Разделно хранене-част 34

  • 18 074
  • 369
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 500
Благодаря ви момичета . Иначе относно кг , да ще карам както до сега , ще си спортувам и така. Не съм се вманиачила , че трябва да съм 50 кила в никакъв случай , аз и така си се харесвам , така , че колкото толкова Grinning. За мен е по - важно да не ям боклуци от рода на чипсове, снаксове, пици и т.н. Едно време това ми беше храната , сега от време на време само ако много ми се дояде хапвам нещо подобно , но честно да си кажа , вече не изпитвам кой знае какво удоволствие като ги ям . Само шоколада ми носи несравнимо удоволствие , ах този шоколад Sunglasses.

# 16
  • Varna
  • Мнения: 603
Здравейте момичета!С вас съм от около десетина дена и съм около минус два килограма, от което съм много щастлива. За сега не съм хапвала нищо сладко, а как ми се яде... Та затова моля ви кажете - ако хапвате шоколад какъв и по колко хапвате?После по колко трябва да се чака до следващото хранене.
И още нещо ако пия прясно мляко (МНОГО ми липсва чаша мляко с  нес кафе сутрин) след него колко трябва да изчаквам?
Благодаря ви предварително и хубав ден от мен  bouquet

# 17
  • Мнения: 1 500
Gabonchi , шоколада е хубаво да го хапваш преди обяд, така знам аз, тогава метаболизма е по -  бърз. Иначе какъв шоколад и по колко - добре е да се консумира черния натурален шоколад, за него уж казват , че не бил толкова калоричен , не знам нямам идея , но аз така или иначе от шоколад не се лишавам така , че изобщо не се съобразявам черен или млечен е  Grinning. Даже бях чела преди време една статия , в която пишеше  , че натуралния шоколад не само , че може да се яде при диети , но и спомагал отслабването ако се яде сутрин . Знам само , както ти казах , че е добре да се яде сутрин , а иначе предполагам , че трябва да чакаш около 2 часа за следващото хранене . Ако пиеш прясно мляко сутрин ,мисля , че пак се чака поне 2 -3 часа преди да хапнеш нещо друго . Аз сутрин гледам да ям първо плодовете , понеже при тях не се чака дълго (само 30 мин средно) , после кафе и след това нещо друго , шоколад , бисквитка и т.н.

# 18
  • Мнения: 492
За сега не съм хапвала нищо сладко, а как ми се яде...

Аз съм чела някъде, че една госпожа казваше, че за да не и се хапва сладко през деня, всяка сутрин си изцежда половин лимон в литър и половина вода, придружени с една супена лъжица мед. И тя казваше, че от медът се пълнее, но от съчетанието на мед и лимон не.

# 19
  • Мнения: 3 371
Здравейте , момичета разделни - неразделни !
Аз , докато се накумя , вие нова темичка сте спретнали ! Ками ,  Hug!
Много ми липсвахте , да знаете Hug! Но , от тичане насам - натам по абитуриента , не ми остава време за нищо . Остава още малко , надявам се да си отдъхна , поне за малко Wink.
Алексче ,  Heart Eyesкак ми липсва твоето кафенце сутрин , с добрите думи за чудесно начало на деня Hug! Щом се чувстваш добре - пости си , само да не отслабнеш много сега .Почна ли наново с тренировките? Аз твърдо съм решила като ми мине цялата дандания , почвам си с тае-бо , така каквото ще да ми казват лекарите. Като гледах в блога тренировките , само дето не заподскачах от кеф. Много ми липсва и явно това си е моят начин да се чувствам във форма , не само физически , но и емоционално  Peace!
Лени ,  Heart Eyesнадявам се , че скоро ще те гушна , а и бебо заедно с теб!
Кюбит ,  Hugстискам палци по- скоро да ти мине гаденето и да се чувстваш все по- добре Praynig!
Аз съм разделна , даже напоследък - стриктно разделна , което не ми е съвсем присъщо - все посягах към някое изкушенийце Wink
Приятна и спокойна вечер ви пожелавам ! Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 63
Здравейте мили мои  Hug
продължавам да съм все така разделна, но има едно нещо което много ме мъчи
значи: вечерям рано, към 7, минават се 3-те часа или там достатъчните за храната която съм консумирала... иииии ако не съм си легнала пак хапвам нещо, плод е, но все пак е храна
чувствам се ужасно  Cry
някой има ли подобен проблем???  newsm78 newsm78 newsm78

# 21
  • Мнения: 1 380
aleks,бе уж постя, но сирене си хапвам.... Mr. Green
Антоан2006, ти май беше писала за aвокадото.Взех си вчера и сега го чакам да узрее.
Една комшийка ми каза да го пасирам и да сложа копър и чесън, но не обичам чесън и си търся рецепта.
Ще съм ти много благодарна, ако ми кажеш как го ядеш. Hug

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 08:31 от sladkish4e

# 22
  • Мнения: 1 500
van4etto88 , спокойно мила , не се чувствай виновна , че си изяла един плод . Плода не е хубаво вечер да се взема по принцип , но не се вманиачавай толкова. Спокойно Wink. Аз какво да кажа като абсолютно всеки ден си хапвам нещо сладко от рода на шоколад или шок. бонбони , а снощи и малко семки. Някой път му се прияжда на човек , освен това имам страхотна нужда от енергия . Аз когато отслабвах ядях Морени и сладолед , много рядко нещо друго "забранено". Не казвам , че това е правилно , но понеже аз не можех съвсем без нищо сладичко си похапвах . Не знам има и друго , понеже наистина никога не съм се ограничавала от сладкото , винаги и преди години като съм била на диети разни съм си ядяла сладко и пак съм слабеела. Знам ли , може да не пълнея от сладкото  Embarassed. (ех де да беше така наистина Grinning).

