Twilight/Здрач- сагата- тема 11 (нови правила!!)

  • 18 898
  • 426
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 34
Привети от Лондон, банда!!!Моето Робърт търсене продължава безуспешно, но се надявам да се появи уикенда / а ако пък ми се и обади/.Това за разведряване....
Мен лично и книгата и филма ме накараха да се чувствам по-самотна от преди, защото все по-ясно ми става че вече подобни емоции няма как да преживея /твърде много опит, а и твърде малко потенциални Едуардовци/. Но наистина темата за избора/ите, който правим сякаш най-много ме вълнуват в книгите.незнам как да го опиша...но тези книги ме разтърсиха /извадиха от мъглата,мисля че staro-novo го беше казала/ и незнам как да се оправя в момента.
А някой от вас започвали да плаче като чуе саундтрака?Защото аз лично оревах полета София-Лондон и моите съседи по места ме гледаха много странно.
Целувки и ако Роб ми се обади ще го навия за едно турне в БГ  Joy
Лек нощ!!!

# 31
# 32
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Ян Бибиян май е захапала Колелото на времето newsm78 може и да не беше това / това са ми смътните спомени от предишната тема/.

 Joy Направо в десятката.
Реших, че ще е добър заместител и се оказах права Wink
Благодаря, на момичето, което ми подхвърли идеята.
Не бях ги прерочитала скоро  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 21
доброоо утро  Laughing

радвам се, че се заформяме добра компания и има приятна атмосфера  Hug

Веселинка, не си спомням да съм казвала такова нещо за мъгла, може би е някой друг? ...няма значение ...     
за саундтрака- понякога като слушам Let me sign ми става едно такова...драматично-тъжовно, не знам как да го обясня- представям си набързо Роб как я пее, гледайки филма, и набързо си представям историята пак, и цялата тази емоция..и все едно гледам тъжен филм, в който главния герой умира,  и ще заплача ...но тя пък песента много кратка ... и пусто му, въртя я на повторение по 4-5 пъти   
но цялата тази драма и романтика от Здрач не мога да я пренеса в личния си живот, де... остава си във въображението- и отивам "там", като имам свободно време, за разтоварване... виждам, че при някои от вас ефекта на поредицата е много по-голям в реалния им живот... сигурно има своите минуси и плюсове... от положителните- сигурно изживявате Едуард и Бела по-силно (че на мен на места ми ида да ги фрасна с нещо по главата) и повече им вярвате (че аз на места- хич)...  Wink


П.П. Днес Кристабел поема щафетата с редакторстването и ще ви пусне бюлетин към обяд... ако имате предложения какви новини и друга информация да се включват (така че да са на едно място и да е лесно за наваксване от другите четящи), пишете й на лични... Мона Лиза ще поеме петъчната смяна... и който друг иска да става редактор, да казва  Wink
(ако някой се чуди какво е редактор- да прочете първия пост в темата тук)

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 08:00 от staro-novo

# 34
  • Мнения: 1 343
Ян Бибиян май е захапала Колелото на времето newsm78 може и да не беше това / това са ми смътните спомени от предишната тема/.

 Joy Направо в десятката.
Реших, че ще е добър заместител и се оказах права Wink
Благодаря, на момичето, което ми подхвърли идеята.
Не бях ги прерочитала скоро  Mr. Green

За нищо Simple Smile Ранд Ал-Тор новия Едуард  hahaha Joy hahaha

# 35
  • София, България
  • Мнения: 5 598

Хехе, много интересно  Laughing
добро утро дами  Hug

Muriel - моля те, кажи подробности защото и аз искам да се пробвам за автограф  Blush

# 36
  • Мнения: 3 576
Здравейте и от мен в новата темичка  Hug

Все още не мога да се откъсна от книгите, препрочитам ги за пореден път, макар че нямам време напоследък и доста бавно става, не е като в началото.
Всеки път откривам нещо, което съм пропуснала и все още ми е интересно да ги чета, въпреки че прекалено добре знам какво ще се случи.
О, и все повече ме дразнят някои моменти в книгата, дразни ме Стефани въобще как е могла да ги напише!!!

Направо ви завиждам, че някои от вас са успели да си намерят друго занимание Wink

Саундтрака го въртя непрекъснато в колата (единственото ми време за музика), като Let me sign определено ми е фаворит, ама защо толкова кратка тая песен бе!  ooooh!
Не е честно!

