Секси и красиви и с къса коса.

  • 145 136
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 290
Момичета, отново ме обвзе носталгия по късата коса.
Многооо години бях с къса коса, дори много къса по момчешки.
Сега съм с дълга коса на пластове. На моменти много се изкушавам пак да я подстрижа.
И може да ви звучи невероятно, но масово ме харесват повече с къса отколкото с дълга.
Сегашната ми прическа е някакъв компромисен вариант,защото отгоре пак е доста къса, а отзад дългичка.
Ще следя темата с интерес!
Mecheto много ми хареса прическата ти, много ти отива.
Бих се подстригала и аз така.

# 31
  • Мнения: 150
Напълно вярно е, че изисква ежемесечен фризьор..Тези 3 месеца бях доста зле с паричките и сега вече само вързана ходя, че на нищо не приличам в главата (косата ми толкова е пораснала,че чак мога да я вържа! Simple Smile ) , но след седмица ще се подстригвам..
От друга страна маските ми стигат за много по-дълго, не купувам шампоан всеки месец, не ме боли главата и вратът..Въобще, големи главоболия бяха с дългата коса, метър и нещо, супер гъста..едвам се решех, а сега ми е много леко Simple Smile
Ето една прясна,прясна -
http://i40.tinypic.com/rsettt.jpg

# 32
  • Мнения: 29
Ето я и моята къса прическа   http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12018432 . Косата ми беше до кръста, но реших че късата коса е по-лесна за поддържане понеже никога не съм била с къса коса, обаче се оказа обратното , но въпреки всичко се харесвам. Прическата ми е  "обратно каре" , макар че не я виждам така   Simple Smile

# 33
  • Мнения: 431
estrella-bg, *Ilein* , stelliana__, благодаря за комплиментите момичета  bouquet  bouquet  bouquet

# 34
  • Мнения: 372
Здравейте и от мен!  Hug
Аз миналото лято си отрязах дългата коса - първо на френска черта и от там като се почнаха едни експерименти...,та чак до съвсем късичко.Сега уж съм я пуснала да поотрасне малко,но както идва лято като нищо пак ще посетя фризьорката.  Crazy

# 35
  • Мнения: 113
Здравейте и от мен, момичета Simple Smile И аз все още се причислявам към късокоските, въпреки че честно казано ми липсва дългата коса и сега полагам доста грижи да си я върна Rolling Eyes Но докато съм си още така ще следя с интерес Simple Smile Миналото лято се постигах по този начин:
http://prikachi.com/files/809299g.jpg (съжалявам, че не се вижда изцяло, но нямам друго). Много се харесах така, но нито веднъж не можах да се направя, както фризьорката... За което благородно завиждам на рошавката  Flushed
Януари обаче реших, че искам нещо ново и тази къса коса я отрязах на пластове... Приличах на една от Бийтълсите Grinning Не знам с какъв акъл го направих. Но както и да е, това е историята на моята къса коса Grinning Laughing
И само да попитам, къса, къса, но до колко се смята за къса? До раменете или?

# 36
  • Мнения: 9 052
Моята беше съвсем късичка и сега не разполагам с добра фризъорка в околностите , та приличам на плашило. Единственото, което мога да измисля за прическа на коса, която нито може да се оформи, нито да се върже е онези малки цветчета - щипчици тук и там из косата  Wink

# 37
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
2005г, ми беше сватбата и реших да оставя косата малко да ми порасне,но както знаете това е много трудна задача,не за друго ,а както вече споменахте тогава приличаш на  afwitch та в този ми период се връзвах на две малки опашки отзад на тила,отгоре ми беше къса...може да ви изглежда смешно,но ми стоеше много добре   Flutter Придава едно детско излъчване ...
Жалко ,че нямам снимки така за да ви покажа.

# 38
  • Мнения: 9 052
 Wink а на сватбата . Моята коса подобна на nurfeyster от сниката , която показа . Та отивам аз в един салон да си обсъждам сватбената прическа и като подготовка трябваше да направим една прическа да видим как е косата . Казах и ами подстрижи я късо. Тази не ми повярва и взе да я вдига и прибира. Аз и казах, че тези кокове всеки ги прави, да направим една къса причеста. Тя взе да се мотка и ми я подряза до под ушите и каза сега как ще я връзваме ... аз се отказах , явно жената нямаше въображение и отидох друг ден в същия салон при едно момче , което веднага схвана идеята и ме подстрига много готино, на сватбата за прическа направи косата и накачи малки фибички с бели цветенца из цялата коса, която както е къдрава изглеждаше супер  Wink
И така си бях без воали разни само по коса и бели цветчета  Wink

# 39
  • dobrich
  • Мнения: 13
Добро утро момичета! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ!
Ей сега видях че има темичка за късокоските. Ако приемате още една маймунка се записвам и аз при вас.

# 40
  • Мнения: 3
Хубава тема, много дами се присъединиха, как ми липсваше такъв клуб във форума Simple Smile Супер

# 41
  • Мнения: 11

Не за първи път показвам снимки,точно от темата се научих как става ,незнам какъв е проблема с тези  newsm78


Другите момичета ,който са се включили в темата,моля ви кажете дали вие ги виждате  Tired

Нито една снимка не се вижда!!!Нали ги хостваш?
само линковете работят, ама ще е хубаво да видим снимките Simple Smile

# 42
  • Мнения: 11
А сега по темата!
Никога не съм имала къса коса и много искам да пробвам,въпреки че съпругът ми е много против и сигурно ще ме изхвърли като мръсна (остригана) котка....
Второ- нямам идея дали лицето ми е подходящо....
И най-важното!Трябва ли да имам гъста ,плътна коса за целта?Всички къси прически ми изглеждат супер обемни....На аватара ми се вижда ,че моята коса е средна работа и ме е страх, че ще е смешно  newsm78

И , толкова ли е трудна поддръжката,както описвате (ако изключим ходенето на фризьор,което е неизбежно), трябва ли да отделяте много време за оформяне след душ и т.н......използвате ли много козметика?

Искам да пробвам поне някаква черта ,тъкмо да отрежа изгорените от пресата краища,ама си мисля ,че пак ще трябва да я изправям и косата пак ще се гори  Thinking въпреки че нагоре ми е по-права....

# 43
  • Мнения: 3
Добре подстригана, късата прическа е една от най- удобните и добри решения, за добра прическа Simple Smile Обемът не винаги зависи от плътността на косата, според типа коса и типа лице, може да се определят няколко къси прически като предложение, в зависимост каквто ти предпочиташ Simple Smile Не е толкова страшно колкото изглежда, аз така с коса под раменете сега съм с доста къса Simple Smile

# 44
  • Мнения: 37
хоп и аз да се включа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=353479&pid=11079481 ето ме и мен

Общи условия

Активация на акаунт