Здравословно хранене за децата - 2

  • 102 538
  • 1 593
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 1 048
Та в крайна сметка трябва ли да е някаква специална морската сол??

Мамчета дайте някакви идеи къда да празнуваме първия рожден ден на бебо?Много се чудим-искахме да го разделим на 2-на деня с роднини вкъщи,а в събота с приятели на заведение(понеже са много за вкъщи),но не можем да намерим подходящо заведение-или се пуши,или е много малко или нещо друго....вече се взимам в чудо,а ни се иска да сме се подготвили предварително
Норчи, пускай само в една тема, а не на всякъде Simple Smile Сега ще оспамим всички теми. Аз както написах в другата тема - майките с деца събрах вкъщи, а роднините водих на ресторант на обяд(Даяна срещи пощата). Сядате в района за непушачи и това е.
Хаха сори,малко късно,оспамехме ги вече и двете.Та както питах и в другата тема,какво прави с татковците и с приятелите без деца?

# 1 546
  • Мнения: 7 803
ми аз като правя рожден ден на децата, се съобразявам само с тях, а не с татковцит. като каня само роднините, демек възрастни е друго

# 1 547
  • Мнения: 1 048
ми аз като правя рожден ден на децата, се съобразявам само с тях, а не с татковцит. като каня само роднините, демек възрастни е друго
Е добре де,ама моето дете е още малко,как да се съобразявам само с него.Искам да си изкараме добре всички(и той и аз и баща му) и понеже е пръв рожден ден искахме да поканем повече хора и роднини и приятели с деца(не само майки с деца,а семейства с деца) и приятели без деца

# 1 548
  • Мнения: 7 803
ами пак всичко се върти около децата според мен. аз правя някаква програма за децата, не за възрастните. това си е мое разбиране, че денят е на децата и ако някой възрастен случае си е негов проблем, даже и алкохол няма при мен  Peace

# 1 549
  • Мнения: 1 048
ами пак всичко се върти около децата според мен. аз правя някаква програма за децата, не за възрастните. това си е мое разбиране, че денят е на децата и ако някой възрастен случае си е негов проблем, даже и алкохол няма при мен  Peace
Права си ,че всичко се върти около децата,разбира се,те са най-важни...
И аз искам да се усети ,че това е неговия ден!Но ми е много трудно,тъй като е още малък.......
Кажи все пак какво правиш,как ,къде ,каква програма и т.н.

# 1 550
  • Мнения: 7 803
ние винаги сме били вкъщи, не съм фен на клубове. правя храна съответстваща на възрастта на децата. сега с апо-големи и има програма, като да направи корони за принцеси сами, нещо да оцветяваме, да лепим и режем, но за 1 годинка няма какво. освен да си направите състезание по пълзене примерно, ако има и други малчовци. иначе малко танци с детска музика

# 1 551
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Аз празнувам вкъщи рожденните дни. Правя следното:
 - детско парти към 10.30ч примерно хапки, пица или нещо друго подходящо  и сокове. Обикновено към 2-3 приключва с тортата. Там мисля някакви игри или забавления. Примерно игра на влакче със песничка, балони, шапки, танци някакви.
 - събиране с бабите  - вечерта с меню като за тях, съответно и напитки.
 - наши приятели ,които нямат деца ,ги черпя на следващия ден- ние едни такива имаме.

# 1 552
  • Мнения: 5 713
Първите 3 години правех рождения ден на Маги някъде навън, защото нямаше друг вариант. Не бяха детски клубове, гледах да има място за тичане. Но нейният рожден ден е лятото. За 4-та и годинка бяхме у нас. Миналата година рождените дни и на двамата ги празнувахме в парка на пикник, барбекю или който както иска да го нарече. Simple Smile

# 1 553
  • Мнения: 2 132
Ами събираш майките с децата на парти във вас с балони, леко хапване. Аз бях поканила приятелчетата, с които се събираме всеки ден - към 10тина деца бяха. Всичките на около годинка и им оставих един куб играчки да си играят. За програми и организирани игри са малки още. Татковци бяха само моя мъж и мъжа на сестра ми. Имахме си и торта, която похапнаха само майките;) Ако имате много татковци, може или в някоя стая да ги съберете или мъжът ти да ги заведе в някое близко заведение да ги почерпи. Роднините ги водих на следващия ден в ресторант.

# 1 554
  • Мнения: 615
Отдавна следя темичката, но сега като че ли се пообърках - не беше ли тя за ЗДРАВОСЛОВНОТО хранене на децата? Или вече е за организиране на детски партита?

# 1 555
  • Мнения: 1 048
Отдавна следя темичката, но сега като че ли се пообърках - не беше ли тя за ЗДРАВОСЛОВНОТО хранене на децата? Или вече е за организиране на детски партита?
Да,права си-здравословно хранене на децата е темата,извинявам се за отклонението,но все пак организирането на детски партита има доста общо-на такива събития се похапва,нали??

# 1 556
  • Мнения: 2 643
Така, аз да се включа по темата  Hug какво му е на слънчогледовото олио че не го ползвате при  готвене?

Видях в сайта който беше дала Вери че тази кафява морска сол съдържа коноп и лен, та не е ли малко рано да даваме такива на малките деца?

Благодаря на Мамегелар за рецептите на суровите бонбони. Рождения ден мина супер, никое от децата не яде нищо освен торта, която беше купена....но това е друга тема.

# 1 557
  • Мнения: 5 713
Аз давам коноп и лен и на сина ми. Коноп даже често. Много е полезен. Какво те притеснява теб? Лена, когато нещо правя. Рядко се сещам да го прибавя специално.

# 1 558
  • Мнения: 1 324
А каква вода давате на децата си? Аз все още му давам само изворната на Девин. Чешмяната има дъх, поне според мен. А като престои малко ми е направо невъзможно да я пия. Освен това като гледам в овлажнителя за въздух на дъното какво лигаво кафеникаво нещо се утаява, ми се струва, че водата не е от най-чистите  newsm78.

# 1 559
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз покрай една друга тема купих кана с филтър- Брита и сега пречистваме водата през нея.
За минералните води (съответно и изворните) четох други кофти неща и ги спряхме.

Общи условия

Активация на акаунт