Светът се е побъркал

  • 4 476
  • 98
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 274
Доди, едни са внаниачени да си поддържат колата , други - телата и т.н. Всеки си има приоритет. Но ако мъжа ти се застоява все по-често и по-дълго пред огледалото, да знаеш че най-вероятно е забил нещо русо с големи цици.  Hug

# 91
  • Мнения: 1 394
Опазил ме Господ от такъв мъж,дето дреме пред огледалото и се конти като миска.Ама виж,ако нещо такова се случи-мерси че ме светна! Mr. GreenИ по-скоро би си паднал по чернокоса или червенокоса...пък знае ли се....човек се променя  newsm78
Ако вземе много да се конти....наемам детектив! newsm53

# 92
  • Мнения: 274
Доди, този котарак от аватара ти мноо дразнещ. Гъза ли си чеше в нещо, кво прави...?

# 93
  • Мнения: 1 394
Ти гледал ли си филма?Ако не си-тледай го и ще разбереш какво прави-сценка от филма е!И ....на мен си ми харесва!
А и се отклоняваш от темата.Ако искаш може и за котарака   да пуснем тема,нямам нищо против.Мисля,че аватарите се обсъждат в още две теми....намери ги и в двете съм публикувала.

# 94
  • Мнения: 2 196
Абе докато не започнат мъжете да си слагат масово силикон, екстеншъни и ноктопластика, всичко е в приемвливи граници. Laughing

# 95
  • Мнения: 1 394
Има и такива дето си слагат.....ама те вече май са се отписали от мъжкия пол  Thinking

# 96
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И мъжът ми започна да ползва епилатора ми.Това добре,наистина изглежда много по-добре без косми навсякъде,маникюрът също оправадавам.
Но напоследък масово момчета на 15-16 години си скубят веждите тип Лео от Биг Брадър.Това вече ми се вижда педалско.Но може би и с това ще свикна. Mr. Green
 

# 97
  • Мнения: 1 224
Доди, този котарак от аватара ти мноо дразнещ. Гъза ли си чеше в нещо, кво прави...?

Joy
Ех, Марадона, Марадона..

П.П Къде ми е автографа от Колин Фарел ?  Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 155
И мъжът ми започна да ползва епилатора ми.Това добре,наистина изглежда много по-добре без косми навсякъде,маникюрът също оправадавам.
Но напоследък масово момчета на 15-16 години си скубят веждите тип Лео от Биг Брадър.Това вече ми се вижда педалско.Но може би и с това ще свикна. Mr. Green
 

Абе, ако трябва да се прави от една вежда две, да скубят задължително. Ама от гаетани няма нужда  newsm62

Общи условия

Активация на акаунт