АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 473
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 606
Ето още едно нещо заради което съм доволна от Селена - шева ми от операцията! Толкова хубаво съм зашита, че почти няма белег, а колкото и пъти да отида на гинеколог всеки път ме питат кой ме е шил толкова добре... А родих по спешност и без голяма организация предварително...



valeri08 - Съжалявам, че така се е стекло раждането ти... Мал шанс... 

Последна редакция: вт, 12 май 2009, 20:12 от Lilian_V

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 4 142
Lilian V,това е така, защото д-р Минев прави скрит шев с конци които сами се разграждат.Белези почти не остават.Аз също нямам белег.

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
И аз съм тъй  Mr. Green-скрит шев с конци,които сами се разграждат.Не ме е оперирал Минев,но мисля че в Селена се работи само по този метод

# 63
  • Мнения: 65
Да, това също е страхотно,техниката на шиене била от пластичната хирургия,сестра ми също почти няма белег, а няма и година от операцията.

# 64
  • Мнения: 15
на мен другата седмица(живот и здраве),ми предстои секцио и честно като ви слушам се радвам, че няма да остане голям белег.понеже вече си имам два на корема.от стари операций и от които единия е дебел почти сантиметър.

# 65
  • Мнения: 65
на мен другата седмица(живот и здраве),ми предстои секцио и честно като ви слушам се радвам, че няма да остане голям белег.понеже вече си имам два на корема.от стари операций и от които единия е дебел почти сантиметър.
[/quote



Белегът да ти е последна грижа :lol сестра ми започна да се маже с Контратубекс от 15 ден/така й каза д-ра/и с този шев всичко беше ок.Стискам ти палци за здравичко и готиничко бебче HugПри кой ще ти бъде секциото?

# 66
  • Мнения: 192
Петя, аз преди да родя имам операция заради извънматочна бременост. И за двете ми раждания (които бяха по естествен път) имаше вероятност за секцио и бях говорила с Минев, ако се наложи секцио да бъде на същия шев (направен преди години в "Майчин дом" в София по спешност). Той ме увери, че разреза не само ще е на същото място, ами ще отстрани стария белег и ще ме зашие така, че почти да не си личи операцията. Е, все пак не се наложи секцио и си ходя с гадния белег. Но в никакъв случай не съжалявам, че родих нормално.  Peace Та, мисълта ми беше, ако може да ти скрият и на теб някой от белезите... (зависи къде точно на корема са и дали може там да се направи разреза за секциото).

Последна редакция: ср, 13 май 2009, 13:12 от Sa

# 67
  • Мнения: 15
старите белези са ми от две операций правени преди 10 години,двете геникологични,и в държавни б-ци по спешност.
сега(живот и здраве) ще раждам,за първи път и шубето ме гони да си кажа истината.
да.наистина най-важное бебето да е добре и да си има всичко.да ми е живо и здраво.затова и отивам да раждам в селената и затова се доверявам на специалистите там,защото за мен те са най-добрите и ще направят всичко за мен и беба.
тъй като обаче знам от опит че всичко си е божа работа се моля и на БОГ да помага.
леко и безпроблемно раждане на всички.

# 68
  • Мнения: 47
Аз никога досега не бях оперирана за каквото и да било. И понеже се наслушах на приказки как след секцио нищо няма да мога да върша сама и едва ли не ще съм полвин инвалид, бях строила майка си да взима отпуска и да идва да помага. След секциото в Селена не само, че белега не личи, ами и възстановяването беше толкова бързо и добре, че нямах нужда от помощ. Е, с изключение на тази от съпруга ми, разбира се Mr. Green

# 69
  • София
  • Мнения: 606
Да, и при мен беше така. Бяха ме наплашили, че 5 дни не мога да се раздвижа и че ще имам нужда от помощ. Още вторият ден ходех, а когато си бях вкъщи много леко чувствах раната.  Имаше една жена, която ми помогна да се раздвижа, първо ме вдигна от леглото и после ме раздвижи внимателно... И на нея бях много благодарна....

На мен от раждането са ми останали само супер готини спомени... На моя мъж също, защото бяхме платили да сме си сами двамата в стаята и той се прибираше късно от работа и сутрин като влизат в 6 за промивките се стряскаха от едни стърчащи мъжки крака...  Laughing

Аз имах много страхове за какво ли не... а в Селена просто не ме оставиха да се страхувам... бебе беше през цялото време с нас в стаята... помагаха ни много и най-вече ни научиха да се оправяме с мъника... после вкъщи нямахме никакви страхове нито за къпането...нито за пъпчето...

Проблеми ми бяха с гърдите... и д-р Минев пак се опита да помогне човека..  ЗЛАТЕН ЧОВЕК!

Аз през цялото време си мислех какви ли хора ще види сина ми за първи път и много се притеснявах от хората в болниците в София - едни обременени, злобни физиономии... в Селена как пък нямаше един мрачен... целият екип беше толкова слънчев.... и дай боже живота на детето ми да е такъв слънчев...


# 70
  • Мнения: 65
Това,че екипът е спокоен и усмихнат на мен също ми се стори много важно,не е без значение какви хора ще види първо бебето ти и какво физиономии ще се въртят около него първите дни .Аз като гледах акушерките как нежно и внимателно гушкаха моята племенница и й говореха като я носеха в детската стая и ми ставаше готино,че е при добри хора...не знам,може да е тъпо,но на мен ми се струва важно около бебчето да е ведра,спокойна и положителна атмосферата, а не разни намръщени акушерки да ги подмятата с досада

# 71
  • Мнения: 28
Момичета, дайте да сменим малко тази тема! Sunglasses
Някой знае ли нещо за празника, покани на всички ли ще изпращат, или не? newsm78
Казвайте, че то наближава денят и трябва да се настроим на празнувене! newsm44

# 72
  • Мнения: 1 102
аз нямам покана но другата седмица сме на консултация и ще питам.  Peace

# 73
  • Мнения: 65
Сестра ми са ходили днес в "Селена" на консултация и са им казали,че празник ще има Party Party на 31.05 ,но няма да е в двора на "Селена" като миналата година,защото мястото е малко.Ще бъде някъде около стадион Пловдив и Гребната база,но не разбрах точно....Абе купон да има  bigdance2

# 74
  • Мнения: 521
INA_28 и ти ли си в кюпа миличка и аз мисля тази година а отида на празника нямам покана но ще се самопоканим че миналата година не можахме да отидем

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт