Отговори
# 735
  • Мнения: 19
Мен ме притесни факта че вие казвате че са добре а докторката каза, че трябвало да се изравнят и затова ми предписа да пия 3 месеца противозачатъчни, а на мен нещо не ми харесва да се тъпча с хормони и каква е гаранцията, че като ги спра кистите няма пак да се появят

# 736
  • Мнения: 2 590
По принцип идеалния случай наистина е да са 1:1, а твоето LH малко доминира, но не чак толкова притеснително.
Предполагам ти е изписала противозачатъчните за изчистване от кистите(ако имаш такива), ама аз не съм им фен, така че не бих се изказала ласкаво, по-скоро бих поискала още едно мнение. А ти каза ли и , че целиш забременяване?

П.П. Момичета на 50-та страница сме и май е време за нова тема. Авторката май отдавна не се е включвала и се чудех някой изявява ли желание да пусне другата?

# 737
  • Мнения: 1 988
аз също ги мразя тези противозачатъчни #Cussing out

# 738
  • София
  • Мнения: 303
а и докторите знаят, че при ПКЯ ову настъпва по-късно. надявам се, че ходиш при специалист, а не при някакъв квартален гинеколог, нали? Rolling Eyes
Всъщност досега нямах свестен д-р. Тази последната от последния път съм я посетила еднократно. Немога да кажа лошо за жената, но няма да ходя и при нея, защото вече отивам при Владимиров. Минавам и аз към клиниките по стерилитет за по-сигурно.
Аааа само не ми хареса, че и на мен тази д-рка ми каза да пия противоз. - диане 35. Неискам!!!

# 739
  • Мнения: 314
ЕЕЕ защо пък точно Диането ти е дала,то е от старата генерация вече,нека ти даде някои по щадящи.
Хът,дано симптомите ти се засилят и да не се чудиш има ли ги или не  smile3521.И имам един въпрос към теб-ти като си стимулирана имаш ли някакви аномалии в цикъла като ти дойде?Моя беше много странен,кратък и оскъден,направо не знам  newsm78,то това цикъл ли беше... newsm78,само 2 дена и по скоро ми зацапваше,та се чудя,дали е от хапчетата и др. екстри от стимулацията???

# 740
  • Мнения: 259
Момичета не съм писала тези дни, но за сега нищо ново. Чакам да  ми дойде датата за да направя тест, защото само за това мисля. Опитвам се да не тая много надежди, но както казват надеждата умира последна.

# 741
  • Мнения: 1 988
дейзи, на мен цикъла след стимулация си ми е ок. а ти пи ли някакъв прогестеронов препарат за втората част от цикъла? например дуфастон?
а и това зацапване е странно Rolling Eyes май ще е добре да посетиш доки.

петинка, радвам се че си се насочила към спец клиника. за владимиров съм чела само хубави работи Wink успех!

# 742
  • Мнения: 314
Не съм пила никакви хапчета след О. smile3511 какво ли ми има сега?Чудех се дали не е от Прегнила или Овитрела.

# 743
  • Мнения: 1 988
нямам представа от какво може да е. дано другите момичета се включат и дадат предположения....
всъщност единственото, което ми хрумва е имплантиране на ембрион, ама нали кръвния ти беше отрицателен????

# 744
  • Мнения: 314
Беше категорично отрицателен 0.00.

# 745
  • Мнения: 1 988
или вземи да го повториш, ама някъде другаде или тичай на лекар. това не е нормално. Rolling Eyes

# 746
  • Мнения: 314
Ами то нямам голям избор,пак ще ходя на лекар.Мислех,че поне месец ще пропусна....

# 747
  • София
  • Мнения: 2 908
Момичета реших да пусна нова тема тъй като стигнахме лимита на тази от 50 стр. и ще ни я заключат според новите правила.

Ето я:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=450135.new#new

# 748
  • Мнения: 1
Дъщеря ми е на 17 години вчера я гледаха на ултразвук и доктора каза, че десния и яйчник е с тазлична форма от нормалната изписа оргаментрил. Имал ли е някои подобни проблеми ж нета не намирам нищо, един месец лекувахме киста, сега я няма, но пак различна форма Thinkingна яйчника

# 749

Общи условия

Активация на акаунт