Как се гласува от чужбина?

  • 15 152
  • 256
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 71
Значи ana07  ще ти бъде приятно Доган да си развява коня в България и той да определя правилата и реда в страната!!!!
Знам, че няма как да те изплаша - ти имаш двойно гражданство.
Пишеш, че не разчиташ на българското - ами тогава защо не се откажеш от него......
Такива приказки много съм ги чела..

# 211
  • Мнения: 653
За съжаление от чужбина дойде най-голямата подкрепа за Доган.
Хей така да знаете, Вие които живеете  в чужбина и не искате да гласувате - без значение от причините, да знаете че след 10-на години може и да няма къде да си дойдете, защото като турците станат първа сила - и управляват България, може и да не Ви трябва двойното гражданство.


аууу ужас, много ни изплаШи, Ще вземе и торбалан да дойде или дядо мраз да не ни донесе подаръци  Laughing

# 212
  • Мнения: 71
За съжаление от чужбина дойде най-голямата подкрепа за Доган.
Хей така да знаете, Вие които живеете  в чужбина и не искате да гласувате - без значение от причините, да знаете че след 10-на години може и да няма къде да си дойдете, защото като турците станат първа сила - и управляват България, може и да не Ви трябва двойното гражданство.


аууу ужас, много ни изплаШи, Ще вземе и торбалан да дойде или дядо мраз да не ни донесе подаръци  Laughing

Аз  говоря за реални неща -  Вие пък за торбалан и дядо мраз!  newsm78

# 213
  • Мнения: 71
В края на краищата не искам да се заяждам с никой.
Всеки има право на гледна точка.
Всеки има причина да  живее там където е сега.
Надявам се всички да са щастливи! И да живеят добре!
Всеки сам прави избора си.

# 214
  • Мнения: 1 473
Не се отказвам от бг. гражданство, защото един ден ще стана министър прецедател на България, а може и президент, но за целта ще трябва да се жертвам и да поживея 5 години в БГ преди това.

# 215
  • Мнения: 71
ВЕрвай си, както казваше Царя. Само тебе чакаме! Joy
Министър преЦедател може и да станеш, но Министър председател - не вярвам

# 216
  • Мнения: 1 473
Вервам си...в Бг всичко е възможно, май по добре от мен го знаеш.

# 217
  • Мнения: 71
За съжаление си права!  bouquet

Искрено обаче се надявам, че нащата могат да се променят....... Поетапно.

# 218
  • Мнения: 2 786
Истериите на тема турци също не носят положителен ефект, още повече България е член на Европейския съюз и като такава е приела, че националността отстъпва на заден план, там където граници между държавите няма, където хора, пари и стока се движат свободно и интересите на мнозинството са водещи и винаги основани на принципите на демокрацията и свободата.
Който иска да участва в друг филм, негова си работа.

И Турция е член на ЕС, нали? Laughing
Нищо притеснително няма, че друга държава ти се бърка във вътрешните работи, нали?  Laughing
Това е нормална практика навсякъде, нали? Laughing

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 16:11 от щастлива

# 219
  • Мнения: 8
Да бе, да Турция е член на ЕС. И Русия, Украйна, Беларус, Македония...
Къде живееш? Май наистина трябва образователен ценз, ноне и възрастов, защото като чета как се пише по форума лошо ми става.

# 220
  • Мнения: 1 473
И от кога Турция е член на ЕС, че нещо съм пропуснала, или в Бг и с това ви промиват мозъците...

# 221
Да бе, да Турция е член на ЕС. И Русия, Украйна, Беларус, Македония...
Къде живееш? Май наистина трябва образователен ценз, ноне и възрастов, защото като чета как се пише по форума лошо ми става.

 Joy


Турция е член на "Евровизия". Може би оттук идва объркването. Laughing

# 222
  • Мнения: 2 032
А, в тази тема настала веселба.

мадам Бижу, не знам защо бъркаш (1) чумата Доган+кръговете с (2) бедните наши сънародници, които живеят като във феодалния строй и разчитат на милостинята от дерибеите.

Да, от Доган и обкръжението му няма по-неуки, неможещи, неразбиращи, но затова пък крадливи, нагли и хищни питекантропи. Ами няма. Даже и смешникът Сергейчо и Вълшебния Стрелец Гоце отстъпват.

Пък и ако помниш за възродителния процес, знаеш и как нашите сънародници бяха насилени и натирени да бягат от родните си земи.

# 223
  • Мнения: 2 786
Да бе, да Турция е член на ЕС. И Русия, Украйна, Беларус, Македония...
Къде живееш? Май наистина трябва образователен ценз, ноне и възрастов, защото като чета как се пише по форума лошо ми става.

Ти не разбра ли, че иронизирах поста й? Shocked
Май на някой друг му трябва ценз за нещо друго ...

# 224
  • Мнения: 2 786
И от кога Турция е член на ЕС, че нещо съм пропуснала, или в Бг и с това ви промиват мозъците...

Прочети собствения си пост и ще разбереш защо те иронизирах по този начин ...
"Истериите на тема турци също не носят положителен ефект, още повече България е член на Европейския съюз и като такава е приела, че националността отстъпва на заден план, там където граници между държавите няма, където хора, пари и стока се движат свободно и интересите на мнозинството са водещи и винаги основани на принципите на демокрацията и свободата."

Това, че България е в ЕС, я прави външна граница на ЕС и точно с Турция.
Затова всякаква намеса на тази държава във вътрешните работи на България е нежелателна и твоите пожелания за демокрация и свобода, както и отстъпване на националността на заден план заради ЕС, звучат повече от нелепо в този контекст.
Между другото, не съм в България.

П.П. Нищо не казваш за намесата на друга държава във вътрешните работи на България.
Това част ли е от членството и размиването на границите и националностите или пък е леко незаконно?
(Въпросът е риторичен - уточнявам за неразбралите, за да им спестя някои неудобства)

Последна редакция: ср, 08 юли 2009, 01:47 от щастлива

Общи условия

Активация на акаунт