За диетите и останалите членове от семейството?

  • 3 525
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 180
При мен с отслабването проблема е такъв, че мога да ям всичко и в каквито количества искам, дамо дето трябва после да я изгарям някъде тая енергийка. А като си седя по цял ден на стола в офиса, и си возя задника в колата - не става тая работа с горенето.
Така че за момента единственото спасение е май да се яде по-малко и само салатки.
Добре, че сега е лято, че зимата този режим е невъзможно да се спазва.

Все пак, кой има наблюдения някоя диета да "работи", а да не е сложна за спазване - да не трябват всеки ден някакви специални неща в определено време?

# 16
  • София
  • Мнения: 3 421
ето това ми е най големия проблем.
Моя мъж  ми заявява"Аз не съм на диета Crossing Arms"
като не седна на масата с него се цупи Sick
Ако пък тръгна да готвя на мен ми е много трудно да издържа да не опитам.През деня успявам да удържа положението ,но вечер........
Като седнем на салатка и аперитив и забрави за диетите.
Мислех си че само аз съм такава "слабохарактерна"
При мен с отслабването проблема е такъв, че мога да ям всичко и в каквито количества искам, дамо дето трябва после да я изгарям някъде тая енергийка. А като си седя по цял ден на стола в офиса, и си возя задника в колата - не става тая работа с горенето.
Така че за момента единственото спасение е май да се яде по-малко и само салатки.
Добре, че сега е лято, че зимата този режим е невъзможно да се спазва.

# 17
  • Мнения: 33
Привет и от мен!
Аз също имам проблем с волята, все си казвам ,,от утре", но не издържам. Много обичам шоколадови изделия. Чувала съм за някаква ,,шоколадова диета", но не мога да намеря нищо конкретно. Ако някой знае нека я сподели.

# 18
  • Мнения: 46 518
Привет и от мен!
Аз също имам проблем с волята, все си казвам ,,от утре", но не издържам. Много обичам шоколадови изделия. Чувала съм за някаква ,,шоколадова диета", но не мога да намеря нищо конкретно. Ако някой знае нека я сподели.

Яж по един шоколад Милка на ден + литър прясно мляко. Аз за 2 месеца свалих почти 8 кила, същетано с по 100 коремни преси. Но не твърдя, че е здравословно, а и си е глад общо взето.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 544
Свеки готви... Аз по принцип не ям от нейните манджи защото имам киселини и от токт казвам че съм на диета.. и така по принуда не ям много..

# 20
  • Мнения: 507
Много ми е трудно. Като сготвя нещо вкусничко и мъжленцето като ми се примоли да му правя компания ..........  ooooh!

Пък нали сме с добри сърца и не можем да отказваме newsm53

# 21
  • София
  • Мнения: 9 478
същетано с по 100 коремни преси.
Леле, как го правите това с по 100 преси на ден! ooooh!
Никол, браво на теб! Grinning
Адски ме мързи и стигам до 15, ако въобще съм започнала да ги правя! Embarassed Rolling Eyes
Отивам да се срамувам в ъгъла! Sad

# 22
  • Мнения: 46 518
същетано с по 100 коремни преси.
Леле, как го правите това с по 100 преси на ден! ooooh!
Никол, браво на теб! Grinning
Адски ме мързи и стигам до 15, ако въобще съм започнала да ги правя! Embarassed Rolling Eyes
Отивам да се срамувам в ъгъла! Sad

Аз не наведнъж, на серийки  Wink Първата към обяд- 20 броя и после през деня още 2 серии по 40  Grinning

# 23
  • София
  • Мнения: 9 478
А бе, браво за ентусиазма, дето го имаш! Mr. Green

# 24
  • Мнения: 33
Ох,момичета , и от мене нищо не става, направя десетина преси и след седмица започвам пак и така до безкрай. Днес изядох един млечен шоколад и то от големите, сутринта една шоколадова вафла, но пък друго нищо, освен кафе и чай. За вечеря мисля да хапна един огретен само. Това според вас много ли е?

# 25
  • Мнения: 2 032
Maxell, ни дей тъка, жина  Simple Smile ни моиш яди шукулади па да услабваш...ша си объркаш кръвната захар, па и метаболизма шъ умешиш  Stop

# 26
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Малкият е на детска кухня.
За себе си приготвям отделно съгласно диетичния ми режим.
Отделно готвя за таткото и каката.
Малко ми е трудно, но не че се изкушавам, а защото ми е много кът времето.

Трудно е да се готви, докато сме на диета, но не е непостижимо.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт