SportsDirect.com - 1!

  • 83 796
  • 708
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 29
Въйййй...
Нямаше ме малко време ,и сте изнаписали суматия страници. Laughing немога да ги изчета  Laughing.Голямо пазаруване.Сега се заемам да чета.

# 676
  • Мнения: 13
Някой може ли да ми даде размери на  мъжки тениски или блузи на размер  L , XL  ,  или  M ,   на  Kangol   , Everlast ,  Karrimor  .

# 677
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравей малко ми поизясни нещата,сега да продължа да досаждам на някои модели има С,  а други няма номер 3 и номер  С3 едно и също ли означават?Извинете ме за досаждането

# 678
  • София
  • Мнения: 588
Някой може ли да ми даде размери на  мъжки тениски или блузи на размер  L , XL  ,  или  M ,   на  Kangol   , Everlast ,  Karrimor  .

На Everlast имаме мъжки суитчъри L - отговарят си точно на номера (макар да знам, че звучи супер неопределено Mr. Green). Довечера мога да премеря точни размери, ако някой друг не даде инфо междувременно Peace

# 679
  • Мнения: 13
ок ще изчакам  питах защото имаме един на Lonsdale М  но е огромен и според мен отговаря на 2 XL 

# 680
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ще има ли обща поръчка, да знам дали да се ровя да търся линкове?  newsm78

# 681
  • Сливен
  • Мнения: 62
Момичета, защо не мога да се регистрирам в сайта. Днес цял де опитвам, стигам до някъде и   
http://www.sportsdirect.com/500.aspx?aspxerrorpath=/Profile/General.aspx      
Каза ми да чакам емейл на пощата си, но нищо не е дошло вече няколко часа.
Как мислите, къде е проблема, при мен или нещо със сайта? newsm78

# 682
  • Мнения: 13
аз се регистрирах преди няколко дни но нямам нищо на мейла от тях  но в сайта си влизам без проблем с име и парола

# 683
  • Сливен
  • Мнения: 62
аз се регистрирах преди няколко дни но нямам нищо на мейла от тях  но в сайта си влизам без проблем с име и парола
Направих го, вкарах си адреса, напълних си кошницата и си платих Crazy
Кошницата ми се е изпразнила  и поръчката  е отразена в Order History  в My Account.
Получих и  потвърдителен имейл от тях и SMS от банката ми че са изтеглени еди си колко от сметката ми  Grinning
Ред е на имейла,  с който ще ме уведомяват че поръчката е изпратена и „тракинг“ номера. Дано всичко е наред baby_neutral 
Още веднъж благодаря на всички, които се отзоваха на въпросите ми  Hug

# 684
  • Мнения: 368
Да ви питам аз пазарувам с карти на банка ДСК който пазарува с друга карта да каже дърпат ли парите по два пъти  ooooh!

# 685
Да кажа какво стана с моята поръчка и така изпратиха ми това, което те си бяха намислили - само три продукта, от общо 44, дръпнаха си колкото пари им трябва и останалите ги отблокираха днес. Не отговориха на нито един email, защо така процедират. Отгоре на всичкото като изписали адреса ми, не са отбелязали кой е номера на апартамента, та тия от прехваления  DHL не искаха да дойдат на адреса, щото имало само номер и вход, но не и апартамент , та ходихме да си го вземем лично пакета. Мисля, че никога повече не бих рискувала да се занимавам с тях,  другия път може да решат да изпратят само долнището на банския и едната обувка например.
На сайта има изписани правила за жалби на клиенти -  hahaha , тия майтапят ли се с нас.

# 686
  • София
  • Мнения: 588
ок ще изчакам  питах защото имаме един на Lonsdale М  но е огромен и според мен отговаря на 2 XL 

Постарах се да премеря суитчърите - имаме два, с цип и качулка, не намерих точно такива модели на сайта. Ширината на гърба - от подмишница до подмишница е 60 см, дължината - на гърба от врата надолу - 63 см, ръкав (мерила съм го от врата, защото няма шев на раменете) - 74 см. Всъщност трябваше да премеря дължината на ръкава до подмишницата, ама кой да се сети  Crazy
Дано ти помогне да се ориентираш колко са големи Hug

# 687
  • Мнения: 131
аз пък като си поръчвах сама скоро като имаше код за БД нямах никакви проблеми,всичко което бях поръчала дойде тоно след седмица на адреса ми,за запориране на парите не мога да кажа,защото пазарих с на мъжът ми картата,а там имаше доста пари,а и не я ползваме често тази карта и незнам въобще дали са блокитали пари

# 688
  • Мнения: 194
Здравейте на всички.
Да се похваля само, че успях да пусна първата обща поръчка(на адрес в БГ) - благодарение на 1 пост Hug
Имам я вече в моите поръчки, паричките са блокирани, имам си и потвърдителния мейл с номера на поръчката - не тракинга, а този при самото валидиране. Остава да се моля само, че като за нов акаунт няма да ми кенсализират нищо от артикулите и ще гледат да ме зарибят(не че има нужда, аз вече достатъчно се зарибих), че сумата беше около 322 паунда с шипинга newsm78
Да попитам какви са впечатлинеята от първата поръчка - минава ли без проблемно или.... ще бера ядове???

Последна редакция: вт, 19 май 2009, 12:32 от ANNAFACE

# 689
  • Мнения: 29
  Нова темичка
Приятно и безпроблемно пазаруване

Общи условия

Активация на акаунт