запек

  • 3 404
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 17 592
Прясното мляко също разхлабва, както и (твърдят, не съм пробвала) лъжица суров зехтин (или олио)...

# 31
  • Мнения: 8
прясно мляко и сини сливи ми помагаха, а също и прясно изцедени  фрешове

# 32
  • Мнения: 233
1 кг по-течни плодове... киви, круши, сливи или компот Прясното мляко запича и газове образува, кисело мляко разхлабва
 

# 33
  • Мнения: 9 776
Предполагам, че всичко е написано вече, не ми се чете Laughing, но аз лично нямах никакви проблеми през цялата си бременност и си го обяснявах с подходящата храна и неконсумирането на сладки неща, които иначе много обичам.

# 34
  • Мнения: 2 259
Аз пък като   ме запече,нещо сладко и кафе и съм стрела в повечето случаи.

# 35
  • Мнения: 334
Рецепта с доказан ефект /от Дюканския режим/ - сутрин на гладно чаша кисело мляко с две лъжички овесени трици. Тази комбинация има невероятен ефект, и е много полезна, служи за прочистване на организма. Аз отдавна престанах с диетуването, но овесени трици хапвам всеки път, когато усетя, че коремчето ми не слуша Laughing Успех!!!!!!!!!

# 36
  • Мнения: 2 447
Повече течности,пресни плодове,овесени ядки,прясно мляко....и всякакви разхлабващи храни

# 37
  • Мнения: 48
На мен лично ми действаше добре ленено брашно- 1с.лъжица с малко водичка вечер и сутрин със събуждането- в тоалетната.  В момента съм на зелена салата всака вечер и ефекта е същия /и малко по-зелен/ Joy

# 38
  • Мнения: 239
Зелена салата и също е добре и киви много помага  Peace

# 39
  • Мнения: 645
На мен ми помагаха сините сливи и прясното мляко PeaceМоже и дуфалак.

# 40
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Дуфалак - с разрешението на чичко доктор все пак, лекарства по свое усмотрение не смеех да пия, а от бабешките илачи при мен нищо не помага по принцип.

# 41
  • Мнения: 204
Дуфалак,киви и много те4ности.

# 42
  • Мнения: 108
Аз страдах от запек преди да забременея. Странното беше, че след като забременях този проблем се изпари и не мога да си обясня как. Явно се дължи на факта, че започнах по-внимателно да подбирам какво ям, пиех повече течности и постоянно бях в движение. А и явно в корема ми нямаше място за нищо друго, освен за бебето  Laughing. Сега започва сезона на салатите, зеленчуците и плодовете. Хапвай си повече от тях и мисля, че всичко ще е както трябва. Само веднъж ми се случи по време на бременността да се запека и то беше заради чешмяната вода. Пих две-три лъжици рициново масло и всичко се оправи.

# 43
  • Мнения: 2 259
Само веднъж ми се случи по време на бременността да се запека и то беше заради чешмяната вода. Пих две-три лъжици рициново масло и всичко се оправи.
Това направо ме разби с водата. #Crazy
Сериозно ли? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт