Мнения за "Лаксит Компакт" на Д-р Тошков

  • 32 269
  • 34
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 529
Ще съм благодарна да споделите мнения и отзиви за хапчетата "Лаксит Компакт" на Д-р Тошков - билков продукт за лениви черва и хроничен запек. Листовката звучи добре, но ми е интересно да чуя какво мислят хора, които са ги приемали и/или ги приемат в момента. Доволни ли сте? Постигна ли се желания ефект? А нежелан такъв дали се появи?

Благодаря!
  bouquet

# 1
  • Мнения: 2 011
Помня , че една приятелка си оправи стомаха с тях но не само  с тях , приемаше и някаки трици с кисело мляко сутрин и вечер.  Peace

# 2
  • софия
  • Мнения: 2 140
При мене лично нямаше ефект.Но нищо не ти пречи
да пробваш.Всичко е много индивидуално.Успех! Peace

# 3
  • Мнения: 2 110
Ако не помогне ,няма да навреди !

# 4
  • София
  • Мнения: 529
...нищо не ти пречи да пробваш.

Това е много съществено и определено искам да съм сигурна, че дори и да не помогне, поне няма да навреди.  Peace

Мерси!  Hug

П.С. ♥ Си-си ♥, на това му викам аз "телепатия".  Hug

# 5
  • Мнения: 3 157
А аз му викам писане на клавиатурата,колкото да не заспиш.
С какво точно може да ти помогне една пресована слама,♥ Си-си ♥?
Този пишман-доктор може да излекува всичко!Това не е доктор,а магьосник Grinning.Това астма,това бъбреци,хормонални проблеми,белодробни такива,храносмилателни и каквито други се сетите се ,,лекува''.
Интересното е,че без значение какво се лекува,то ,,лекарството'' винаги се състои от 120тб,които се пият по една и съща схема...
Също така някой замислял ли се е как може една лайка на цветове или плод шипка да струва 1-1.50лв,а въпросните смески,съдържащи 7-8 вида билки са толкова евтини.

# 6
  • София
  • Мнения: 529
А аз му викам писане на клавиатурата,колкото да не заспиш.
С какво точно може да ти помогне една пресована слама,♥ Си-си ♥?
Този пишман-доктор може да излекува всичко!Това не е доктор,а магьосник Grinning.Това астма,това бъбреци,хормонални проблеми,белодробни такива,храносмилателни и каквито други се сетите се ,,лекува''.
Интересното е,че без значение какво се лекува,то ,,лекарството'' винаги се състои от 120тб,които се пият по една и съща схема...
Също така някой замислял ли се е как може една лайка на цветове или плод шипка да струва 1-1.50лв,а въпросните смески,съдържащи 7-8 вида билки са толкова евтини.

Има резон и същевременно не съвсем... Това са билки, да. Билките лекуват или поне спомагат за лечението на много болести, да. Доколко илачите на Д-р Тошков се различават само по името на шишенцето, не знам. Не знам дали "лекува" обаче е точната дума... В листовката на таблетките тя не се употребява нито един път. Там фигурират следните глаголи: "допринася", "съдейства", "въздейства". И хранителна добавка от 7,80 лв. аз лично не бих охарактеризирала като "евтина".
 Peace

# 7
  • Мнения: 3 157
Ок,калкулирай цените на всички билки,които би трябвало да се съдържат във въпросните 120 таблетки и хайде пак да говорим.

# 8
  • София
  • Мнения: 529
Не, няма да калкулирам нищо. Обаче ще разбера дали написаното в листовката отговаря на истината и така ще си направя изводите. Ако цената беше 20 лв., щеше да е кожодер; ако беше 2 лв., щеше да е шарлатанин; а като е 8 лв. значи е просто лъжец...  ooooh! Тя, параноята, по хората ходи... Няма угодия...

Но пак ще говорим, де!

  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 157
А как ще го разбереш?Ще пратиш опаковка в лаборатория за да изследват какво съдържа или имаш друга идея?
В случая цената е първото,но не единствено нещо,което трябва да те предупреди,че нещо не е наред.Не става дума за угодия,а за това дали за тази цена ти реално можеш да получих това,което се преполага,че се съдържа в опаковката.
Ще следя с интерес експеримента ти.Успех!

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Майка ми го пиеше и при нея имаше ефект.

Аз лично им казвам - универсални треволяци  Crazy Въобще не вярвам на хаповете на тоз човек. Naughty

# 11
  • Мнения: 3 157
Шани,знаеш ли какво е плацебо-ефект?
Ефекта слабителен ли е бил или разхлабване(защото едното е напълно възможно,а другото-не)?

# 12
  • София
  • Мнения: 529
След 10 дневна редовна употреба на "Лаксит Компакт" смея да твърдя, че ефект има. Лично аз съм доволна и бих препоръчала тези таблетки на хора с оплаквания.  Peace

Честно казано, не мога да схвана разликата между "слабителен" и "разхлабващ", но ефектът е, да го наречем, "смекчаващ".  Mr. Green

Най-вероятно реакцията при различни хора ще бъде различна, затова аз говоря само от мое име.

  bouquet

# 13
  • Мнения: 3 157
За какви оплаквания го препоръчваш-запек или наднормено тегло?Всъщност това е разликата между слабителен и разхлабващ.

# 14
  • София
  • Мнения: 529
За какви оплаквания го препоръчваш-запек или наднормено тегло?Всъщност това е разликата между слабителен и разхлабващ.

Мисля, че запекът и наднорменото тегло са свързани, но според мен основното предназначение на Лаксита е да регулира дейността на чревния тракт, така че определено за запек помага. Това, от своя страна, би следвало да спомага и за намаляване на наднорменото тегло, но само като следствие. Не съм специалист обаче и не смея да коментирам в детайли.

  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт