SportsDirect.com - 2!

  • 55 723
  • 686
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 161
момичета имаме двама души които не са сигурни за поръчката така че ако някой има желание може да се включи общо 7 ще сме с доставка по 4.28 паунда.другите 5 сме готови.на ЛС

Писах.

# 661
  • Мнения: X
И аз писах - харесах 3 нещица за общо 17 паунда.

# 662
# 663
  • Мнения: 4 161
Изпратих съобщение на всички, с които поръчвахме на 31-ви юли. Ако някой не е получил съобщение - нека ми пише. Всичко е тук и е разпределено.

# 664
  • Мнения: 135
Здравейте момичета!Много моля  Praynigза телефона на сайта,че не го намирам,а спешно ми трябва...отново имаме проблем и вече #Crazy #2gunfire

# 665
  • Мнения: 368
Ако може ДЕСИТА1234 да каже какво става с поръчката,която пусна  в понеделник
Какво да кажа нямам време на всеки да отговарям по няколко пъти на ден.Поръчката като дойде ще пиша на всички на лс Peace

# 666
  • Мнения: 29
Здравейте момичета!Много моля  Praynigза телефона на сайта,че не го намирам,а спешно ми трябва...отново имаме проблем и вече #Crazy #2gunfire
+44 870 042 3870 , 0044 870 042 3879
customer services team  телефон на кол центъра или сървиза на Директа
cs@sportsdirect.com  Customer Services
0700 17 700 DHL BG

Eдно въпросче към пазаруващите с доставчици,доставят ли до адреса на Емпреса?/и как се поръчва с доставка,за да го впиша в новата темичка  Embarassed
Имали мами да дадат албумчета да сложим на първа страница?
А също така някой да се съгласява за общи поръчки,да сложа имената ?/виждам че Stryper има доста.

Благодаря предварително на отговорилите.  bouquet

Последна редакция: вт, 11 авг 2009, 04:12 от aleksova1

# 667
  • Мнения: 135
момичета много благодаря за бързия отговор  bouquetвинаги реагирате светкавично Hug

# 668
  • pomorie
  • Мнения: 848
Здравейте момичета!Много моля  Praynigза телефона на сайта,че не го намирам,а спешно ми трябва...отново имаме проблем и вече #Crazy #2gunfire
+44 870 042 3870 , 0044 870 042 3879
customer services team  телефон на кол центъра или сървиза на Директа
cs@sportsdirect.com  Customer Services
0700 17 700 DHL BG

Eдно въпросче към пазаруващите с доставчици,доставят ли до адреса на Емпреса?/и как се поръчва с доставка,за да го впиша в новата темичка  Embarassed
Имали мами да дадат албумчета да сложим на първа страница?
А също така някой да се съгласява за общи поръчки,да сложа имената ?/виждам че Stryper има доста.

Благодаря предварително на отговорилите.  bouquet
можеш да добавиш и мен за общи поръчки вече съм си вкъщи и напъъъъъълно свободна така че няма проблеми #Crazy

# 669
  • pomorie
  • Мнения: 848
момичета имаме двама души които не са сигурни за поръчката така че ако някой има желание може да се включи общо 7 ще сме с доставка по 4.28 паунда.другите 5 сме готови.на ЛС
все още важи търсим си още един човек

# 670
  • Мнения: X
Момичета, имате ли представа дали маратонките на UMBRO и Lonsdale си отговарят на номерата? Или да взимам 1 номер по-големи?
Щерката носи номер 34 и се чудя дали 2-ка или 3-ка от тези маратонки да й взема.

# 671
  • pomorie
  • Мнения: 848
май другите още спят да отговоря аз по моя скромен опит съдя че си отговарят поръчахме на малкия С8 найк пума умбро и гола и всички са си еднакви следователно си отговарят.......

# 672
  • Мнения: 4 161
Аз поръчвам -1 за Умбро и +1 за Адидас. Лонсдейл не съм взимала. Но не ти ги препоръчвам като качество. Евърласт са по-добри. Спрямо това, което съм виждала от поръчките.
 Аз пак се притесних. След първия имейл, че пускат всичко без маратонките, не съм получавала втори с номер за проследяване на по-голямата пратка.
Оикновенно пращат 2 имейла за всеки от пакетите. В този, който получих има номер за проследяване само на малкия пакет с 10-на неща.
Писах 3 имейла и никой не ми отговаря. Днес ще звъня.
Вчера пуснах поръчка до Англия. Ако се пуска натам трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратил документи за адреса си.
Иначе не изпращат поръчки на адрес, различен от адреса на картата.

# 673
  • Мнения: 10
На мен ми изпратиха в един и-мейл кода за проследяване и на 2 пакета от поръчката ми. В единия пакет ми бяха пратили само едно яке, а в другия останалите 21 неща.

# 674
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Вчера пуснах поръчка до Англия. Ако се пуска натам трябва да си си потвърдил акаунта - т.е. да си изпратил документи за адреса си.
Какви документи се пращат,искат копие на лична карта ли?Или някъде се попълват документи?

Общи условия

Активация на акаунт