АГ клиника Селена гр. Пловдив- 7!

  • 86 438
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 135
 HugДа 60лв.беше престоят на ден когато аз раждах-исках пожелание да остана  Embarassedоще  един ден и ми казаха 60лв.Мисля,че има значение дали си осигурен newsm78А миналата година сестра ми лежа в клиниката правиха и серклаж и плати сума към 200лв.ли беше не си спомням по-късно ще я питам и ще пиша и не знаем за престой колко е било...,но предполагам че в тази сума си влиза всичко Naughty

# 31
  • Мнения: 65
Моя приятелка роди миналият месец в Селена.За запис на тоновете преди това плащаше по 20 лв. и е ходила в най-невероятни часове по нощите и винаги са се държали много добре и е имало дежурен лекар да я види веднага и цената е била една и съща.за раждането плати 1100 беше секцио и въпреки,че лежа няколко дни повече,защото имаше накакава инфекция от преди не са й искали допълнително никакви пари.Сигурно има значение дали искаш да останеш по твое желание или се налага-все пак не е хотел.За болки казваше,че почти е нямала...непрекъснато ги обезболяват първите 48 часа  , ако искаш ти дават и свещички след това за тия дето най не носят на болка.Беше много доволна от екипа,но не помня кой беше лекаря й.

# 32
  • Мнения: 135
Мисля,че всички са наясно че не е хотел...Имах причина да искам да остана,макар и не толкова наложащо-аз просто съм ужасно страхлива,затуй казах пожелание Joyно пък 60лв.си е сума.Всеки би платил и плаща,но в случай че се налага.Главно исках да кажа че все пак се плаща за престой Peace

# 33
  • Мнения: 134

 Раждах в Селена на 5.12 миналата година и съм страшно недоволна,ужасно,ужасноооо. Тези хора те гледат като на 60-100 и т.н  лв. Ненормална работа. Искам да попитам какво  точно ви хареса там(към раждалите)???  Толкова мързелив персонал,нямам думи.
 А прочетох в постовете ви въпроси относно   анестезиолозите-ами за 5 мин попълваш безсмислена анкета,която спокойно можеш да попълниш и в деня на раждането...,но пак как да ти приберат още 20 лв. Нито се правят проби,нито те тестват за алергии ,нищо ,на късмет.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
мен ме тестваха за упойките

# 35
  • Мнения: 47

 Раждах в Селена на 5.12 миналата година и съм страшно недоволна,ужасно,ужасноооо. Тези хора те гледат като на 60-100 и т.н  лв. Ненормална работа. Искам да попитам какво  точно ви хареса там(към раждалите)???  Толкова мързелив персонал,нямам думи.


Я пак, ти сигурна ли си, че за Селена говориш??!! Къде го видя мързеливия персонал, че май не е там!? В Селена ти става чак неудобно от внимание и грижи. Когато аз раждах имаше някакъв бум, беше пълно, имаше родилки и на втория, аз и още една мама даже бяхме на третия етаж. И въпреки това през пет минути акушерките бяха при нас, качваха горе бебчовците. А и най-важното - винаги усмихнати, приветливи, изключително внимателни и любезни. Чудиш се откъде толкова енергия!
Имам много лош спомен от друго едно родилно, на няколко мерта от Селена, където с часове никой не те поглежда, а ако имаш зор и натиснеш алармата, едва ли не ще те набият, защото си им нарушил спокойствието! С това родилно бих свързала думите ти, но не и със Селена!

