Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 5

  • 47 366
  • 602
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 3 146
Само и аз да потвърдя, че дренажите действат. На мен още на времето, преди да ни поставят диагноза астма, Чалчева ми ги показа, и до ден днешен ги правя и имат превантивен ефект в известна степен.

За ЗЕ и ЕМК, и всички подобни неща на АкваСорс. Прочетох адски много по въпроса, проверих източниците на сайтовете и т.н. Само едно ще ви кажа - в САЩ и Канада са забранени със закон да се продават, дори като хранителни добавки, понеже винаги дистрибуторите твърдят, че помагат за имунната система или помагат срещу алергии или астма, а това не само че не е доказано, но и дори за деца до 3 години не се знае колко вредни може да са, понеже водораслите филтрират токсините, особено във въпросното езеро, откъдето твърдят, че са тези на Аква Сорс - вижте туристическия сайт на езерото и ще видите, че там има обяснения, че не е опасно да се посещава самото езеро, за пиене на вода или водорасли и дума не става, защото има токсичност, но не е опасна при самото посещение. При приемането на тези прерарати няколко седмици, да не говорим месеци, може да има непредвидими реакции в детския организъм. Лекарите не могат да превдидят, но са препоръчали да не се използват от възрастни дори, понеже в 85 от 86 проби са намерени доста токсини. Няма да ви обяснявам подробно, но горещо ви препоръчвам да не се дореверявате на ЗЕ. Всички други фирми за хранителни добавки не продават продукти, в които има водорасли, за деца до 3 години.

# 601
  • Мнения: 646
gergandi  само като се сетя,че и ние сме ги пили близо година тези водорасли(Аква-сорс)  ooooh!  Sad  Close ,направо сме си опитни зайчета в тая наша "супер" страна ей.............. newsm78

# 602
  • София
  • Мнения: 2 262
Ужас за Аквасорс! Ако е точно така, направо се чуствам идиот на н-та степен! Заповядайте в новата тема:
Астма, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 6

Общи условия

Активация на акаунт