Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 31-та тема

  • 53 906
  • 368
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 9 111
Гелева, страхотни палачинки - още утре ще ги приготвя и аз.

а боб кога  Wink

# 151
  • Мнения: 623
едва смогвам да ви изчета....докато се запиша,ще дойде новата най-вкусна тема! А и какви красоти има тук,препълнила съм си папката с рецепти.Днес при мен:
  зеленчукова супа за децата
  аз хапнах и омлет с гъби
  а също и какаови кексчета с
                                                                                                                                    аерошоколад - за снимките им
                                                                                                                                    си играх в пъти повече,
                                                                                                                                    отколкото,когато ги правих  Simple Smile

# 152
  • София
  • Мнения: 372
Оризови кюфтенца на фурна от Йоли   bouquet

# 153
  • Мнения: 9 111
addicted™ , много хубави кюфтенца, нали?

Закуска тостер-джоб, от това тесто, което пък бе направено на джобове по този начин

# 154
  • Мнения: 1 679
Гелева, страхотни палачинки - още утре ще ги приготвя и аз.

а боб кога  Wink

Е как кога - вчера имаше леща, а боба го пазя като стане наденичката /събота - неделя/ - такава е поръчката в заведението.

А палачинките ще ги направя както оригинала - със спанак Mr. Green  Hug

# 155
  • Мнения: 9 111

Е как кога - вчера имаше леща, а боба го пазя като стане наденичката /събота - неделя/ - такава е поръчката в заведението.


разумна заявка за още по-разумно ядене  Wink

# 156
  • Мнения: 2 004
didbu-много вкусни кексчета  Hug Hug

Би ли написала рецептата,когато ти е удобно?
  bouquet  bouquet

# 157
  • Мнения: 389
Снощното ни ядене:

1000 листа от пържолки и картофи



Много неща ми харесаха -

Мама Цо, второто ти панетоне е станало още по-хубаво, едно такова наперено  Peace

Берина, кебапа направо храни от снимката  Grinning

Еси, на това крем карамелче не бих отказала  Heart Eyes

didibu, кексчетата ти изглеждат разкошно, и не само те  Peace

пеп-4o, джобчето е красота  Grinning

# 158
  • Мнения: 11 607
Мама Цо, второто ти панетоне е станало още по-хубаво, едно такова наперено  Peace

Него го пекох във по-висока тенджера. Първото бе в 10 см., втората в 13 см. и има още нагоре и стана сигурно 15-16см. Благодаря! И много вкусно! Установих,че там тайната е в сушените плодове, които се слагат. Сега сложих по-екзотични и аромата е неповторим.....

# 159
  • Мнения: 1 679
Цоцоланке, по коя рецепта приготви Панетоне ?

# 160
  • Мнения: 11 607
Цоцоланке, по коя рецепта приготви Панетоне ?


Пуснала съм и тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=378933.0

# 161
  • Мнения: 1 352
didibu , как правиш супата да изглежда така жълта, лигите ми потекоха.

пеп-4o , тези джобове съм ги пробвала отдавна, но не можах да ги направя Confused, ще се пробвам пак, защото изглеждат много апетитни.

# 162
  • Мнения: 319
Привет и от мен, пак сте забъркали едни вкусотии да се чуди човек как да им устои  newsm12 smile3501

Rumya  Калифорнийска Златна Терска с шоколадов ганаш с нескафе е направо страхотна  newsm10

пеп-4o Пикантно пилешко в пюре от кореноплодни изглежда така апетитно че направо ми иде да си хапна от монитора  smile3521

Мама Цоцоланка хлебните паници със супа на вид са супер не се съмнявам, че и на вкус е така  smile3501
 
Vivian* в твоите 1000 листа от пържолки и картофи направо ми останаха очите  newsm09

Както не съм закусвала направо да не ви разправям  smile3518

То да взема да се спра с похвалите, че то вие и без друго си знаете че всички сте страхотни  newsm51 smile3501 newsm51

От мен снощната ни пица:
и по едно парче за всички

засега толкова УСПЕХ !!!


# 163
  • Мнения: 319
Vivian* как ги правиш тези пържолки

# 164
  • Мнения: 1 425
berina, шоколадовото изкушение изглежда много вкусно.   Heart Eyes Как го правиш? Прилича ми на бисквитен салам... Аз обожавам сладкиши с бисквити Simple Smile
Да подобно Peace......пак с бисквити и масло,но добавям един черен шоколад разтопен и няколко лъжички какао,също и една кафена чашка течна сметана......сложих и орехи и стафиди и стана направо шоколадово изкушение....... Crazy

Общи условия

Активация на акаунт