С какво да махна петно от мазут!

  • 8 223
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 493
Ей,много ме е яд.С малката бяхме на плажа и понеже тя си играеше на пясъка аз викам чакай да поседна с новия ми анцуг и се наиграх.Изпрах го на 40 градуса с ариел,но сега видях,че си седи там.Раницата ми също е изцапана,че изцапах и колата.Ей,направо много ме е яд!

# 1
  • Мнения: 527
Веро или Химическото? Ама като не работи сега, не знам ... newsm78 Онзи гаден Тест, турския?

# 2
  • София
  • Мнения: 2 896
май с олио се махаше, но не съм 100% сигурна

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
С газ.
Сериозно.

# 4
# 5
  • Мнения: 315
напръскай го с обезмаслител за печки,изчакай малко и го изплакни дано стане

# 6
# 7
  • Мнения: 4
С разтворител, примерно с бензин, коресилин, или нафта. Аз лично съм махал с един продукт на liquimoly, от Бриколаж, там има два вида мисля че е този Grinning ,струва 9.00лв.Разликата между двата е че единия маха и мазни петна от дрехи,става и за кухнята Laughing ,аз взех точно такъв.

# 8
  • Мнения: 417
Универсален препарат -обезмаслител Meglio (lo scrassatore universale)-750ml.
Течноста е жълт  цвят и препарата  изглежда като тези които се пръскати и са за почистване на стъкла .
Имах такова петно от морето и го отсраних точно с този препарат. Не уврежда тъканите и е универсален.Има го почти във всички магазини където има продукти на Мeglio

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Памук с бензин... Маха без остатък всякакви петна от мазут...
Ако обаче тъканите, които почистваш са много светли... Може да остане петно от самия бензин...
Така че, внимателно...

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Обезмаслител. Peace

# 11
  • Мнения: 2 480
Памук с бензин... Маха без остатък всякакви петна от мазут...
Ако обаче тъканите, които почистваш са много светли... Може да остане петно от самия бензин...
Така че, внимателно...
Само че медицински, а не  автомобилен.

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
От бански, разни други дрехи, ходила и подметки сме го махали с автомобилен... Една пръчка с навито парцалче на върха и топиш в резервоара... Grinning
Къде ти на полеви условия медицински бензин...

# 13
  • Мнения: 2 480
Автомобилният може донякъде да изчисти, но и донякъде да изцапа! Медицинският го продават в някои аптеки.

Общи условия

Активация на акаунт