# 36
  • Мнения: 65
valeri08 когато ходех на посещение в "Селена" при сестра ми и при други родилки по десет пъти акушерки влизаха в стаята да я видят как е и да питат дали има нужда от нещо,помагаха й да кърми,носеха й бебето когато поиска и чистеха стаята по два пъти на ден,да не говорим,че й докторът и намираше време  всеки ден да я види лично без значение дали той е дежурен в момента..........това ако на теб ти идва мързеливо честно незнам какво би искала да получиш  #CrazyИ анестезиологичната консултация е безплатна...сестра ми каза ,че е имала алергии в миналото и веднага я изпратиха на тестуване за всички упойки.Следващият път можеш да си раждаш във ВМИ или Окръжна и да дойдеш пак да ни кажеш за персонала Laughing Laughing

Последна редакция: пн, 11 май 2009, 08:41 от kalina_ianeva

# 37
  • Мнения: 134


  Да бе и мен през 5 мин ме питаха имам ли нужда от нещо,ама супер мили. Аз ,примерно,казвах,че ми трябва нова нощница(бях след секцио), те отговаряха добре и си чаках с часове. Да не говоря за системата.  Влизат и ме питат имам ли нужда от нещо,аз отговарям,-ами някой трябва да смени системата.че изтича,- :Добре: и вече след 4ти час звъня на рецепцията някой да дойде. Носят ми бебе- очичиките целите в гурлички, аз ги моля да и избършат очичките-същото,Добре< и след дългото чакане ,взимам бебето и обикалям да търся памук  и разтвор. Носят ми бебето наакано и сестрата ми казва с наи-спокоен тон,-Ми то не е преобувано от 6 сутринта(12ч,обед). (съответно се прибрахме със зачервено дупе).Изписаха ме на 4 ден,вместо на 5,познайте защо.   А колко пъти ходих да ги търся в пушилнята,защото на малката ревеше гладничка,а те ме убеждаваха ,че млякото  и стига. Много им се свидеше. На третия ден дойде при мен една от акушерките и ми каза-а бе верно яде повече детето-
Но най-най най  ужасното беше,че ме излагаха за кравната група на малката. Изсипа се цялата болница да ме убеждава да си закупя необходимата ваксина. След молба за повторни изследвания в независима от тях лаборатория ,се оказа ,че детето е с кръвна група А-,странно ,нали? АЗ и бащата сме също с резус фактор -
 За мен това,че са мили не означава нищо. Предпочитах да не са толкова,но да си вършат работа качествено и коректно.
valeri08 когато ходех на посещение в "Селена" при сестра ми и при други родилки по десет пъти акушерки влизаха в стаята да я видят как е и да питат дали има нужда от нещо,помагаха й да кърми,носеха й бебето когато поиска и чистеха стаята по два пъти на ден,да не говорим,че й докторът и намираше време  всеки ден да я види лично без значение дали той е дежурен в момента..........това ако на теб ти идва мързеливо честно незнам какво би искала да получиш  #CrazyИ анестезиологичната консултация е безплатна...сестра ми каза ,че е имала алергии в миналото и веднага я изпратиха на тестуване за всички упойки.Следващият път можеш да си раждаш във ВМИ или Окръжна и да дойдеш пак да ни кажеш за персонала Laughing Laughing

 Не е безплатна консултацията,платих си 20 лв. То даже на регистратурата си има ценоразпис.А  следващия път ,не знам къде ще раждам,ама със сигурност ,няма да е прехвалената болница.
 

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
valeri08 ,това,което описваш е ужасно.

Пре нас преди два месеца и половина не беше така.Явно зависи на кого попаднеш newsm78

# 39
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
и аз съм доволна от престоя си в болницата
а някои да знае нещо за празника за 1 юни дали ще има тази година  newsm78

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
dani_gangova ,знам че ще има,но не пращат покани на всички.Незнам защо.Но нищо не пречи на 1 юни да наминем от там.

# 41
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
dani_gangova ,знам че ще има,но не пращат покани на всички.Незнам защо.Но нищо не пречи на 1 юни да наминем от там.
а някои дали е получил вече покана
и дали ще е на първи юни то май понеделник се пада
аз по принцип водя там малкия на консултация и като отидем другия път към 20 май ще питам за празника

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
после ще кажеш какво са казали Peace

# 43
  • Мнения: 65
Празникът тази година ще е на Гребната база,само това знам......

# 44
  • Мнения: 96
Олеее, ама какви са тия лоши отзиви? Значи за второто раждане да не ходя в Селена.....

Общи условия

Активация на акаунт