ПЛЕТАЧКИТЕ не се поколебаха,наградите в конкурса те обраха

  • 18 299
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Привет!
Имам молба към Вас момичета. Моля, ако може да ми обясните процеса "колосване". От Вашата тема взех схемичките на две кошнички на една кука и искам да ги колосам. Единственото което знам за този процес е, че кошничката трябва да я топна във вода със захар - но колко топла трябва да е водата и на какво количество вода колко захар трябва да сложа си нямам на идея.
Ако може да го прочета някъде и в библиотеката Ви - само ме ориентирайте къде да търся.
Предварително Ви благодаря.

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЧКАТА!   bouquet

# 301
  • Мнения: 3 550
Аз колосвам с брашно, други - с натурално нишесте, защото е по-бяло. На половин литър вода 2 с.л. с връх брашно.

# 302
  • Мнения: 62
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СТЕЙСИ,КАЗБИ И МАЩЕРКА!
Бъдете живи,здрави и много обичани!Нека вашите сръчни ръце носят радост на всички около вас и на всички нас !

# 303
  • Мнения: 2
steisi а можеш ли да ми кажеш как точно става цялата процедура на колосването?

# 304
  • Мнения: 86
Аз май се включвам само като има някакъв резултат от моето плетене  Rolling Eyes ! Честит рожден ден на всички рожденички   bouquet !
Преди време в темата се обсъждаше едно започване и от там ми дойде идеята да оплета блуза на дъщеря ми ! Ето я и нея:

# 305
  • Русе
  • Мнения: 20
Честит рожден ден, Суха мащерка! Бъди здрава, щастлива и обичана! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Mirostanka, много красив пуловер!

# 306
  • в баира
  • Мнения: 861
mirostanka : Много е красива блузката!

# 307
  • с.Николово, обл. Русе
  • Мнения: 707
Благодаря за отговора Steisi.    smile3525

# 308
  • Мнения: 52
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ РОЖДЕННИЦИ!


  :bouquet

mirostanka: Блузката ти е много сладка.

# 309
  • Мнения: 0
Честито на рожденичката!!!

mirostanka - като видях самата плетка, не ми хареса особено, но блузката е станала много хубава   Hands Clap

# 310
  • Мнения: 2
Честито и от мен на рожденичката  bouquet                                                                                                                                                                                                                           mirostanka много ми харесва блузката на малката.Браво справила си се страхотно.

# 311
  • Мнения: 1 523
mirostanka ,страхотна интерпретация на мотива!  bouquet
 Заповядайте в новата тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=383813.new#new !

Общи условия

Активация на акаунт