 417
Снощи в Турция са излъчили последния  епизод,Няма хубав финал Cry

# 36
  • Мнения: 64
Ама филмът започна.Е,нали от 15.00,каква беше тази изненада??? newsm78 newsm78 newsm78

# 37
  • Мнения: 20 795
Приятно гледане на тези, които имат възможност да гледат. И пишете отзиви.

# 38
  • Мнения: 64
 LaughingГлавният герой е дооооооооста симпатичен.

# 39
  • Мнения: 459
LaughingГлавният герой е дооооооооста симпатичен.
Peace Peace Peace

# 40
  • Мнения: 267
LaughingГлавният герой е дооооооооста симпатичен.
На мен пък приятелят му ми харесва повече Heart Eyes-давайте да ги разпределяме,докато не е късно  Wink

# 41
  • Мнения: 64
LaughingГлавният герой е дооооооооста симпатичен.
На мен пък приятелят му ми харесва повече Heart Eyes-давайте да ги разпределяме,докато не е късно  Wink



Само да почнат рекламите

# 42
  • Варна
  • Мнения: 236
Дали е сниман на Принцовите острови? Много ми прилича на това място, но може и да бъркам.

За този филм ли ставаше дума, че има лош край? Тук ще има ли бели букви?Simple Smile

# 43
  • Мнения: 267
LaughingГлавният герой е дооооооооста симпатичен.
На мен пък приятелят му ми харесва повече Heart Eyes-давайте да ги разпределяме,докато не е късно  Wink

А бе и той не е много готин,особено като се усмихне  Sick,ама и в главния герой има нещо дето не ми харесва,незнам какво  Thinking

# 44
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Да Ви кажа, мен филма още не ме грабва. Все търся погледа Онуров, очарованието на Шехи, присъствието на Керем и Бену, страхотната духовна  връзка м/ду Надине и Бурхан...., а за музиката на Кърач да не говорим!

Общи условия

Активация на акаунт