Гоблени-54

  • 61 706
  • 432
  •   1
Отговори
# 405
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
И аз си избрах от новите,ето това.. Blush

# 406
  • Мнения: 60
Ketri много ми хареса .Започвай и ни показвай  докъде си стигнала,на мен ми остава още малко от моята ковачница и се надявам да успея да ви я покажа.Понеже досега не съм слагала дано не е трудно.Ако не успея ще искам помощ от вас(предварително благодаря).Лек ден на всички.

# 407
  • Мнения: 747
Кетри, и аз си го избрах Laughing
Зори, винаги съм се чудила каква е тайната на точния подбор на конвертираните конци на твоите Дименшъни, ето че си издала тайната Hug Имаш ли подръка препратка към руски форум за бистрото? Да взема да попрегледам.
Галаксия, когато пренаборът е идентичен с оригинала- предпочитам го заради безупречното каество на схемата. Може да си я печаташ цветна или черно-бяла; със символи, големи колкото искаш, може да я печаташ на една страница, може и на 10... Всичко може да нагласиш, както ти харесва, и никога няма да се чудиш "този, размазания знак какъв ли е" Wink
Sissak,, Лилия, чудесни са!  bouquet
Pepen, не се хващам за думата, трябваше просто да поясниш Hug Наистина магията на Дименшъните с приближаване на погледа не само не се разваля, а дори се утроява Laughing

# 408
  • Мнения: 59
Аз пак се включвам с малко неадекватен въпрос.  Embarassed На Аида 14 само с кръстчета ли се шие? Ако се шие 1:1 по-добре ли ще се получи с 3 нишки или ще стане много грубо?

Кажи първо какво ще шиеш да ти дадем съвет. Аз шия с кръстчета на Аида 14, освен ако дизайнерът не е измислил нещо друго  Whistling

Аз пък от новите дизайни на Дим се влюбих в белия леопард  #Crazy
МираSimple Smile и аз се нареждам на опашката за схемички  Crossing Arms
Тази година мама прави 50 години и искам да и ушия нещо за кухнята, в предния ми пост ви питах за сезоните, как мислите дали за подходящи за кухня.  Thinking

# 409
  • Мнения: 5 690
Аз вече мога да се похваля със завършен гоблен /то мина цяла вечност  ooooh!/

Сега съм подхванала този:

Направо съм очарована колко леко се шие - като песен е  Heart Eyes. Стигнала съм дотук:

# 410
  • Мнения: 720
И аз си избрах от новите,ето това.. Blush


аз също най-много харесах този , прекрасен е  Heart Eyes Heart Eyes излъчва някак си спокойствие и чиста красота
леопарда също - много е величествен

# 411
  • Мнения: 65
И аз си избрах от новите,ето това.. Blush




Кетри, и на мен най-много ми харесаха този и белия леопард. Надявам се ако ти попадне схемата, и имаш възможност разбира се, да я споделиш с нас.  Praynig

Между другото, мили момичета, искам да ви помоля и за помощ. Братовчедка ми роди, сега е в Англия, но ще си дойде през август. И тъй като искам да ушия нещо за подаръче на малката РАИС, може ли да ми дадете някои идеи....

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 11:10 от toni_nikolova

# 412
  • Мнения: 434
Много красоти брей.Шили сте не на шега.
 Pepi_r , доживях да го видя готово "Момичето от Алхамбра".Нещо се моткаше,ама си заслужава - на живо е разкош.
Неличка,специален поздрав към теб.

# 413
  • Мнения: 45
Ето скромен етап и от мен.

Новите неща на Дим. както винаги са страхотни.Дано скоро ги пуснат.
Пепи-Р, ти с обратен наклон ли шиеш или нещо аз недовиждам. #CrazyУспях да го видя този гоблен шит и 1:1 и 1:4.Разликата е огромна.

# 414
  • Мнения: 5 690
Пепи-Р, ти с обратен наклон ли шиеш или нещо аз недовиждам #Crazy
Споко наред си с очите  Joy. Шия с обратен, полегат бод  Peace

# 415
  • София
  • Мнения: 780
Ето скромен етап и от мен.

Новите неща на Дим. както винаги са страхотни.Дано скоро ги пуснат.
Пепи-Р, ти с обратен наклон ли шиеш или нещо аз недовиждам. #CrazyУспях да го видя този гоблен шит и 1:1 и 1:4.Разликата е огромна.
Уауууу  Shocked
Не си падам много по животи по принцип, но това е страхотно, досега май не си показвала етап, или не си е личало толкова   bouquet

# 416
  • Мнения: 12
Vesi, това какво е ??? Разкошно е  Crazy. Готова комплетковка на някоя фирма или ?  bouquet Останаха ми очите!

Последна редакция: чт, 07 май 2009, 14:31 от samokovi

# 417
  • Мнения: 7 106
Зори, винаги съм се чудила каква е тайната на точния подбор на конвертираните конци на твоите Дименшъни, ето че си издала тайната Hug Имаш ли подръка препратка към руски форум за бистрото? Да взема да попрегледам.

Честно казано, на моите гоблени до сега, на собственото си око съм се осланяла. Обръщам конците с конвертори и ако има цвят на Дим., за който конвертора дава 2 (че и повече понягога) цвята в ДМС избирам на място в магазина този, който ми се струва най-подходящ в комбинация с другите цветове.
Започнах да следя темите за съответен гоблен напоследък, и по-точно за тези, които са ми в бъдещите планове и не мога да си ги осигуря в оригинал.

За бистрото още не съм открила пълен подбор, но във форума на Девичник има огромна тема за него и в нея се обсъждат някои от по-специфичните цветове :

http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showtopic=96770

Трябва регистрация обаче.

Точно за този гоблен съм поела ангажимент да направя ключ в ДМС заедна мацка от темата. Като (и ако) реши да го шие, ще видим дали (и как) съм се справила  Mr. Green.

# 418
  • Мнения: 45
http://vessito.gallery.ru/watch?a=Aj9-ccOp
Ето това трябва да стане.Досега не съм показвала етап,защото въобще не си личеше какво е/не че сега много личи/. hahaha
Оригинал е на Дименшън и между другото му търся другарче.Да не е самотен в локвата Joy

# 419
  • Мнения: 12
Веси, страхотно става Simple Smile. Непременно показвай и по-нататък. А за другарче си мисля, че червено-синият кон на черна панама евентуално би бил вариант.

Общи условия

Активация на акаунт