Sky Face крем - първи резултати

  • 72 031
  • 193
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 93
Съвсем случайно попаднах на тази тема. По принцип пиша в другата. Доволна съм от крема, но се заинтригувах от горния линк. Виждала съм това масло да се продава само в ebay, а сега са го пуснали и българска фирма. Изглежда го препродават, понеже в ebay струва около 15лв., а те го дават за 22лв., но поне си спестяваш разправиите по доставка. Бих поръчала едно флаконче да видя и от него какъв ще е резултата, понеже е по-концентрирано. Чакаме отзиви от Silvia L  Flutter

Душичке, би ли казала малко повече? От колко време го ползваш и какви резултати си постигнала до момента?


Ползвам го от около 1 месец и наистина забавя растежа. Не прави чудеса, но мисля, че по-нататък ще видя реалните резултати. Засега единствено мога да кажа, че успокоява кожата и я прави мека и свежа. А за колко време ще стигне, зависи от това колко мажете от него и на каква площ от тялото.  Peace

# 46
  • Мнения: 1 531
Мога ли да помоля тези които го ползват по отдавна да споделят за колко време стига 1 опаковка и дали се разреждат космите или само забавя растежа?

и двете . забавя се растежа и се разреждат. станаха много тънки и излизат супер лесно с колата.

# 47
  • Мнения: 1
Мога ли да помоля тези които го ползват по отдавна да споделят за колко време стига 1 опаковка и дали се разреждат космите или само забавя растежа?

и двете . забавя се растежа и се разреждат. станаха много тънки и излизат супер лесно с колата.
[/
quote]
         Откога ползваш крема?

# 48
  • Мнения: 21
Аз в понеделник ще си го купя. Ходих до аптеката внашия град, където го има и казаха, че са го купили .. и така ще изтрая още 2 дена за това чудо  baby_neutral

# 49
  • Мнения: 1 324

Ползвам го от около 1 месец и наистина забавя растежа. Не прави чудеса, но мисля, че по-нататък ще видя реалните резултати. Засега единствено мога да кажа, че успокоява кожата и я прави мека и свежа. А за колко време ще стигне, зависи от това колко мажете от него и на каква площ от тялото.  Peace

Благодаря ти много!  Hug Дано и при мен има резултат.

# 50
  • Мнения: 7 748

а подкожни косми появяват ли се?

# 51
  • Мнения: 3 698
Привет момичета   bouquet,
аз от днес също съм с кремчето и ще споделям резултати!

# 52
  • Мнения: 13 626
А колко мл е кремчето? Другата седмица вече отивам да го купя, че при тези хубави отзиви Simple Smile

# 53
# 54
  • Мнения: 13 626
Мерси Simple Smile Като го купя почвам да пиша и аз каква е промяната Simple Smile

# 55
  • Мнения: 431
Момичетаааа, някакви новини? Simple Smile Ползващите кремчето, доволни ли стееее!
Много ми се иска да го купя, но се опасявам да не се окаже пълна глупост  Sad та затова много се надявам да видя окуражителни резултатииии

# 56
  • Мнения: 3 641
Момичета, а при бременност противопоказан ли е ? Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 239
Аз съм много доволна и сега ще си купувам втори.Направила съм 5 епилации и съм се мазала по указаната схема.Прилагам го засега само на триъгълника и резултата е невероятен.Никога не съм имала по-гладка кожа с нито един врастнал косъм.Космите растат много бавно и като гледам доста ще разредя епилациите.И като че ли излизат по-лесно и не ме боли толкова.

# 58
  • Мнения: 93
Аз съм много доволна и сега ще си купувам втори.Направила съм 5 епилации и съм се мазала по указаната схема.Прилагам го засега само на триъгълника и резултата е невероятен.Никога не съм имала по-гладка кожа с нито един врастнал косъм.Космите растат много бавно и като гледам доста ще разредя епилациите.И като че ли излизат по-лесно и не ме боли толкова.

На същото мнение съм  Peace Кожата е страхотна  Party

# 59
  • Мнения: 331
Здравеите, много ме заинтригувахте с това крем4е в момента съм в 4уйбина, но като се прибера при 1ва възможност 6те го взема  Peace

Общи условия

Активация на акаунт