# 23
  • Мнения: 492
Добро утро хубавици Simple Smile

имам едно въпросче. в блога прочетох , че съчетанието на тиква и захар е строго забрано. но пък в десертите видях, десерт от тиква, съответно със захар. та въпроса ми е мога ли да ям печена тиква поръсена с кафява захара например? Thinking

P.S. поздравления за блога, невероятен е   bouquet

# 24
  • Мнения: 559
Добро утро на всички и от моето трио!
Сега вън е прекрасна утрин и задължително изчезваме в посоко детската площадка! Joy
sladkish4e -За авокадото съм чела,че се комбинира с въглехидрати.Хляб,картофки.Аз си го приготвям ,като го НАМАЗВАМ върху препечени филии вместо масло.Добре узрялото авокадо има такава консистенция-на масло.Ако е зелено има твърдостта на краставица и не е вкусно!Ако е презряло-мирише на гранясало.Като си в магазина,понатискай ги тайничко,но леко.Ако пръстите ти леко потъват-това е идеалният вариант.В добавка ям и домати.Страхотна вкусотия.
svetlane -Смятам,че сладкиша с тиква го пиши като забранен.Тиквата със захар може,но АКО Е СУРОВА!!!Да,не се учудвай.Иначе не става за РХ.
van4etto88 - аз също ям плодове след 4-5 часа от вечерята.Но в нашата къща се ляга около полунощ ,включително малкият калпазанин.И като си вечерял към 20ч,е нормално да не можеш да заспиш от глад .Така,че аз смятам,че не е проблем.Освен разбира се ,ако не си вечеряла разделно и тогава трябва да ядеш плод минимум 8 часа след това хранене.
Лек ден на всички Вии!!!

# 25
  • Мнения: 2 724
Здравейте и от мен.
Gabonchi, добре дошла   bouquet.
Госпожо, специално за теб, с много обич Heart Eyes  http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0100094/img_100094_360410_r.jpg  http://www.sibir.bg/blog/Sommething/?blogPage=blogPreviewArticle&artID=233094
И за всички
Днес съм решила да търся соево мляко, че тези закуски са ми най -трудни при постене.
Аз не обичам хляб ,а плодовете ми остъргват стомаха ,явно съм в такъв период Thinking.
Купих си соево сирене, като няма друго, харесвам си го ,стържа го върху салатата Grinning.
Иначе си готвя отделно за себе си, но гледам да е набързо.
Например, вчера си настъргах сурови моркови и картофи, загрях малко зехтин в тиганчето и задуших зеленчуците, наблегнах на подправките. Стана вкусно.
Хубав ден ви желая, слънце в очите, слънце в косите, топлина в сърцето.......................................

# 26
  • Мнения: 505
здравейте мили момичета,

разделна или не път ме зове, днес заминавам за Барселона.... и май няма да устискам да съм разделна, но жертвите си заслужават,.. като се върна ще се пОправя и край на прегрешенията  Naughty

Алекс, както винаги не пропускаш кафето , благодаря  Hug

Антоан, ще трябва да пробвам тази комбинация с авокадото на филийка...  newsm78 че досега не съм пробвала въобще това зеленчуко-плодово растение

Весел празник   bouquet , че ще съм в липса .......

# 27
  • Мнения: 63
Здравейте в този усмихнат слънчев ден и от мен   bouquet
Антоан и аз като в семейството ти не лягам преди 12, съобразявам се поне малко от малко, ям някой плод приемрно към 22.30-23.00 и след около час си лягам  Whistling

Все още мога да се похваля че това ми е прегрешението, сладко не съм вкусвала от датата в подписа ми  Rolling Eyes , говоря за шоколад, сладки, торти.... и пр. иначе фурми и медец си хапвам по малко  Laughing

# 28
  • Мнения: 559
wily -приятен път и да донесеш снимки!
van4etto88 -радвам се,че сме на едно мнение и не смятам това за прегрешение.То си е разрешено.Фурмите и меда са супер заместител на сладкишите Simple Smile
Моят обяд е невероятно апетитна зелена салата с риба Тон. Blush

# 29
  • Мнения: 63
  Simple Smile моят обяд включваше домашно кьополу, салатка от моркови и малко сиренце   chef  chef  chef
Хубаво е когато не си сам в подобно начинание!!!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт