колко време след връзката,решихте да сключите брак

  • 4 613
  • 72
  •   1
Отговори
  • Мнения: 114
Колко време след връзката,решихте да сключите брак и как реагираха родителите  и на двете страни. ние със съпруга ми след 1 месец решихме да скючим брак.На нашите и на тяхните им се изправиха косите,но нищо не казаха,а и да бяха казали нямаше кой да ги послуша.И така вече 5г. не можем един без друг.                                                           

# 1
  • Мнения: 3 417
Предложи ми да се омъжа за него след малко повече от четири години заедно и година след като заживяхме заедно. Родителите ни го очакваха, така че не бяха изненадани.

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Какво значение има?
Всяка връзка е различна.
Аз за един месец не мога да преценя и да реша за брак, но има такива и за ден го решават.
На мен ми трябваха три години.
Преди брака имах едно становище и сега си го поддържам все още - необходима е поне една година съвместно съжителство и тогава да дойде решението.
Иначе е въпрос на късмет - имаш 50% вероятност да уцелиш.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 064
6 години.

# 4
  • Мнения: 233
ние се запознахме преди 5 месеца и ми се струва, че работата на там отива. Може и да не мине година. Лошо няма. Майка ми се е омъжила 8 месеца след като се запознала с баща ми. Май- и аз ще повторя примера й  newsm78  Peace

# 5
  • Мнения: 46 518
Заживяхме на семейни начала от деня, в който за запознахме, без да казваме на родителите си  Whistling току що бях навършила 19 и не посмях  Embarassed
4 г. след това сложихме подпис.
Родителите реагираха добре, очакваха го.

# 6
  • Мнения: 2 926
Седем години бяхме гаджета, от които три живяхме на семейни начела.
На седмата година се оженихме  Mr. Green

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 337
Познавахме се от 2 години.Бяхме гаджета то4но 10 месеца и склю4ихме брак Peace

Този въпрос всъщност е толкова относителен...историята на всеки е толкова индивидуална,4е може би темата е по-скоро забавна ,а не информативна Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 17
Дядо ми се е оженил за 3 дни. Дошли в родния ми град по работа и се хванали на бас с приятели кой най-бързо ще се ожени и той го спечелил. Поне така се носи семейната легенда. Ралзиката с баба ми е 10 години. Той тази година ще става на 97 години.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 132
10 години. От осем живеем заедно.

# 10
  • Мнения: 581
 Има-няма два месеца след като се запознахме.Неговите родители се зарадваха, понеже се бяха отчаяли, че ще остане стар ерген (беше на 38г.).Моите също бяха доволни, защото много го харесаха като ги запознах.Това обаче няма никакво значение, понеже се представихме на родителите след като бяхме решили, че ще се бракуваме.
 Общо взето се оженихме и заживяхме заедно почти без да се познаваме.То пък взе, че ни хареса да сме заедно и така вече осма година сме щастливо женени.

# 11
  • Мнения: 1 427
5 дни след началото на връзката ни Grinning. Но се познавахме от доста по-отдавна. Самият брак сключихме точно година след решението ни.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
За статистиката  Sunglasses :

6 м

# 13
  • Мнения: 4 292
Бяхме гаджета една година, после три години живяхме на семейни начала и накрая се оженихме.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 503
10 месеца след ,като се запознахме решихме да се оженим, след още два месеца вече беше факт.Родителите ми се зарадваха, очакваха го и според тях ми беше време ,на 23 бях .

Общи условия

Активация на акаунт