ГАЗ, МАС И ОЦЕТ

  • 136 130
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Някъде бях чела, че ако газта е с изтекъл срок на годност, не мирише толкова. Аз имам една бутилка и чакам да й мине годността, още един месец остава...  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 22
Спомням си, че като дете след такава "маска" освен че въшките измираха, косата ставаше просто невероятно лъскава и мека!

# 47
predi bqh izrysena i kosata mi stra6no mnogo se uvredi. zapo4nah da si pravq maskata 1 pat sedmi4no. uverqvam vi 4e izob6to ne e vredna. cveta na rysoto naistina zapo4na da pada ot bledo ryso stana jaltenikavo ryso. no novata mi kosa zapo4na uporito da raste i da se podnovqva. sled okolo 2-3 meseca se boqdisah tumna za6toto cveta na rysoto be6e ujasen. ot tam nasetne sam si vse tumna i si podnovqvam cveta za6toto v krai6tata ima o6te spomeni ot izrysenata uvredena kosa. az polzvam 10 supeni lajici gas
10 supeni lajici mas
10 supeni lajici ocet
i 1-2 jaltaka
maskata e syper!

# 48
  • Мнения: X
predi bqh izrysena i kosata mi stra6no mnogo se uvredi. zapo4nah da si pravq maskata 1 pat sedmi4no. uverqvam vi 4e izob6to ne e vredna. cveta na rysoto naistina zapo4na da pada ot bledo ryso stana jaltenikavo ryso. no novata mi kosa zapo4na uporito da raste i da se podnovqva. sled okolo 2-3 meseca se boqdisah tumna za6toto cveta na rysoto be6e ujasen. ot tam nasetne sam si vse tumna i si podnovqvam cveta za6toto v krai6tata ima o6te spomeni ot izrysenata uvredena kosa. az polzvam 10 supeni lajici gas
10 supeni lajici mas
10 supeni lajici ocet
i 1-2 jaltaka
maskata e syper!
А после как се отърваваш от миризмата на гас? и 10 лъжици от всичко за колко коса е това  Laughing

# 49
  • Мнения: 167
Бъркаш си на око. Ако не ти стигне можеш да си забъркаш още:) Като изключим по-трудното миене, други проблеми няма. Въшките ги трепе (ако на някой му се наложи), а косата става страхотна. Благодарение на тези гадинки които редовно хващах като дете, сега имам страхотна коса.
Между другото....спомням си че я отмивах с веро за по-лесно Joy

# 50
Момичета аз имам мазна коса и я мия през ден...дори понякога ми се налага да я мия всеки ден. Използвам много щадящи шампоани и продукти, но тук някъде видях че тази маска е хубаво да се прави след всяко миене на косата... Е аз няма как всеки ден или през ден да се занимавам.
Някой може ли да сподели по-щадящ начин за използването на въпросната маска. Simple Smile Благодаря

# 51
  • Мнения: 114
Мисля, че е добре да се прави през десетина дни, или веднъж на две седмици, ако имащ проблем с косата- напр. косопад. Моята коса също е мазна и ако я правя по-често няма измиване.  bouquet

# 52
Ох... преди три години дете от класа на дъщеря ми  беше прихванало въшки.Естествено и моето дете хвана.Тогава се отчаях ,защото косата й е невероятно дълга и гъста .Това е много хубаво ,но си има и недостатъци.Пробвах много неща ,но нищо не помогна .Затова изпробвах тази маска.Намазах детето ,което беше много нещастно,но трябваше да го направим.Вярно косата й стана невероятна.Но на дъщеря ми никак не и беше приятно.Много често плачеше и това много ме натъжаваше.В крайна сметка се оправихме с тези отвратителни гадини.Три години по късно...

Дъщеря ми вече е тинейджърка.Премести се в ново училище или "даскало" както го нарича тя .Има невероятна коса и виждам че много от момичетата искат да имат същата.Но отдавна забравените от нас гадинки  решиха да ни навестят отново.Най-добрата й приятелка хванала въшки и така цял месец без да знае отивала на училище.По всеки предмет детето стояло до нея и нормално отново ги хванала.Все пак те ходят по чистите глави.Мажа я с лекарство,но всеки път щом я разресвам намирам живи гниди.Знам ,че трябва да я намажа отново,но само щом и спомена за това тя започва да плаче.Няма как ,само това помага .

Общи условия

Активация на акаунт