Пролетта през Шумен преминава, лятото след нея се задава...

  • 20 628
  • 284
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 128
Благодаря Ви много на всички за пожеланията!

Да почерпя за здравето на Дени


       

Ние изкарахме много добре. Реших да отидем на заслона, на който ходихме с вас лятото, и изобщо не съжалявам за решението си. Дени се набесня на воля, хапнахме, пийнахме, мъжете поиграха футбол (така изтрезняха  Rolling Eyes че някои доста бяха втасали), , абе като цяло беше много хубаво. Бях купила и много балони и голям надпис  newsm59 , но имаше доста силен вятър и ня можахме да ги сложим, но и без тях минахме. Догодина живот и здраве - пак "на зелено"!!!

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 21:27 от dibo

# 31
  • Мнения: 5
Даре, честита рожденничка! Да е жива и здрава сладураната Деничка! Да расте усмихната и щастлива!  bouquet

# 32
  • Мнения: 112
Дари сори за късното пускане на поста, ама съвсем съм  Sick днес. Мислех, че ще се оправям ама тая вечер пак вдигнах висока Т.  Лелеееееее пред умирачка направо. ooooh! Утре отивам на консултация, поне там нещо да ми кажат кво да правя. Tired
Да поздравя отново, да ти е жива и здрава рожденничката и много да те слуша. После снимки да ни пуснеш да не забравиш...  photo

# 33
  • Мнения: 131
привет мамчета,аз случайно се натъкнах на тази темичка,иначе се разписвам в На пазар/най-вече/,браво на вас много хубава темичка,ще ви следя и ще се включвам като имам време

# 34
  • Мнения: 1 128
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ГАЛИН!

Пожелавам ти да бъдеш слънчево дете, да имаш истински приятели, да радваш мама и тати, и с много фантазия и детски мечти да гледаш на света.

Бъди жив и здрав, много усмихнат и добър!




# 35
  • Мнения: 4 370
за Галин:
[/b]

# 36
  • Мнения: 2 609
Честит рожден ден на Галин!
Да е жив, здрав и много щастлив!



# 37
  • Мнения: 4 370
ето малко снимки от нас: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=361666&pid=11486271

Даре, чакаме твоите от РД!

# 38
  • Мнения: 5
Мерси много на всички за пожеланията!
Изкарахме си чудесно ето и малко снимки!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=362487

# 39
  • Мнения: 2 609
Рали, честит имен ден!
Много здраве, късмет и усмивки!
Успешна седмица и здраво и ревливо бебче след няколко дни! Heart Eyes



Честит празник и на всички останали!

# 40
  • Мнения: 122
Много съм пропуснала , но с тая работа нямам време.
Честит рожден ден на Дени и Галин. Даре, Мариана да са ви здравички дечицата и много да ви слушат.
Честит имен ден на всички , които празнуват днес и тези, които празнуваха вчера.

# 41
  • Мнения: 112
Хайде да почерпя за имения си ден.............
Кари благодаря ти да ти се връща след няколко месеца.

# 42
  • Мнения: 903
Рале, честито и от мен на патерици. Присъединявам се към пожеланията на Кари  bouquet
Ние пак сме болни, само Сиска де, та затова не ми остава време да влизам.Тази година в рамките на няколко месеца хващаме от този дрислив грип с Т. Много гаден бе, аман вече.

# 43
  • Мнения: 5
Рали честит имен ден със закъснение,желая ти здраве и радост!
Леко раждане и здраво бебе!

# 44
  • Мнения: 4 370
Рале, честит имен ден и от мен със закъснение!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт