Пролетните ви парфюми 3

  • 27 846
  • 387
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 733
На Aзаро ги харесвам почти всичките. Супер мъжествени са ми. А за YSL за женските ли? Защото мъж със сладникав аромат много не ми се връзва...

Уф, говори ми... Майка му дълги години ползва само Опиум на ИСЛ и мъжа ми е "Опоен" от малък  Laughing Нещо по-лошо, за него това е пример за наистина стойностен, изискан дамски парфюм... докато за мен това е върха на анти-аромат - отблъскващ, настоятелен, мрачен, подтискащ... Затова като отидем в БЗ и туку му завра китката си с Диор Адикт 2 (който обожавам) или Плежърс получавам отговор "нищо не усещам" или "миришат ми еднакво".

Между другото, нямате ли впечатления, че има някаква връзка между вкусовите предпочитания и ароматите, на които човек иска да ухае ... Той например обожава сладки неща, майка ми същото - и двамата ги влекат силно ориенталски, сладки аромати. А аз умирам за грефрут и цитруси въобще и някак се насочвам все към такива аромати (без предварително да знам състава им, разбирам го в последствие).

Между другото - мерси за всички предложения  Hug Веднага след работа имам път към БЗ и със списък в ръка ще изследвам аромати  Crazy

# 361
  • Мнения: 2 590
Можеха и парфюмите да внесат Sad ...странно, че ги няма тука. В Douglas ги продават. Аз до колото знам има магазин на Витошка и имат някои от дрехите им.

Ама ето намерих на този сайт и парфюма Simple Smile http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=6820
Не го знаех този магазин, поръчвала ли си от тях?
Не съм поръчвала от този магазин. И аз не го знаех, разтърсих се за да помогна ако успея да намеря нещо и попаднах на него случайно.

# 362
  • Мнения: 13 625
Аууу...Опиум ужас Grinning
Ами може и да има...аз обожавам сладко и харесвам и такива парфюми. Най-мразя свежи парфюми и такива, които ухаят на треви! Водни аромати също не харесвам...

# 363
  • Мнения: 13 625
Можеха и парфюмите да внесат Sad ...странно, че ги няма тука. В Douglas ги продават. Аз до колото знам има магазин на Витошка и имат някои от дрехите им.

Ама ето намерих на този сайт и парфюма Simple Smile http://www.kozmetika.bg/show.php?productid=6820
Не го знаех този магазин, поръчвала ли си от тях?
Не съм поръчвала от този магазин. И аз не го знаех, разтърсих се за да помогна ако успея да намеря нещо и попаднах на него случайно.
Доста добре изглежда сайта им....аз обаче им нямам много доверие на онлайн магазините за парфюми!

# 364
  • Мнения: 2 590
Ау да Опиума е убийствен(за мен поне), въобще не ми харесва. Иначе обичам сладко страшно много, харесвам и такива парфюми. Обаче някой път харесвам и свежи  е  не толкова често, но се случва, а пък и плодове и цитруси всякакобожавам да похапвам. А много харесвам и аква парфюми, но сякаш по ми допадат за мъж.
От онлайн магазините съм поръчвала само от мегашоп и съм доволна, не съм случила на менте.

# 365
  • Мнения: 4 166
Аз харесвам много разнообразни парфюми, и по -тежички -ориенталски, и сладки (но не от най -най Wink), и с горчива нота (най -вече) и цитрусови, въобще много различни парфюми могат да ми харесат, или поне аз така смятам. Повечето ми приятелки, като подушат нова мой парфюм казват - типично в твой стил Laughing

- Жаки и на мен този ми е много любопитен, аватарът ми известно време беше с негова реклама Simple Smile


Stefoni според мен има връзка - и аз съм фен на сладките неща (под сладки обикновено имам предвид шоколадови Wink), но една от близките ми приятелки налита на всякакви баклави, тулумбички, локумени сладкиши, гофрети и палачинки с много карамел и всякакви топинги - и съответно умира за мноооого , ама много сладки парфюми Laughing

Последна редакция: чт, 12 мар 2009, 18:41 от Tess d`Urberville

# 366
  • Мнения: 13 625
Жестоко е шишенцето! В Douglas го продават с много сладка чанта само за 30 евро! 
Пише, че съдържа личи, магнолия, ванилия, фрезия и праскова!

# 367
  • Мнения: 240
днес се сдобих с Paul Smith Floral  Sunglasses точно аромата,който търсех
 http://www.perfume-fragrance.co.uk/p/Floral/141
 
 

# 368
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Stefoni, и аз забелязах, че във fragrancex цените на много от мъжките парфюми са доста изгодни. Скоро гледах за подарък на баща ми и харесах Gucci II, Еuphoria, Hypnose, Bvlgari Aqua, повечето на Boss... въобще, изборът е голям. Всичко между 30 и 40 долара.
е, накрая друго му купих, но...

А за другото - има нещо вярно  Grinning И аз съм по сладкото (от всякакъв вид) и ме влекат цветно-ориенталски, горчиво не понасям. И мъжа харесвам да е със "сладък" парфюм.

# 369
  • Варна
  • Мнения: 57
Момичета, така ме зарибихте с тези парфюми, че за 1-на седмица поръчвам вече 2-ри и то само по описания. ooooh!Сутринта четох за Aigner Too Feminine и го поръчах заради една от съставките, която е диня. Дано да ми допадне, че напоследък съм много лятно настроена  Nature Sun With Face

# 370
  • Мнения: 4 166
s-ena дано ти хареса Peace, black_mamba
, и аз го харесвам този, виж Лондон на Пол Смит, този тъмно червения ми се стори много странен само от помирисване и не посмях да си пръсна, може би трябва пак да го опитам Simple Smile, Ивс така е със сладките неща, и на мен започна да ми се отваря апетит постепенно към тях, че преди хич не ги издържах. Странно е, но това лято се изтормозих два месеца с диетата на Дюкан (спрях цигарите и имах да свалям 4 кг.) - от толкова диетстване и липса на сладичко направо откачих, толкова много ми се искаше, че всяка нощ сънувах малини и въобще неща, които миришат сладко Crazy Оттогава започнах да давам шанс и на по -сладките аромати Laughing

# 371
  • Мнения: 13 625
Само един единствен път съм поръчвала парфюм по описание и имах късмет Simple Smile (Fantasy - Britney Spears)

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Момичета, така ме зарибихте с тези парфюми, че за 1-на седмица поръчвам вече 2-ри и то само по описания. ooooh!Сутринта четох за Aigner Too Feminine и го поръчах заради една от съставките, която е диня. Дано да ми допадне, че напоследък съм много лятно настроена  Nature Sun With Face
Ох, това е много голям риск. Аз вече на описания не се доверявам. Наслаждавам им се, но ако реша да купувам, задължително тествам преди това. Случвало се е да чета прекрасни отзиви, а като подуша хваления и усещам нещо като бръснарски одеколон  hahaha
Но пък сигурно има тръпка в поръчването на сляпо  Wink

Тес, аз мога чистосърдечно да си призная, че съм пристрастена към сладкото, не мога и един ден да изкарам без нещо шоколадово. Не ми се мисли, ако трябва да пазя диета  Crazy
Ами това е идея, ако може да заменим сладкишите с такива аромати

# 373
  • Варна
  • Мнения: 57
Ха... и аз бях на Дюкан, интересно, но и аз изпитвам "глад", за нещо плодово и сладко, макар че по принцип не съм по сладките парфюми. Дори ми се иска аромат, който да ухае на нещо карамелено - шоколадово. Дали има такъв? newsm78 Експертите да кажат, моля!

# 374

Общи условия

Активация на акаунт