Как ме промени поредицата ли - определено станах по-романтична, отрази се много положително на връзката ми, макар че мъжът идея си няма на какво се дължи това.
Мечтая си за такава изпепеляваща любов, но ми е пределно ясно че няма абсолютно никакъв шанс да се случи в реалния живот...
Никъде няма да намеря такъв перфектен мъж, за съжаление не съществува..... така, че връщам се back to reality  Laughing

# 37
  • Мнения: 229
                                     ДНЕВЕН БюЛЕТИН
Новини:
Информация относно прословутия тийзър трейлър (на български) ,(на английски)
Jackson Rathbone’s Movie “Dread” Review тук
Последни новини от снимачната площадка - Volturi са на снимачната площадка и снимат!Повече (на български)тук , (на английски)тук
Как се глезят феновете тук

Жълтото списание ОК е с водеща статия за тайните на снимачната площадка на New Moon.

След концерта на тяхната обща приятелка Сейдж, Робърт е поканил всички в неговия апартамент, където по думите на списанието са си спретнали импровизиран концерт - Роб е свирил на китара, Джаксън на хармоника, а Ники им е припявала. По думите на Сейдж, получила се е смесица между кънтри и old-school rock и Van Morrison.

Статията продължава с думи на Келън, според когото още от първата им среща повечето се почувствали като семейство.(източник )

Как бяга Robert Pattinson според Kellan Lutz и Peter Facinelli в ролята на Бела можете да видите тук
Kelly Clarkson е написала песента “Did You” за саундтрака на New Moon???
Химна на Twilight Widowers Simple Smile тук
Поздравления на Кy  Wildermuth!Той спечели конкурса на New Moon  и ште има штастието да играе малка роля във филма Peace

Фенка разказва за срештата с Michael Welch тук
Интервюта:
Вокалистката на Парамор Hayley Williams

говори за Twilight (на английски тук)
Видео-интервю с Питър,Майкъл и Еди тук
И за добро настроение...Един обикновен ден от живота на twilight вдовец,можете да прочетете (на български),на английски
И оште:превод на статия от Twilight Widowers - Триковете на измамата на български
Приятен ден Hug

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 16:57 от Christabel

# 38
  • Мнения: 200
запис, темичката е супер, мерси   bouquet

# 39
  • Мнения: 3 576
Целият им блог е много забавен, горките мъже  Joy
http://twilightwidower.blogspot.com/

# 40
  • Варна
  • Мнения: 138
Вярно има промяна от това че се върнаха момичетата   bouquet

# 41
  • Сливен
  • Мнения: 1 022

За нищо Simple Smile Ранд Ал-Тор новия Едуард  hahaha Joy hahaha
Ами ролята на Ранд Ал-Тор ще му лепне като ръкавица на Роб  Mr. Green
Рус, със сини очи, висок и слаб ... мдаа  Heart Eyes

Аз съм тази с мъглата ...

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 12:29 от Ян Бибиян

# 42
  • Мнения: 2 149
Харесва ми така представена темата,всичко е подредено и формулирано,добра работа Hug
Да,забавлявам се ровейки се за материали,да намерих съмишленици и колкото и да не ми се иска да си го призная,да-станах по-романтична. Crazy
Историята им е прекрасна,но всеки има своята такава и трябва да си остане в реалния свят,така мисля аз.Почувствахме,преживяхме,всеки намери частица от себе си,всеки разпозна черта от характера на половинката си,сега ни остава да очакваме с нови трепети екранизациите на мечтаното и дай боже всекиму  една дълга и изпепеляваща любов Wink

Как се глезят феновете ме уби,е на това му казвам аз право в десятката,ако можеше да е Робърт този с масажчето Laughing
Muriel успях с афтографа,стискам палци да се получи Wink
Сега с излизането на Нова луна всичко ще се преобърне,Джейкъб/Taylor Lautner  ще застане на преден план,така си мисля LaughingВсе пак се акцентира доста върху неговата поява в живота на Бела.

# 43
  • Мнения: 21
Кристабел, мерси за бюлетина   bouquet

още не съм прегледала всичко, но това за деня на Туайлайт вдовеца...със сълзи се смях
особено на първия ред, дето и себе си разпознах  Embarassed
"Тази сутрин моята партньорка беше леко кисела. Изглежда, че през времето от последното и логване в нета вчера около 11:30 до тази сутрин в 9 часа никой от 13-те фен блога за twilight няма обновени постове. Затова се надявам, че някой блогващ, който чете това ще удвои усилията си да дебне из улиците на Внкувър и моята съпруга ще може да се събужда всяка сутрин със свежи новини за Здрач сагата."

 Joy  Joy направо си представих как туай-хардовете дебнат с фотоапарати за каста на филма
смешно, но и тъжно.... абе, смешно  hahaha

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 14:02 от staro-novo

# 44
  • Мнения: 1 313
Здравейте,

присъединявам се към феновете след като за около 10 дни прочетох всичките книги Crazy Четях ви предпазливо до сега, за да не науча нещо, което още не съм прочела Laughing Вчера успешно приключих с последната книга, която честно казано не ми беше много интересна за разлика от първите три.

Общи условия

Активация на акаунт