Twilight/Здрач- сагата- тема 11 (нови правила!!)

  • 18 912
  • 426
  •   1
Отговори
# 390
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
Време е Честит рожден ден Роб newsm38  bigdance2 newsm67

# 391
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Честит рожден ден и от мен! newsm59 (и да ми върнеш подписани снимките си newsm47)

# 392
  • Мнения: 793
Да ни е жив и здрав и все така красив (и земен)  Wink

# 393
  • Мнения: 21
ние с тези честитки за Роб ще изхарчим страниците, я да се приготвя аз за новата тема  Laughing

Значи, анкетата е предложена вече от Зведичка и касае хипотетичния въпрос дали Едуард щеше да напусне Бела в началото на Новолуние, ако можеше да й чете мислите... Приемат се предложения за алтернативни отговори защо Да и защо Не (засега имаме 3 варианта, но може и още)
Имаше процедурното предложение да се включат пак линковете за бонус материалите и за предишните теми, както и да включим  newmoonmovie.org към надежните фен-сайтове на английски

И аз предлагам да институционализираме (в правило) практиката предупреждението за спойлер да е маркирано в червено- харесва ми така, сега като препрочитах темата от първия пост и как постепенно се почна да се маркира в червено, ми направи впечатление, че наистина погледа спира ...Вие какво ще кажете?

Други предложения за новата тема- става въпрос за заглавния пост?

# 394
  • Мнения: 200
  newsm59 Честит Рожден Ден на Робърт, пожелавам му все така да е на върха, да не загуби себе си в морето от слава и да бъде/остане истинскиnewsm59
Ейййй друго си е вече като е на 23, някак си разликата се стопява, макар и само за малко  hahaha

staro-novo а какви са готовите отговори, защото аз имам един, ама да не се повтаряме  newsm78

# 395
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Оооо, Роб , Честит Рожден Ден!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  bdbaloni baloni hbday happy bd



Happy birthday Robert Pattinson

# 396
  • Мнения: 354
ох, то ние си честитим, ама кой ли ни чете... А нали имаше една мома дето се познава със Станислав от Хари Потър, който на свой ред познава Роб - ами да му каже да надникне у темичката, каква хубава празнична атмосфера цари в негова чест...

Аз за годините не се притеснявам, по-малка съм. Абе тинейджърска му работа - не ми е минала щуротията още...
Старо-ново, ако ми хрумне нещо бързо ще пиша

# 397
  • София, България
  • Мнения: 5 606
Обаче какво присъствие оформихме в темичката по никое време  Laughing

# 398
  • Мнения: 2 590
Хайде и от мен  newsm59 за Роб.
Сякаш наистина спира погледа, когато предупреждението "спойлер" е в червено, а който е прекалено любопитен ще отговаря сам пред себе си  Mr. Green

# 399
  • Мнения: 21
  staro-novo а какви са готовите отговори, защото аз имам един, ама да не се повтаряме  newsm78


Мислите ли, че ако Едуард, можеше да прочете мислите на Белла при раздялата в гората( Новолуние), щеше да си промени решението?
 -  да, заради голямата и самоунищожава болка, изпитвана от Белла
 - не,  в името на добруването и без него
- ако Едуард можеше да чете мислите на Бела, нямаше да са заедно ( Laughing Laughing или нещо в този стил- в смисъл, че може би нямаше да се влюби в нея - което е моята теория- че щеше да му се стори не по-интересна от Анджела да кажем...хайде, не Джесика, но Анджела- и тя беше добра душа, но не интересна за Едуард)

# 400
  • Мнения: 7 914
честит рожден , Роб и дано стефани даде повод да снимаш повече от 4 книги по Сагата Heart Eyes

# 401
  • Мнения: 21
честит рожден , Роб и дано стефани даде повод да снимаш повече от 4 книги по Сагата Heart Eyes

e, само като Едуард ли да го гледаме? (да не говорим, че дори и да излязат още книги, ще е остарял за ролята, милия и ще кастнат друг)... аз сега съм се въодушевила от възможността, че той може да участва в ремейк на "Дюн"....... Роб във фантастика- ммм, много добра комбинация, и много харесвам "Дюн"- и като книга, и като филм..... Kyle McLaughlan много добре игра там, ако Роб ще пресъздаде неговата роля, няма да се сърдя  Laughing

# 402
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 927
Май някакъв робот или нещо подобно са му предложили Laughing

# 403
  • Мнения: 21
Май някакъв робот или нещо подобно са му предложили Laughing

Това откъде излезе? Доколкото знам, още нищо не се знае- дори дали Роб се е видял с режисьора като приятели или заради филма... Щом МТВ още нищо не знаят и спекулират дали Роб ще играе главната роля...
 Pattinson’s “Twilight” stardom and youthful good looks will certainly draw a crowd, especially if Berg is considering him for the leading role of Paul Atreides.

значи останалите слухове засега са недостоверни... и мен ако питаш, не му ли дадат главната роля, за какво да участва- както за неговата кариера, така и за комерсиалността на филмите, в които избере да се снима в близките 2 години, докато е все още мега-популярен, не би имало смисъл да се снима във второстепенна роля (говорим за блок-бастъри.... не за независими или арт-филми, които евентуално може да избере)

# 404
  • Мнения: 1 313
Според мен ако Едуард можеше да чете мислите на Бела първо нямаше да са заедно и второ, дори да бяха нямаше да се стигне до сцената в гората изобщо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт