Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 6-та тема

  • 83 002
  • 373
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 1 178
Абе аз схванах идеята,ма да си питам че да не оплескам нещо.Колко по точно сирене слагаш.От много до много разлика голяма  Grinning представите са ни различни затова. Grinning И аз готвя на око и като ме питат за точни пропорции ми е трудно  newsm78 А и колко см ти е тортената чиния

# 331
  • Мнения: 319
Здравейте момичета страхотни питки сте измайсторили  smile3501 newsm51
След дългите почивки ето и от мен една питка със сиренце току що извадена от фурната






# 332
  • Варна
  • Мнения: 939
Абе аз схванах идеята,ма да си питам че да не оплескам нещо.Колко по точно сирене слагаш.От много до много разлика голяма  Grinning представите са ни различни затова. Grinning И аз готвя на око и като ме питат за точни пропорции ми е трудно  newsm78 А и колко см ти е тортената чиния
Ами то си е пак до вкуса наистина - на тази малка доза аз слагам поне 300 гр. сирене, и според мен си е много, сама виждаш и по парчето нали  Grinning Иначе като пропорции тази рецепта ми пасва точно на формата от 26 см., ама трябва да си взема такава по-малка тава, че да не си заносвам формата  ooooh!
vesi_nn поредната вкусотия - къде казваш да дойдем да хапнем  Laughing Хайде от мен преди малко изпечено рогче по Пина за парченце от твоята топла питка.  Grinning А по коя рецепта е Веси  Hug

# 333
  • Мнения: 1 485
Поздравления за всички,които са показали страхотни питки! smile3501
Браво,темата започна отново да се раздвижва-все пак лятото е към своя край Confused
Venetta добре дошла!  bouquet И по често ни навестявай с хубавите си питки Peace

# 334
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Fior, благодаря ти много :hug:. Ще посещавам тази тема с удоволствие. Вие всички сте такива майсторки, че не няма ден без да надникна тук и да се полюбувам на творенията ви   :bouquet:.  Диана Крайчева, непременно сте те поканя следващия път, само стискай палци, да не се изложа точно тогава  newsm10.

# 335
  • София
  • Мнения: 1 178
Венетке няма мила,щом аз ще дойда,ще я направиш най хубавата  Hug Аз няма да се откажа ще ги настигна майсторките.Само имам един голям проблем,не мога да качвам снимки.Браузъра ли ми е стар не знам не се получава.Правих стъпка по стъпка всичко от правилата ма нейсе.   Cry Моля някой да помогне.

# 336
  • Мнения: 319
didnik благодаря  Hug Заповядайте, но побързайте , че почти не остана  Laughing А за замяната съм готова, на тези рогчета от доста време им се каня, но все им се разминава, та няма да откажа  Party
Рецептата е от Завъртяната пита на vens, много я харесват в къщи, но този път я оформих по различно
 

# 337
  • Мнения: 384
Ето това е моята проба на "Короната на готвачката", но с рецептата на питата с кифличките (с кисело и прясно мляко):


А ето как някои се опитват да си присвоят заслугите за питата - няма начин котката ни да не се намърда в кадър:


vesi_nn, страхотно се е получила плетената ти пита. Мерси за рецептата на завъртяната пита, не я бях копирала, ще я пробвам задължително Hug

Последна редакция: чт, 03 сеп 2009, 00:54 от Пухка

# 338
  • Мнения: 1 394
Пухка,Краси,Дидник,Веси,страхотни питки сте правили момичета!Браво!И аз скоро ще запрятам ръкави!Какво удоволствие бе за мен,когато ме помолиха да правя пита,баница,торта и сладки за кумска маса на сватба.Направо щях да припадна!Та и аз почвам скор с тренировките!  Peace

# 339
  • Мнения: X
Едни млечни питки,които станаха като питка...


dodyniki ,изоставаш от групата!Давай,чакаме и питата,и тортата,и сладките....с нетърпение!

Пухка, питката много подхожда!На ника ти!   Grinning   Толкова пухкава изглежда,висока ,страхотна се е получила!

vesi_nn , много вкусно !Крайно време беше!
Диана Крайчева , Venetta , радвам се ,че има още зарибени с тази краста!Чакаме още произведения! 

# 340
  • Варна
  • Мнения: 939
Оооо, Веси тази рецепта много готина наистина, скоро пак ще я спретна май, че хем и с твоята плетка да опитам  Peace
dodyniki ,изоставаш от групата!Давай,чакаме и питата,и тортата,и сладките....с нетърпение!
Пухка, питката много подхожда!На ника ти!   Grinning   Толкова пухкава изглежда,висока ,страхотна се е получила!
Абсолютно съгласна с майстор Краси, която пак страхотна питка показала - евала майсторе  smile3525.
Браво и на Пухка, за пухкавата питка  Peace и не си приписвай заслугите молим те - то се вижда кой е майстора  Laughing

# 341
  • Мнения: X
didnik , благодаря за комплимента!Ама като гледам ти какви засукани питки въртиш...хич не оставаш по-назад!   Peace
Давай следващата,не раздавай само комплименти!    Grinning     

# 342
  • Пловдив
  • Мнения: 972
Разкошни питки сте показали момичета ! Браво на вас  Hug
Аз отдавна не съм правила нищо  Embarassed някък ми е горещо, пък и ме домързява честно да си кажа. Като захладнее времето, ще запрятам и аз ръкавите  Grinning

# 343
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Момичета, вълшебници, какви хубави питки сте измайсторили. Не знам на коя името да напиша по-напред. Ами то човек преял да е, ще огладнее като гледа творенията ви. Така ме заразихте, че вкъщи ме питат, да не съм болна, че само в кухнята стоя Wink.
Но ето ви резултата от тази нощ. Децата му се радваха много Simple Smile







За първи път правя този житен клас на  evak  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332596.msg9595327#msg9595327
а жабките са по идея на Mimi    http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,2660.0.html
и много им се радвам, като децата и аз.
Житния ми клас стана малко плешив като се изпече, но другия път сте си поправя грешките, а забравих и сусам да сложа, то стана една, но както и да е, другия път повече.


# 344
  • Мнения: 319
Благодаря ви момичета, didnik радвам се че ти е харесала, аз откакто я открих тази рецепта все по нея вече правя питките със сирене в къщи много се харесва.
Пухка много апетитна е тази питка, как само се е надула  smile3508
краси.мира след толкова почивка и мен вече ме засърбяха ръцете, въпреки че е още топличко, ама и твоите питки си ги бива, много добре са се получили  smile3521
Venetta  smile3501 и питката е страхотна, а жабковците са много сладки   bouquet

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт