Избелване на зъби?

  • 40 627
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 781
Дарк блу мъжът ми си ги избели със силиконови протези и гел и му излезе около 300.00 лв. мисля....Процедурата си я направи в Пулс в центъра, там обработваха тези от пълна промяна, ама на него не му се получи много, много Crazy е ефект все пак имаше. Но геловете са два, три вида и колкото е по-силен, прави зъбите след това по-чувствителни, а на него му дадоха по-слаб за да се щадят зъбите. Общо взето, колкото по-добър резултат искаш да получиш, повече вредиш на зъбите, ама няма начин. Системата представлява три спринцовки с гел и силиконова протеза, за която ти взимат проба и изготвят след няколко дни. Мисля, след като родя и аз да се погрижа за себе си Flutter Важно е наистина и колко бели са по-принцип зъбите ти! Wink

# 16
искам да ви кажа че аэ си иэбелих эъбите с шини и гел.Имаше реэултат още първия път.Слагат се преэ ноща и ги слагаш колкото пъти е необходимо

# 17
  • Мнения: 651
искам да ви кажа че аэ си иэбелих эъбите с шини и гел.Имаше реэултат още първия път.Слагат се преэ ноща и ги слагаш колкото пъти е необходимо
Абе от къде ги взимате тия шини и гел?Какво да кажа като отида в аптеката?

# 18
  • Мнения: 214
Да  кажа и аз. Пробвах  с  избелване  но  не  стана и си  сложих  фасети

# 19
  • Софето
  • Мнения: 622
Да  кажа и аз. Пробвах  с  избелване  но  не  стана и си  сложих  фасети

Какво избелване по-точно?

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 036
искам да ви кажа че аэ си иэбелих эъбите с шини и гел.Имаше реэултат още първия път.Слагат се преэ ноща и ги слагаш колкото пъти е необходимо
Абе от къде ги взимате тия шини и гел?Какво да кажа като отида в аптеката?
Не и от аптеката.  Mr. Green
При зъболекар се прави тази силиконова шина, в която се поставят част от гелчетата, които ти дава пак зъболекаря.
Моята колежка вчера си взе шината и спринцовчиците ( 10 на брой ), излязоха и 200 лв., което май е доста добра цена.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1
 и аз като katalina69 си  избелих зъбите с Crest Whitestrips( ленти/лепенки). донесоха ми ги от САЩ. Първият път всичко мина добре.
След половин година реших да ги избеля отново. Около 10 мин след като поставих първата лента почувствах невероятна болка. След като я махнах видях, че липсва парче от емайла ! Shocked Счупеният емайл не се възстановява. Ходих на няколко процедури да реминерализират мястото за да не стане кариес!

Това е моят опит. Колкото и да повтарят, че е безопасно истината е, че не е. Всеки честен и  открит зъболекар, който не гледа само да ви вземе парите ще ви го каже. Дори ще ви посъветва да не го правите.

Иначе в аптеката системи за избелване на зъби много.  Като цяло разтвора не се различава от този който използва стоматолога, единствено % е различен( т.е. по слаб за домашна употреба)

# 22
Дарк блу мъжът ми си ги избели със силиконови протези и гел и му излезе около 300.00 лв. мисля....Процедурата си я направи в Пулс в центъра, там обработваха тези от пълна промяна, ама на него не му се получи много, много Crazy е ефект все пак имаше. Но геловете са два, три вида и колкото е по-силен, прави зъбите след това по-чувствителни, а на него му дадоха по-слаб за да се щадят зъбите. Общо взето, колкото по-добър резултат искаш да получиш, повече вредиш на зъбите, ама няма начин. Системата представлява три спринцовки с гел и силиконова протеза, за която ти взимат проба и изготвят след няколко дни. Мисля, след като родя и аз да се погрижа за себе си Flutter Важно е наистина и колко бели са по-принцип зъбите ти! Wink

Много благодаря за подробното инфо   bouquet
 Peace

# 23
  • Мнения: 11
и аз като katalina69 си  избелих зъбите с Crest Whitestrips( ленти/лепенки). донесоха ми ги от САЩ. Първият път всичко мина добре.
След половин година реших да ги избеля отново. Около 10 мин след като поставих първата лента почувствах невероятна болка. След като я махнах видях, че липсва парче от емайла ! Shocked Счупеният емайл не се възстановява. Ходих на няколко процедури да реминерализират мястото за да не стане кариес!

Това е моят опит. Колкото и да повтарят, че е безопасно истината е, че не е. Всеки честен и  открит зъболекар, който не гледа само да ви вземе парите ще ви го каже. Дори ще ви посъветва да не го правите.

Иначе в аптеката системи за избелване на зъби много.  Като цяло разтвора не се различава от този който използва стоматолога, единствено % е различен( т.е. по слаб за домашна употреба)


Да!Не е най-безопасното нещо и някой може да има лоша реакция!!!!
Аз не мога да кажа ,че имам някакви щети,но никога не знаеш-може просто да не се виждат.
И със сигурност се наблюдава чувствителност, рядко ,но понякога лека болка....
Никога не го правете на измити зъби!

# 24
процедурата се нарича OPALESCENCE.4 спринцовки като една стига эа  4 пъти. струва 130 лв. всичко.аэ иэполэвах само 2 а другите се съхраняват в хлаадилника до1 година.иэполэват се когато има нужда като  се вадят эа около час на стаина темпелатура преди употреба.эъбите стават по чувствителни эа това може да не се иэполэва всяка нощ а преэ ден-два дори и преэ седмица .процеса на иэбелване не эапочва от начало .

# 25
  • Мнения: 2
Az si gi izbelvam s opalescence 35%.Brat mi mi q izprati ot USA s 6ini koito si gi pravi6 sam v ka6ti. izliza mi 80-90leva i e super...ne e nujno da sedi6 cqla no6t sas tqh a samo 1-2 4asa. sega 6te pora4vam i na priqtelki za6toto rezultat ima i to strahoten

# 26
  • плевен
  • Мнения: 644
Вижте какво видях http://www.get.bg/catalog/product_info.php?products_id=19210 Някакви отзиви newsm78

# 27
  • Мнения: 65
cveteto_2009 и аз това смятам да си купя като си дойда в Бг.Цената е супер.Аз дадох дотук 50 евро за един избелващ гел,ефект минимален.В аптеката ми казаха че трябва да продължа,но да тук две опаковки,колко  още.
Ако някой е ползвал да каже има ли ефект.

# 28
  • Мнения: 10
вижте аз какво видях Simple Smile
http://crest-bulgaria.com/

# 29
  • Мнения: 32
 Rolling Eyes na kakva  cena sa , tiq  lepenki , a za faseti  kak taka se pilat zubite , kurtat li gi kakvo gi pravat  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт